24 szep 20, 12:42:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 160957 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #315 Dátum: 11 nov 05, 14:38:15 »

Plusz ügye ott van hogy hatalmas csakrájuk van az uzumakiknak ami szintén egy uchiha dolog.
Szerintem a uzumakik felébreszteni magukba nem tudják a rinnegant max egy kapottat tökéletesen tudnak használni a nagy csakra és a erős test miatt és ezért adta madara a rinnegant nagatonak.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #316 Dátum: 11 nov 05, 14:43:02 »

Azért a Senjuk chakrája sem kevés plusz az Uzumakiké rendkívül szívós/különleges (Kushina, Mito, Naruto, ha minden igaz ezért is tudták olyan jól elnyomni a Kyuubit)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #317 Dátum: 11 nov 05, 14:54:30 »

Ez jó gondolat. Még a végén kiderül, hogy eredetileg az Uzumakiknak és az Uchiháknak is volt közük egymáshoz.

Óóó, hát persze a végén még kiderül hogy ez Sennin is egy "Uzumaki" volt nem?

Azért a Senjuk chakrája sem kevés plusz az Uzumakiké rendkívül szívós/különleges (Kushina, Mito, Naruto, ha minden igaz ezért is tudták olyan jól elnyomni a Kyuubit)

Plusz ügye ott van hogy hatalmas csakrájuk van az uzumakiknak ami szintén egy uchiha dolog.
Szerintem a uzumakik felébreszteni magukba nem tudják a rinnegant max egy kapottat tökéletesen tudnak használni a nagy csakra és a erős test miatt és ezért adta madara a rinnegant nagatonak.

Csak az ismertebb "uzumakik" rendelkeztek különleges chakrával. Mivel több nem is szerepelt. És hogy egy ilyen mondva csinált, utólag a mangába erőszakolt klán köré építeni bármit is... Szégyen, és irritáló.

"Léteztek", már nincsenek. Van 1 "leszármazott" ami még sok is. Ennyi bőven elég az "uzumakikról"
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #318 Dátum: 11 nov 05, 14:59:47 »

Hát igen a uzumakik minőségit örököltek .
A senjuknak se kevés a csakrájuk ,de ők a "sennin testét" örökölték míg a uchihák a szemet és a spirituális erőt (csakrát).
SSS
Utólag a mangába erőszakolt klán? Én úgy tudtam hogy már a 1. fejezetbe is benne volt az uzumaki klán.
Ennyi erővel a uchihából is 1 van aki él és biztosra tudjuk hogy uchiha szóval az hogy mennyi van belőle nem nagyon számít.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #319 Dátum: 11 nov 05, 15:05:36 »

Csak az ismertebb "uzumakik" rendelkeztek különleges chakrával. Mivel több nem is szerepelt. És hogy egy ilyen mondva csinált, utólag a mangába erőszakolt klán köré építeni bármit is... Szégyen, és irritáló.

"Léteztek", már nincsenek. Van 1 "leszármazott" ami még sok is. Ennyi bőven elég az "uzumakikról"

Az Uchihak is pont ugyanilyenek, már csak léteztek és csak egy leszármazott él valamint csak az ismertebbeknek volt különleges képessége.
Mégis róluk szól a fél manga ez szerintem sokkal irritálóbb.

Mondjuk azt nem értem mitől lennének ennyire beleerőszakolva, de nyilván van rá valami magyarázatod.

Persze, hogy beírtak elém. Nevet
Egyébként direkt felsoroltam azt a három ismertebbet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #320 Dátum: 11 nov 05, 15:48:46 »

Tudtommal a főszereplő UZUMAKI Narutó, szóval nem értem ezt a mondvacsinált dolgot. Az az irritáló, hogy ennyire nem tudunk semmit a senjukról meg az uzumakikról.
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #321 Dátum: 11 nov 05, 21:07:48 »

biyakingan:

Kabuto nem kelt életre semmit. Egy élő testbe hozza vissza egy halott lelkét: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/520/16

tudom hogy mindenkinek az új Kabutó ugrik be a név hallatán meg az edotensei, de én itt kivételesen a régi Kabuto sejtregenerációjára gondoltam
http://www.mangakong.com/manga/Naruto/168/4
http://www.mangakong.com/manga/Naruto/168/6
http://www.mangakong.com/manga/Naruto/168/7
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
szasza01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #322 Dátum: 11 nov 07, 19:30:25 »

Hát igen Kabuto sokat tudott régen is, de most sztem elég sok mindent nem árult még el, a Senninről sem.... azt se csodálnám ha neki már csak Uchiha kellene a 6úthoz.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #323 Dátum: 11 nov 07, 19:54:15 »

Ez jó gondolat. Még a végén kiderül, hogy eredetileg az Uzumakiknak és az Uchiháknak is volt közük egymáshoz.

Óóó, hát persze a végén még kiderül hogy ez Sennin is egy "Uzumaki" volt nem?
...

Megeshet. Én nem tiltakoznék ellene.

De egy kicsit elkanyarodtunk Rikodou-sennintől.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #324 Dátum: 11 nov 09, 10:59:13 »

... Egyébként legjobban a uzumaki szimbólumra hasonlít.

Ez jó gondolat. Még a végén kiderül, hogy eredetileg az Uzumakiknak és az Uchiháknak is volt közük egymáshoz.

Ezt a gondolatot továbbfűzve Naruto is már 2 utas.....
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 18:18:35 írta hamilton » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #325 Dátum: 11 nov 09, 17:31:14 »

Hát igen Kabuto sokat tudott régen is, de most sztem elég sok mindent nem árult még el, a Senninről sem.... azt se csodálnám ha neki már csak Uchiha kellene a 6úthoz.

Hát azon kívül még min a rinnegan bisztos, de van benne vmi bisztos nem véletlen h kell nekei saske.A senju út az simán meglehet neki, lehet h tudja hogy hogy kell a rinnegant kifejleszteni.Saskenek már ugyis megvan az fms onnan már csak 1 lépés,lehet h tényleg úgy van h a senju dns is kell hozzá szóval nem kizárt elég sokat tud szóval lehet tud a többi útról is.Bár ha ugyanazal a jutsuval próbálkozna mint orcsi azzal tuti csődöt mondana így h szöcskének a  szemeiben már itachi ereje is benne van akármilyen pro is legyen kabuto.Picit eltért a témától de azér az utakról van szó Mosolyog
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #326 Dátum: 11 nov 09, 18:05:59 »

A Sharingan miatt kell neki Sasuke, mert tblaazzal elolvashatja az Uchiha kötablat Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #327 Dátum: 11 nov 12, 14:22:30 »

Pár szösszenet, egyéni gondolat:
Madara említése szerint a kőtáblát Rikudou sennin hagyta hátra. Nos szerintem ez vagy nem igaz, vagy az Uchihák akik ezt felfedezték ezt csúnyán félreértelmezték és lesz még itt kavarás. Szóval A verzió, hogy nem igaz, hogy Rikudou hagyta volna hátra, akkor az idősebb fiáról tudom elképzelni, hogy hátrahagyta, hogy fenntartsa a gyűlöletet a jövőnemzedékei között is (’Ugye ez a győztünk, de miért is? Már olyan rég volt..’ elv elkerülése végett:D).
A B verzió, hogy ténylegesen is Rikudou sennin hagyta hátra, ez esetben mint ahogy mondtam, akkor szerintem lesz még itt egy csavar, és hogy mire alapozom ezt? Rikudounak ugye 2 fia volt, és nekem valahogy sehogy sem jön össze, hogy a hagyaték amit hátrahagyott volna, az csak az egyik fiának szóljon. Mivel ugye a jelen állás/állítás szerint a kőtábla részben való elolvasásához minimum sharingan kell, és minél fejlettebb dojutsuval bír az olvasó annál több titkot fed fel (microsoft, akarom mondani ms, majd rinnegan). A csavart itt abban látom majd, hogy a tábla egy részét, pedig a senjuk (ide először senjutsukat írtam, még jó hogy átolvastam még egyszer:D) képesek felfedni (mondjuk a hatalmas életerejükre reagál, ha érintkeznek vele). A lényeg, hogy nem látom az értelmét, hogy csak az egyik fiúnak hagyta volna hátra. De ki tudja, majd elválik még, hogy mi lesz itt.
Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Putir
Vendég
« Válasz #328 Dátum: 11 nov 12, 18:34:21 »

Bocsi hogy kételkedem ,de lenne egy kérésem ,kérlek linkelj egy manga oldalt ahol madara említi hogy rikodou hagyta hátra a táblát. Mosolyog
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #329 Dátum: 11 nov 12, 19:49:00 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/12 tessék itt említi tobi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!