24 szep 20, 22:32:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 161181 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #180 Dátum: 11 feb 06, 19:13:31 »

nos ez is lehet de sztem a sennin is a hat út mert ha meg nézitek a narupedián rikudout akkor ott van a sztátusánál hogy jinchuuriki és hogy sage(sage=Sennin) ennyi és akk a 6 út az 5 elem
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #181 Dátum: 11 feb 06, 19:21:10 »

Igen de a Sage nem mindig jelenti azt , hogy bölcs módot használt , ezt csak a nevéből lehet leszűrni azaz csak spekuláció , nincs biztos alapja ennek.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #182 Dátum: 11 feb 08, 08:49:58 »

Hsz ek olvasából valamiért az ugrott be, hogy mi van ha Rikudou hat útja* hasonlatos Pein hat útjához, vagy is némileg a Buddhista lélekvándorlási körforgáson alapul.

1. út Senju DNS - Fa elem ->Élet teremtés -> Isteni Birodalom
2. út
3. út Senjutsu -> Eléggé hasonlít a megvilágosodáshoz  ikszdé -> Emberi Birodalom
4. út Bijuk -> Állati Birodalom
5. út
6. út

A 2. 5. és 6.-at kihagytam, mert kicsit vacillálok, hogy mit hova tegyek. A Sharingán jutsujainak nevét nézve, az Isteni birodalomhoz kötném, de csak név szerint, viszont azok természete és megjelenése inkább már a pokolhoz és a démonokhoz köthető.
Ugyanakkor megfigyelhető néhány Sharingan használónál, az erő utáni kajtatás, ami pedig az Éhes szellem Birodalomra utalna.

A Rein'negant Nagato személyiségéből kiindulva Ashura- Birodalomra tenném. Istennek nevezte magát, és úgy is viselkedett, amit talán vehetünk úgy, hogy féltékenység az istenekre (alias Ashura)

Aszem bizonytalanul de kiegészítve: 2. út Rin'negan ->Ashura Birdalom 5. út Sharingan -> Éhes szellem Birodalom.

Viszont a "6."-nak nem tudom melyik felelne meg, ami illik ebbe a rendszerbe. Talán maga a Shinigami, de az kissé necces lenne, viszont egy a Shinigami gyomrában elkárhozott lélek elég jól köthető a Pokoli Birodalomhoz.

3. út kiegészítés Nem feltétlen Senjutsu, inkább a sajátodtól, még inkább az embertől független erő irányítását is értem.


*A a Hat út hat útja ikszdé
Naplózva

Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #183 Dátum: 11 feb 08, 18:41:11 »

<előző hsz idézése törölve>
Moderátor, Chakra:
Előző hsz-t, kérlek, ne idézz, mivel nyilvánvaló, hogy arra reagálsz. ^^


Hohy megmondtsm bár ez is csak egy feltételezés de mondom a senjutsu különleges így szerintem ez is a hatúthoz tartozik!
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 09, 11:32:22 írta Chakra » Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #184 Dátum: 11 feb 08, 19:14:31 »

hát ha csak a kőbékák számát nézzük... kevesen büszkélkedhetnek vele, a tökéletessel még kevesebben.
Naplózva


Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #185 Dátum: 11 feb 09, 20:10:00 »

erre nem is gondoltam de igaz 20-ból egynek sikerül elsajátítani úgyhogy mondom
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #186 Dátum: 11 feb 09, 20:22:00 »

Igazából csak 2 emberről tudunk eddig aki elsajátította , a többiről nem tudunk de sztem tuti nem tartozik a 6 útba...
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #187 Dátum: 11 feb 09, 20:37:49 »

Jiraiya nem tudta tökéletesen elsajátítani... Eddig az aki biztosan eltudta és tudjuk is az Naruto...
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #188 Dátum: 11 feb 09, 20:58:50 »

Illetve a Negyedikről lehet még feltételezni, hiszen Jiraiyával ellentétben ő tudta Gamabuntát irányítani. A chakrája is megvolt hozzá, bár nyilván kérdés, hogy miért nem említették, ha így van.
Na mindegy, csak egy ötlet volt Mosolyog.
Naplózva
SenninNaruto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #189 Dátum: 11 feb 09, 21:43:33 »

A Negyedik nem hinném hogy rendelkezett volna a senjutsuval, mert akkor gondolom említeték volna, már csak azért is mert az biztos még jobban motiválta volna Narutot...
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #190 Dátum: 11 feb 09, 23:04:47 »

főként, hogy az apja is tudta ezért mindenképp motiválta volna...
Naplózva


Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #191 Dátum: 11 feb 10, 12:10:31 »

Lehet képes volt rá, hisz mindenki tisztelte őt a békák közül. Csak mondjuk az ő sebességénél nemtom hogy lehet-e egyáltalán gyorsabban közlekedni  a világban. Nevet
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #192 Dátum: 11 feb 10, 17:22:58 »

Itt Rikodu Senninről van szó nem a bölcs módról , valószínűleg nem tartozik az a 6 úthoz mert eltörpül azok mellett az erők mellett amikkel rendelkezett.Jobban érdekelnek a fegyverek melyeket a Kin-Gin tesók használnak mert azok Rikodu fegyverei voltak. És ebből is le lehet vezetni a 6 utat akár ,az az a következtetéseket.A tesók 4 fegyverrel rendelkeznek az 5 közül így szerintem az ötödik is egy út lesz majd.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 10, 17:42:05 írta dosreis » Naplózva
Ninken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 11

doggy style squad


« Válasz #193 Dátum: 11 feb 10, 20:07:00 »

Hát Rikudou-sennin eddig is egy Isten jellegű karaktere volt a Naruto mitológiának. Most, hogy már négy régi fegyverét is láttuk ... valaki, aki a lelküktől tudja megfosztani a karaktereket, hát mit ne mondjak ... durván táp. Már ha csak azt nézzük, hogy a Kin-Gin tesóknak még igazából semmi "saját" képességét nem láttuk, a fegyvereik használata kivételével ... és még így is iszonyú kemény ellenfélnek tűnnek.

Nem csoda, hogy Rikudou-sennin egy szinte hihetetlen erejű valaki.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #194 Dátum: 11 feb 10, 20:16:57 »

narutoék szerintem, meg sem  fogják közelíteni a szintet... azt gondolom ezek után.. _:(
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!