24 szep 20, 22:33:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 161184 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #150 Dátum: 11 jan 11, 16:18:07 »

tényleg csak 5 elem van sztem is

vagy úgy vált 2-é, hogy az idő múlásával kicsit kiszineződött a történet, és nem minden úgy történt, ahogy a legenda tartja, vagy olyan mintha 2en vagytok testvérek, és apádtól a magasságodat, és a külsőd öröklöd, a tesód meg meg inkább az eszét örökli Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #151 Dátum: 11 jan 11, 16:26:30 »

Nem,itt írják hogy 6 elem van.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/375/13
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #152 Dátum: 11 jan 11, 16:35:16 »

de a yin yang már +2 Nevet az 5 +2 =7 lenne.
visszatérve az eredeti témára pein, egy mozdulattal tépte ki pl shizune lelkét. Ha rikudou ennél is jobban használta a technikákat (+ tőle származik a 9farkút irányító sharingan), nem meglepő hogy magába tudta pecsételni
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #153 Dátum: 11 jan 11, 16:39:29 »

6 elem van ezt már többen is mondták...de arra viszont ,nem emlékszem ,hogy ilyen elem lenne ,hgoy yin-yang...erre kérek inkább oldal számot ,mert nekem úgy rémlik hogy csak az Izanagival beszélt róla.
Hát a pecsételéshez nem feltétlen nagy erő kell ,hanem tudás hogy ismerd a megfelelő technikát ,az igaz hogy közben lekellett gondolom fognia a juubit ,ahoz meg lehet moukotont használt.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #154 Dátum: 11 jan 11, 16:49:33 »

Nem,itt írják hogy 6 elem van.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/375/13

Akkor ajánlom figyelmedbe ezt itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/315/15

A naruto wikia írja a yin yangot is, de tobi is elmondta, hogy ehhez egyszerre kell birtokolni az Uchiha és Senju vért is ami ugyebár vérvonalképesség.
Tekintve, hogy mindkét klán Rikudoutól származik ez teljesen elfogadható, de ettől függetlenül még mindig csak 5 alapelemről tudok.

Chakra légy szíves ne szidj le minket az Off jellegűségért, de csak emiatt nem akartam átmenni a vérvonalképességek vagy a jutsuk közé.
S, ha olvasod ezt kérlek önts tiszta vizet a pohárba ezzel kapcsolatban.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #155 Dátum: 11 jan 11, 17:12:14 »

5 alap elem van amit használni lehet. A Yin-Yang-ot csak az használhatja akiben mind2 klán ereje egyszerre van jelen (ez a 6. "elem"). 7 elem nem létezhet, mert akiben egyszerre van jelen Uchiha és Senju DNS, az egyből Yin-Yang-ot fog használni, azt pedig egyként kell kezelni.

Rikodu meg azért zárta magába a Juubit mert nem tudta legyőzni. A Sharinganhoz meg vajmi kevés köze van.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #156 Dátum: 11 jan 13, 19:26:24 »

....
Chakra légy szíves ne szidj le minket az Off jellegűségért, de csak emiatt nem akartam átmenni a vérvonalképességek vagy a jutsuk közé.
S, ha olvasod ezt kérlek önts tiszta vizet a pohárba ezzel kapcsolatban.

Nem azért "szidlak le" titeket, mert itt beszélitek ki, hanem mert nem olvastatok vissza a Technikák/Elemek témában. Mosolyog Ott már számtalanszor volt szó a hatodik elemről, de csat tippek voltak arról, hogy mi az, konkrétat nem tudunk.

SSS:

Hacsak nem annyi, hogy a Sharingan az egyik út. Vagyis az a képesség is egyszer Rikudouhoz tartozott, vagy legalábbis köze volt hozzá.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #157 Dátum: 11 jan 14, 15:40:27 »

Az Uchihák szemében lévő dou-jutsu neve Sharingan, a Sennin meg a Jubbi szemét használta a teremtéshez, ez 2 külön dolog, arról lehet csak vitázni hogy a Juubi szemnek volt-e bármilyen megnevezése. Ezért mondom hogy magához a Sharinganhoz nincs köze.
Naplózva
Firestone
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #158 Dátum: 11 jan 23, 21:02:17 »

Hát akkor énis...... :hmmm?:szerény feltételezéseim

Rikudou-nak ugyebár 2 fia született miután?! magába pecsételte a 10farku démont.

az idősebb örökölte: a szemét,erőteljes chakrát és a spiritual energy-t -ő()k lehet(tek) az Uchiha klán
az ifjabb meg az apja testét life force és physical energy-jét  -Senju klán
lehetséges ez az a 6út?!

Az idősebbnek már szvsz Sharinghan szem fejlődött ki ami az én feltételezésem szerint a Rinnegan szerényebb változata mivel ő akkor nemződött mikor már az apja testében volt a 10 farkú pecsételve és apjának meg rinnegan szeme volt és vmi összeolvadt a démon vmilyével,így fejlődhetet ki a sharinghan.

Nagato rinneganja meg a szülei halála miatt jött elő(ha jól emléxem Konohai ninják végeztek velük Narutonak meséli el),nem volt az soha Madaráé.

Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #159 Dátum: 11 jan 23, 21:07:03 »

Ha úgy nézzük és nagato tényleg uzumaki volt akkor még lehet hogy amiatt is előjöhetett mert ugye a senju klán és az uzumaki keveredett és lehet hogy csak azoknál jöhet ki a rinnegan akik a senju klánnak 1 távoli rokona(vér szerint persze) is akár.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #160 Dátum: 11 jan 24, 17:02:43 »

Ha ezt a gondolatmenetet követjük, akkor csak úgy adhata Madara a Rinnegant. ha Madara = Rikudou.
Ebben az esetben állna meg az a mondat én adtam neki( tőlrm örökölte). Lehet nem is volt olyan kedves csávó az öreg. Bár ez kevésbbé valószínű......
Naplózva
Firestone
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #161 Dátum: 11 jan 24, 17:27:16 »

nem ismerjük még egyenlőre és nagy családfa rés van Rikudou fiai és az első Hokage és Madara csatározása között
bár nem értem azt hogy mér csak az Uchiha klán(azaz Madara) tud Rikudou 10farkujáról és a kőtábláról.
a Sentju klán nemzedékei meg csak mítosznak tartják.

Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #162 Dátum: 11 jan 24, 18:05:52 »

Nem, még úgy is "adhatta" a rinnegant Nagatonak, hogy azok a konohai ninják, akik "véletlenül" megölték a szüleit, alá tartoztak.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #163 Dátum: 11 jan 24, 19:04:45 »

Olyanról is volt szó, hogy a Rinnegan a nagy káosz közepette jöhet elő, Tobi meg tudta ezt és Nagatoban potenciált látott erre a képességre, ezért ölettette meg a szüleit. Az sem kizárt hogy a konohai ninják genjutsu hatása alatt cselekedtek. Vagy műtétileg helyezte Nagatoba a Rinnegan-t, de ezt csak úgy tehette ha valaki besegít neki. Én mindig úgy gondoltam hogy az egyik Sennin fiú életben van még mindig, és ő áll Tobi tudása mögött.
Naplózva
Firestone
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #164 Dátum: 11 jan 24, 19:23:40 »

tegyük fel ha Madara ültette volna belé Ero sennin biztos ha ő nem a Bölcs béka tuti látta volna és nem hitték volna róla hogy ő a prófécia gyermeke aki békét hoz a ninja világra.


-SSS:sennin fiun Rikudou fiait érted?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!