24 szep 21, 03:51:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 161248 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #135 Dátum: 10 nov 23, 20:03:55 »

Hát... Elég feltűnő volt, így nehéz volt nem észrevenni. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Alexa-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 19



« Válasz #136 Dátum: 10 nov 24, 12:01:53 »

De ha jól tudom, Tobi Uzumaki-nak nevezte Nagato-t, amiért vörös volt a haja. Akkor valami rokon féleség lehet Naruto-nak, és az az is jelentheti, Hogy Rikudou és Nagato is rokonok... Gondolkozik Jajj, itt nagyon sok a rejtély. Technikai KO Szerk: Bár az is lehetséges, hogy Rikudou direkt csinálta azt, hogyha Naruto uralja a Kyuubi-t, akkor az ő alakját vegye fel... (Vagyis csak egy kicsi részét >.<# )
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 24, 12:05:13 írta Alexa-sama » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #137 Dátum: 10 nov 24, 12:18:19 »

Tobi egyáltalán nem nevezte Nagatot Uzumakinak.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/19
"Annyira túlterhelted az erődet, hogy még az Uzumaki klán védjegyének számító vörös hajad is hófehér lett."

Eléggé trükkösen fejezte ki magát Tobi.
Szerintem csak egyszerűen egy hasonlattal próbált élni.
És Nagato nem Uzumaki.

Mondjuk, ez itt enyhén OFF volt, bocsi.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Alexa-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 19



« Válasz #138 Dátum: 10 nov 24, 12:43:30 »

Jaa, akkor értem, köszi! Nevet
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #139 Dátum: 10 nov 24, 21:17:05 »

Dant-C: Nagato az uzumaki klánból származott.  Vagy az volt a kérdés, hogy uzumaki-e a vezetékneve? mert elég trükösen fogalmazgattok össze vissza, és az ember belekavarodik.
Naplózva
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #140 Dátum: 10 nov 27, 09:47:14 »

sztem is az uzumaki klánból származott

naruto anyjának volt vörös haja akkor ő volt az uzumaki, akkor róla kapta a nevét nem az apjáról ezt nem értem

elég OFF-ra sikerült bocs
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #141 Dátum: 10 nov 27, 11:27:55 »

Itt van a válasz és Dant-c jól írta. Körmönfont megfogalmazás amely utalás is lehet, de semmi tényszerű megállapítás a valós származásáról. Tehát lehet is meg nem is. Ezt szerintem soha nem fogjuk megtudni.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/19
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 27, 11:33:47 írta rini67 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #142 Dátum: 11 jan 08, 19:08:30 »

ha hasonlattal akart élni, akkor mondhatta volna, hogy az almapiros hajad, vagy vérvörös hajad, #B22222színű hajad v vmi.
Meg miért pont az uzumakikat emelte ki, mikor az uzumakirol a legtöbbeknek naruto jut eszébe, nem kushina.
am nagato tényleg uzumaki ez nem kérdés

psanyiéknak van igazuk... talán csak az anyja uzumaki, de papa után kapott nevet. meg am se tudjuk hogy mi a vezetékneve, de az már biztos hogy uzumaki klánból származik
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 08, 19:21:15 írta Zer0 » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #143 Dátum: 11 jan 09, 10:49:04 »

én is eggyet értek ezzel, és nem tudom hogy mi alapon mondták sokan hogy ez már tisztázott hogy csak egy írói poén volt. szóval szerintem is uzumaki, meg ez magyarázat arra is hogy ilyen hatalmas mennyiségű csakrája van, hogy a kilenc farkú ellen is tudott tenni.

De én nem hiszem hogy Narutóban valaha is feléledne a rinnengan, mert már így is nagyon erős.
Legfeljebb azt tudom elképzelni hogy a történet vége felé Sasuke meghal és ekkor egy 10 oldal erejéig használja, befejezni a harcokat és mint új rikodou, békét teremt, vagy valami ilyesmi.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #144 Dátum: 11 jan 11, 01:31:38 »

Moderátor:
Térjünk vissza Rikudou senninhez. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #145 Dátum: 11 jan 11, 14:40:55 »

Nem tudja valaki, hogy a rikodou mitől volt ilyen félelmetesen erős harcos? Azt tom, hogy azokkal a képességekkel rendelkezett mint a pein meg lehet magasabb fokon űzte őket stb., de akkor se értem, hogy bírta legyőzni a 10farkú szörnyeteget. Tippeket tudtok adni?Mosolyog
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #146 Dátum: 11 jan 11, 14:58:39 »

Senki sem mondta , hogy legyőzte. Szerintem feltartotta egy darabig a Rinnegan erejével aztán egyszerűen magába pecsételte. Egyébként mind a  6 elemet képes használni (szerintem bőven jobban mint Nagato) meg bármit amit szeretne . 100%ban kihasználta a Rinnegan erejét , még Nagato-nál is jobban.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #147 Dátum: 11 jan 11, 15:05:52 »

A mangaban is mondják, hogy nem győzte le csak magába pecsételte, valószínűleg valami hasonlóan erős technikával, mint amit Naruto is használ mikor a bensőjében folytatott harc során legyőzi a Kyuubit.
Tobi is mondja, hogy így ő lett az első jinchuriki és, hogy halála előtt felosztotta Juubi erejét kilenc részre és ezekből lettek a bijuuk.

A másik pedig, hogy a rinneganon kivül az Izanagit is birtokolta mármint az eredetit amivel képes volt a yin segítségével elképzelt dolgokat a yang segítségével megteremteni, ez tisztábban benne van a mangaban is és, ha minden igaz, akkor ezzel teremtette a bijuukat a Juubiból.

dosreis gondolom a hat elem alatt a hat útra gondoltál, mert csak öt elem van, ráadásul Nagato nem is tudta mind a hat utat, hiszen ő maga még csak a harmadik volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #148 Dátum: 11 jan 11, 15:36:56 »

De 6 elem van a 6ik a Yin-Yang Elem, de ezt nem it kéne szerinem megbeszélni .
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #149 Dátum: 11 jan 11, 16:14:17 »

Szerintem meg itt kéne, mert mindkettő (Izanagi, Yin-Yang) Rikudouhoz kapcsolódik, sőt csak hozzá mivel eddig senki mástól nem láttuk ezeket.
Itt van egy link: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13
Ezt olvasd át Mach5 és akkor megérted.

Továbbra is úgy gondolom, hogy öt elem van a többi csak vérvonalképesség, ha nem így van mondj egy manga és oldalszámot.

Ami viszonylag új kérdésként megfogalmazódott bennem, hogy miért vált ketté a vérvonala a két fiában?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!