24 szep 21, 03:50:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 161245 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #120 Dátum: 10 okt 05, 19:11:39 »

Mivel én annyi éve már (amióta megjelent) Naruto "búzi" vagyok elmondom hogy van.

ugye 5 útig eljutottatok.

a 6. út a Visszafolytó pecsét.Ha véletlen ez a fegyver elszabadulna visszalehessen folytani(mert ugye kicsit gázos lenne ha az akatsukit ölné meg véletlen ikszdé )

Sasuke mért is kell?:Egyszerű.Tobi(Madara) azért tartja magánál sasukét ami miatt elvileg Itachi is tartotta.A szemeiért.Sasukénak olyan sharinganjai vannak ami akár az egész bijuu fegyvert eltörölhetné és a 9 démon a feledés homályába merülne.ezért Tobi magánál tartja hogy ne történhessen ilyen probléma...

CSAKHOGY amit ugye még nem adtak ki,de biztos forrásból tudom hogy Sasuke majd rájön erre aztán lesz egy durván 30 részes harc Tobi vs. Sasuke rész(abból 10 pofázás) és a már készen lévő bijuu fegyvert megtámadja Sasuke.Csakhogy mivel a Kyuubi nincs benne nem olyan erős.Sasuke mielőtt elpusztíítaná ezt a "dolgot" megtámadja konohát aztán majd lesz egy 20-35 részes Naruto vs. Sasuke "fight" ezután Sasuke veszít de Naruto nem öli meg hanem elpusztítatja vele a fegyvert és ezután szól majd KAKASHI HATAKE-ról a történet.
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #121 Dátum: 10 okt 05, 19:15:30 »

Jól van ha befejezted a marhaságaidat, akkor menjél szépen aludni.
Ki a tuti infó adód? maga kishimoto? Lol viccces gyerek vagy aki mindent tud xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #122 Dátum: 10 okt 05, 19:19:53 »

Úgy látszik valaki véletlenül bevette a nagyija gyógyszereit.  Nevet

Hogy találhatnak ki egyesek ennyi botorságot?
Legalább a rendes helyére a vicc topikba írta volna, de így...  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Dny3p3r
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #123 Dátum: 10 okt 05, 19:46:25 »

Ez itt OFF. De a mangában már többször elhangzott, hogy képes volt rá. De elég, ha csak Yamatóra gondolunk. Pedig ő csak Hashirma erejének töredékét birtokolja. ^^

ertem koszi. na csak azert mert nyomon kovetem a mangat es nem emlekszem semmire amibol kiderult volna hogy mi az
bar lehet
Naplózva

Rock and roll ain't noise pollutioN
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #124 Dátum: 10 okt 12, 14:22:28 »

Mivel én annyi éve már (amióta megjelent) Naruto "búzi" vagyok elmondom hogy van.

ugye 5 útig eljutottatok.

a 6. út a Visszafolytó pecsét.Ha véletlen ez a fegyver elszabadulna visszalehessen folytani(mert ugye kicsit gázos lenne ha az akatsukit ölné meg véletlen ikszdé )

Sasuke mért is kell?:Egyszerű.Tobi(Madara) azért tartja magánál sasukét ami miatt elvileg Itachi is tartotta.A szemeiért.Sasukénak olyan sharinganjai vannak ami akár az egész bijuu fegyvert eltörölhetné és a 9 démon a feledés homályába merülne.ezért Tobi magánál tartja hogy ne történhessen ilyen probléma...

CSAKHOGY amit ugye még nem adtak ki,de biztos forrásból tudom hogy Sasuke majd rájön erre aztán lesz egy durván 30 részes harc Tobi vs. Sasuke rész(abból 10 pofázás) és a már készen lévő bijuu fegyvert megtámadja Sasuke.Csakhogy mivel a Kyuubi nincs benne nem olyan erős.Sasuke mielőtt elpusztíítaná ezt a "dolgot" megtámadja konohát aztán majd lesz egy 20-35 részes Naruto vs. Sasuke "fight" ezután Sasuke veszít de Naruto nem öli meg hanem elpusztítatja vele a fegyvert és ezután szól majd KAKASHI HATAKE-ról a történet.

szerintem ez eléggé jó elképzelés de az a biztos forrásból tudom hát...
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #125 Dátum: 10 okt 15, 00:26:35 »

Mivel én annyi éve már (amióta megjelent) Naruto "búzi" vagyok elmondom hogy van.

ugye 5 útig eljutottatok.

a 6. út a Visszafolytó pecsét.Ha véletlen ez a fegyver elszabadulna visszalehessen folytani(mert ugye kicsit gázos lenne ha az akatsukit ölné meg véletlen ikszdé )

Sasuke mért is kell?:Egyszerű.Tobi(Madara) azért tartja magánál sasukét ami miatt elvileg Itachi is tartotta.A szemeiért.Sasukénak olyan sharinganjai vannak ami akár az egész bijuu fegyvert eltörölhetné és a 9 démon a feledés homályába merülne.ezért Tobi magánál tartja hogy ne történhessen ilyen probléma...

CSAKHOGY amit ugye még nem adtak ki,de biztos forrásból tudom hogy Sasuke majd rájön erre aztán lesz egy durván 30 részes harc Tobi vs. Sasuke rész(abból 10 pofázás) és a már készen lévő bijuu fegyvert megtámadja Sasuke.Csakhogy mivel a Kyuubi nincs benne nem olyan erős.Sasuke mielőtt elpusztíítaná ezt a "dolgot" megtámadja konohát aztán majd lesz egy 20-35 részes Naruto vs. Sasuke "fight" ezután Sasuke veszít de Naruto nem öli meg hanem elpusztítatja vele a fegyvert és ezután szól majd KAKASHI HATAKE-ról a történet.
Király vagy, amúgy én is így képzeltem el.... Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #126 Dátum: 10 okt 15, 03:56:03 »

Lol ekkora marhaságot ir , ti meg még gratuláltok neki?
Meg áll az eszem.
Sok köze nincs  a manga fejleményeihez egyenlőre.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #127 Dátum: 10 okt 15, 17:23:09 »

amúgy szerintem tényleg nincsen köze hozzá de vicces.

de akkor sincsen semmi köze rikodouhoz Figyelmeztetés

nem kéne már offolni
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #128 Dátum: 10 okt 18, 00:38:03 »

Én egyáltalán arra lennék kíváncsi, hogy mi az erő gyenge pontja. Mert mindennek van. Mert ugye Rikudou elvileg godlike volt. Valaki valahogyan mégis megölte vagy hibernálta vagy valami volt. Tehát ha Madara-t így sem képes senki megállítani, akkor Rikudou godlike erejével ki fogja majd? Másik. Miért csak Madara kaphatja meg a képességet? Hmmm Sok mindenen tűnödöm, túl sok. Rikudou halhatatlan vajon? Gondolkozik Nyelvesít
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #129 Dátum: 10 okt 18, 07:51:07 »

Az eddigi ismereteink szerint Rikudou természetes halállal halt meg.
Naplózva
Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #130 Dátum: 10 okt 18, 11:43:26 »

Hát ez az. Rikudou meghalt természetes halállal Madara meg szinte nem is öregszik, sőt...Tehát kicsit ott van bennem a kétely, hogy biztos olyan erős volt ő...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #131 Dátum: 10 okt 18, 12:13:59 »

Ha benne van az első dns-e akkor esetleg lehet ezáltal olyan jutsuja is amivel mindig újra tudja fiatalítani magát, lévén az első képes volt életet adni. Akkor miért ne lehetne időszakosan a sejtjeit egy jutsu segítségével újra regenerálni. Ha jól emlékszem akkor a klónoknál is az elsőt használta.
Naplózva
Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #132 Dátum: 10 okt 18, 12:57:20 »

 Gondolkozik Mondjuk ja. Nagato is képes volt életet visszaadni. Akkor Madara miért ne tudná fiatalítani magát. Már nagyon kíváncsi vagyok a dolgok mögötti titkokra. De mivel Naruto nem halhat meg ezért nem fogja a 10 farkút feléleszteni, tehát valami máshoz kell majd  folyamodni. A másik amire nagyon kíváncsi lennék, hogy ha Rik újraéledne akkor kinek az oldalán lenne?
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #133 Dátum: 10 okt 18, 13:18:47 »

Naruto miért ne halhatna meg? Sőt, szerintem megfog halni. Ha a rókát eltávolítani csak így lehetséges akkor ez be fog következni. Az más kérdés, hogy valamilyen módon újra életre is kel, de a rókát kiszedik belőle az biztos.

Attól függ, hogy mire gondolsz. Magától feltámad és olyan lesz mint valaha vagy feltámasztják és olyan lesz mint Deidara. Az utóbbi esetben nyilvánvaló, hogy kivel lenne. Az első verzióra nem lehet válaszolni mert ahhoz nagyon keveset tudunk róla. Amennyi információt most tudunk az a jó oldalra irányítaná.
Naplózva
Alexa-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 19



« Válasz #134 Dátum: 10 nov 21, 15:44:43 »

Naruto megfogja tudni csinálni azt, hogy uralja a 9 farkút, benne van a Mangában. Mosolyog
Amúgy ki vette azt észre, hogy Naruto, amikor a Kyubbi erejét használja, teljesen hasonlítani fog erre a Rikudou Sennin-re? Valaki más észrevette ezt rajtam kívül? Ohh My God (Vagyis csak azok a "nyaklánc" féleségek hasonlítanak, de nekem ez felettébb fura... Hmm? Ha hülyeséget mondtam, akkor bocsi >.<#

http://kepkezelo.com/images/1nkyz8a90jg88vlhkaxe.jpg

Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!