24 jún 18, 09:31:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 177073 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #750 Dátum: 12 márc 03, 08:56:16 »

Miért ne lenne Naruto Uzumaki? Gondolom te se anyukédtól, hanem apukádtól örökölted a nevedet  ikszdé
Egyébként még a jó öreg Tsunade-ban is megtalálható az Uzumaki vér, hiszen a nagyanyja Uzamaki Mito, Hashirama Senju felesége volt  ikszdé
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #751 Dátum: 12 márc 03, 09:11:14 »

pont hogy az apja neve namikaze, az anyáé pedig uzumaki, elvileg namikaze narutonak kellene lennie, de aszem említve is lett, hogy azért kapta az uzumaki nevet mert biztoságosabb volt, így nem tudták meg h az apja volt a hokage,
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #752 Dátum: 12 márc 03, 09:17:56 »

Na ezt benéztem .)) Látszik h most keltem fel és az éjjel nem igazán aludtam... >.<# Szóval, Naruto azért lett Uzumaki, mert...mert ha Namikaze-nek nevezték volna, gondolom egyből rájöttek volna, hogy az apja volt a 4. Nem mintha a Konohaikak nem tudták volna, ki az az Uzumaki Kushina, szóval nem tudom miért lett így  ikszdé Kishi talán nem is gondolt erre az elején.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 09:19:50 írta TsunadeHime » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #753 Dátum: 12 márc 03, 11:59:39 »

Gondolom nem a Konohaiknak szólt a trükk, hanem rosszul informált idegeneknek ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #754 Dátum: 12 márc 03, 12:55:31 »

Na nem mintha az Uzumaki név nem hordozott magában komoly veszélyeket, hiszen pont az Uzumakik falvát pusztították el a pecsételő technikáik miatt.  Végül is mindegy mert szerintem nem érdemes ebbe jobban belemenni, főleg azután, hogy nagyon kevés információnk van róluk. Amit pedig tudni kell azt egyenlőre ismerjük.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #755 Dátum: 12 márc 03, 13:08:29 »

Hogy az apja Namikaze, attól még ő Uzumaki Naruto. Mosolyog És az eddigi teljesítménye alapján csak a külsejét örökölte az apjától (szőke, kék szem), a a testi szívóssága és az erős chakrája jellemzően Uzumaki vonás.
Szerintem az erős csakráját mind kettőtől örökölhette mert nem hiszem el hogy egy sima uzumaki 100x akkora csakrával rendelkezik mint kakashi.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #756 Dátum: 12 márc 03, 13:14:40 »

Egy "sima" Uzumaki nem is feltétlen. De "annak" az Uzumaki Kushinának a gyereke már jó eséllyel igen. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #757 Dátum: 12 márc 09, 00:12:38 »

A Naruto név az apja hagyatéka, amit Jiraya fel is használt a könyvéhez.
Az Uzumaki név meg az anyja hagyatéka így a nevébe is benne hordozza szüleit.. meg Minatotól még a rasengant is megkapta ikszdé vagy nem? Mosolyog

Amúgy Narutonak mindenképp kell hogy legyen rokoni kapcsolata a Senjukkal különben nem választhatta volna ki a végzett Sasuke ellen..

Bennük ébredt újra a testvéri rivalizáció Mosolyog amiről Tobi beszélt Mosolyog

Nagato is az Uzumaki klánhoz tartozott... Tobi ezt mondja, hogy: a vörös hajad ami egykor az Uzumaki klán sajátossága volt...

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #758 Dátum: 12 márc 09, 00:14:45 »

Naruto Uzumaki. Ők a senjuk távoli rokonai, különleges kéepsségekkel. Több mint valószínű, hogy Rikodoutól származnak, azaz  NAruto is a "jó fia" leszármazottja.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #759 Dátum: 12 márc 09, 06:18:45 »

Az Uzumakik nem lehetek semmik h Kushina elmondása alapján nagyon durvák lehetek....És ráadásul még Madara is ismerte őket.
Bár valami nem stimmel az oké h kihaltak/különváltak. Amit nem értek 1 ilyen klán h tűnhetett el a ködben?
Gondolok ara h senki sem ismeri a kánt a nagyobb ebereken kívül...olyan mintha nem is létezett volna.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #760 Dátum: 12 márc 09, 06:29:45 »

Meg az hogy egyetlen egy másik uzumakival sem találkoztunk.kunishán kívül.Pedg tuti voltak ott is durva arcok, akiket nem hiszem hogy csak úgy megtudtak ölni..vagy legalább  páran elmenekültek volna.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #761 Dátum: 12 márc 10, 19:09:42 »

A Naruto név az apja hagyatéka, amit Jiraya fel is használt a könyvéhez.
...

Talán fordítva. A nevet Jiraiya találta ki, írta bele a könyvébe és Minato miután olvasta a könyvet direkte ezt a nevet adta Narutónak.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/382/11
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #762 Dátum: 12 márc 21, 20:17:36 »

Őszinte leszek, az eddigi hsz-eket nem olvastam végig, max az 1. oldalt átnéztem. Naruto apja a yondaime hokage(namikaze Minato). Anyja Uzumaki kushina. Kushinának nem tudom pontowsan, hogy mito az anyja nagyanja volt-e, de az is rokon(uzumakiak). '. hokage felesége uzumaki mito. +. hokagéé nem tudom, de nicsnen kedvem utánanézni most, ez nem tudom hogy jött ide most. Ennyit tudok ejlenleg miodaniu, elkezdem olvasgatni a hsz-eket.
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #763 Dátum: 12 márc 22, 11:16:10 »

Itt írjátok páran, hogy Tsunade nagyanyja Uzumaki Mito. Erre tud valaki egy linket beszúrni? Csak azért kérdem, mert nekem úgy rémlik, hogy csak annyi derült ki, hogy a nagyapja Hashirama volt és ebből még nem következik biztosan, hogy a nagyanyja Mito volt.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #764 Dátum: 12 márc 22, 12:12:11 »

Mito az Első felesége volt. Az Első meg nem tűn túl csapodár természetnek. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!