24 jún 18, 18:57:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 177125 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
pepe91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #735 Dátum: 11 máj 26, 17:33:25 »

naruto családfa ennyi derül ki kb a történetből Mosolyog rem tetszik
http://www.youtube.com/watch?v=d0EsixDuYg8
Naplózva
Hinafan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6

NaruHina For ever!


« Válasz #736 Dátum: 11 szep 18, 14:49:23 »

Csősztök!Mindenki az Uzumaki klánnal jön de mi van ha Namikaze rokona lenne(am ki tudja)mert hisz az apját Yodaimet más néven Namikaze Minatonak hívták.És pl lenne Namikaze rokon azok meg honnan tudnák hogy ki az a Uzumaki Naruto.Habár ha Minatonak volt tesója és annak gyereke az Narutonak az uncsija.De ha vissza térünk az Uzumakikhoz sztem lehet hogy onnan csak Naruto maradt életbe de am gőzőm sincs(csak ez sincs kizárva).Én csak ennyit akarta mondani.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #737 Dátum: 11 szep 18, 15:01:48 »

az uzumakik szétszorodttak így nem hiszem hogy mindegyik meghalt hacsak nem valami olyan vírus volt hogy mindenuzumakiakinemnarutomeghal Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #738 Dátum: 11 szep 18, 16:29:19 »

Hát nem konkrétan a uzumakik hanem az örvény falu ninjáinak/lakóinak túlélői... az is lehet hogy maga az uzumakik közül egy se élte túl vagy h tényleg csak néhány maradt meg... tehát nem mond hülyeséget azzal h talán naruto már utolsó élő uzumaki!

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/5
Naplózva
kikolo001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #739 Dátum: 11 okt 03, 22:23:05 »

Hát annyit már lehet tudni hogy Namikaze Minato az apja és Uzumaki Kushina az anyja

De nézzünk csak végig az Uzumaki klánon és az Uzumaki és a Senju klán kapcsolatán is(csak azok érthetik meg akik olvassák a mangát Pontosan)

Az Uzumaki klánból ismert tagok:
Uzumaki Mito(a Kyuubi 1. gazdája)
Uzumaki Kushina(a Kyuubi 2. gazdája)
Uzumaki Naruto(a Kyuubi 3. gazdája)
[A klánon belül maradt a 9 farkú  ikszdé]

A Senju klánból 1-2 ember:
Senju Hashirama
Senju Tobirama
Senju Tsunade

Nah akkor^^: Uzumaki Mito és Senju Hashirama házastársak voltak és lett egy unokájuk aki Senju Tsunade

Én ugy gondolom hogy Mito, Naruto egyik nagynénja volt....tehát van valami rokonság Naruto és Tsunade között
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #740 Dátum: 11 okt 03, 23:16:18 »

Gondolni gondolhatjuk de ez nem biztos. Mito és Hashirama után ugyanis kell lenni egy gyermeknek. Minden valószínűség szerint fiúnak mivel ő örökli a nevet és hordozza tovább. Ha lány lenne akkor pedig a férj nevét veszi fel, tehát elveszíti azt hasonlóan a magyar szokáshoz. Röviden ha lány lett volna akkor Tsunade már nem Senju származású, még ha örökli a Senju DNS-t is, hanem az apja nevét kapja meg. Ebből következik, hogy fiú volt Mito és Hasirama gyermeke. Róla nem tudunk semmit azon kívül, hogy őneki kellett Tsunade apjának lennie.

Kushina egyáltalán nem biztos, hogy Mito rokona. A bemutatás alapján ő a család egy teljesen másik ágából származik és őt találták a chakrája alapján alkalmasnak a kyuubi következő hordozójának. Mito halála után Kushina lett a hordozó és őt vette el Minato. Utódjuk lett Naruto a kyuubi harmadik hordozója. Ez viszont nem biztos, hogy így lett volna ha akkor Madara nem támad rájuk. Tehát valamilyen szinten kényszer szülte megoldás lett Naruto kyuubisága. Röviden itt Kushina és Mito kapcsolata lenne a lényeges, de erről nincs elég információnk. Itt érdekes lenne még tudni néhány dolgot a Senju klán sorsáról is hiszen hiányzik az az ember a sorból és maga a klán létezik e még? Illetve maga az Uzumaki klán felépítésének ismerete sem lenne utolsó dolog mert ebből lehetne következtetni Kushina helyzetére.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #741 Dátum: 11 okt 04, 06:40:26 »

Gondolni gondolhatjuk de ez nem biztos. Mito és Hashirama után ugyanis kell lenni egy gyermeknek. Minden valószínűség szerint fiúnak mivel ő örökli a nevet és hordozza tovább. Ha lány lenne akkor pedig a férj nevét veszi fel, tehát elveszíti azt hasonlóan a magyar szokáshoz. Röviden ha lány lett volna akkor Tsunade már nem Senju származású, még ha örökli a Senju DNS-t is, hanem az apja nevét kapja meg. ...

ikszdé Attól, hogy nőnek született és házasság esetén a férje nevét veszi fel, a származása, a "vére öröksége" megmarad. Nem tépi ki saját magát a családjából és törli el a korábbi élete minden morzsáját.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kikolo001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #742 Dátum: 11 okt 04, 11:00:11 »

Az is igaz amit pepe mondott....
De ha jobban megfigyeljük akkor egy klánon belül mindenki rokona mindenkinek ezzel is biztosítva a klán örökségének és a klánnak az eredetiségének fennmaradását. (Japánban engedélyezett a testvérek közötti házasság).
A Hyuuga klánnak is van Fő ága és mellék ága is....és mégis van közöttük "szoros rokonság" is pl: Hiashi és Hizashi
Ebből következtetőleg gondoltam, hogy Mito egyik utódja...leszármazotja vagy valamilyen rokona lehetett Kushina

Tényleg érdemes lenne ezeknek utána nézni^^ és egy családfát is össze állítani^^ lehet hogy össze is állítok egyet és itt megosztom veletek^^ ti is írjatok össze egyet (mert lehet, hogy 1-2 embert kihagyok mivel sokan vannak ^^")
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #743 Dátum: 11 okt 04, 11:47:14 »

Ennek én sem mondtam ellent, sőt fel is hívtam rá a figyelmet. Viszont ennek ellenére ha leánytól született és idegen családból, tehát nem Senju családból származik a az apa, akkor elveszíti hagyományosan minden Senju örökséget. Itt nem a Senju vérségre utaltam. Az valamilyen szinten megmarad de már az is keveredve/gyengülve. Röviden nem lehetne Tsunadét Senjunak nevezni ebben az esetben. Ha viszont az apa volt az utód, akkor jogszerűen megtartotta a Senju nevet. Még egy eset előfordulhat a hagyományok szerint. Az pedig az, hogy a nő kéri, hogy visszatérhessen a régi családjához és abba az eredeti családja beleegyezik. Ekkor visszatérhet és felveheti a régi nevét de az akkori pozícióját még ekkor sem kaphatja már vissza de más jogok megillethetik. Viszont a gyermeke amelyet magával hozott teljes jogú tagja lesz a Senju családnak.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #744 Dátum: 11 okt 24, 21:48:17 »

Mondok egy egyszerűbbet. Esetleg egynél több gyereke volt Mitonak és Hashiramának, így már lehetséges, hogy az egyik fiuk továbbvigye a Senju nevet, az egyik lányuk meg összeházasodott valakivel az Uzumaki klánból, és lett egy lánya Kushina.

Így nem kell azon aggódni, hogy kinek milyen jogokkal rendelkezik a név továbbvitelét illetőn

Családfűt kb így képzelem, amennyiben rokonok.
http://www.kepfeltoltes.hu/111024/SenUzu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Meg gondolom az se véletlen, hogy Naruto ennyire hasonlít Nawakira.
Arra még lehet ellenérvelni, hogy  Tsunade a hasonló kora és az álma miatt vélte hasonlónak. De Dan esetében már nem.

Valamint Mito is képes volt használni a lámpás módot. Ezzel kapcsolatban meg kiváncsi lennék, hogy Mito lámpása is hatott Hashirama fáira és/vagy DNS-re, mint Naruto lámpása?

Mert ha nem, akkor ezt vehetjük úgy hogy Naruto öröksége a Hashiramától a fa elemet illetően, csak hát neki nem közvetlen az elem jött, hanem annak irányítási képessége.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #745 Dátum: 11 okt 25, 00:36:09 »

Erre én is gondoltam. Kizárni minden esetre nem lehet, mivel nincs róla információnk. Viszont amikor Kushina a szülésről beszélt akkor elmondta, hogy ekkor a legkiszolgáltatottabb az anya a kyuubinak és ilyenkor bármi megtörténhet. Röviden nem gondolom, hogy több gyermeknek is életet adott volna ezen okból. Sőt, szerintem akkor hallanunk kellett volna róla, hogy van/volt  még másik családi ág/tag. Egy Senju utód nem tűnik el olyan könnyen az apja hírneve miatt. Nézzük csak Konohamarut. Ami engem inkább arra ösztönöz, hogy tudjuk, hogy a Senju és az Uzumaki klán rokoni kapcsolatban álltak egymással, még ha távoli volt is. Ez jelentheti azt, hogy miért hasonlították Nawakit és Narutot össze, pedig megnéztem a képeket és nagyon nem hasonlítanak egymásra külsőleg. A viselkedésük, lelkesedésük már annál inkább. Szerintem Dan erre a hasonlatosságra célzott.
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #746 Dátum: 11 dec 20, 11:31:16 »

Bár ez nem feltétlen jelenti azt, hogy pontosan 50 éve halt meg, de megközelítőleg legalább tudunk már következtetni Hashirama halálának idejére:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/303/3

Tud valaki betenni egy linket, ahol az első Hokage a karjaiban tartja Tsunade-t? Arra volnék kíváncsi, hogy a képen mennyire pici még Tsunade. A fejemben kb. akkora esik Hashirama halála, amikor Tsunade megszületett és a link segítene a megerősítésben vagy cáfolásban.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #747 Dátum: 11 dec 20, 11:33:44 »

Hát nem tudom, de Hashi minimum 100 éves már, mert Tsunadét asszem 55nek mondta Jiraya a sima Narutobán, akkor az apja Tsunadénak kb 80 és akkor már Hashi 105-110 éves minimum Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
BrutalHaver
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #748 Dátum: 12 márc 02, 19:38:55 »

Volt egy olyan kijelentés is hogy Nagato Uzumaki.Tobi szerint Nagato Uzumaki.És amikor megtalálja nagatot:
Úgy túlerőltetted magad hogy az Uzumaki klán védjegyének számító vörös hajad is megőszült.Egyébként Narutot nem kell főképp Uzumaki nak nevezni mivel ő Namikaze(apja Namikaze)Összefoglalva eddigi Uzumakik:
Mito
Nagato
Kushina
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #749 Dátum: 12 márc 03, 08:53:22 »

Hogy az apja Namikaze, attól még ő Uzumaki Naruto. Mosolyog És az eddigi teljesítménye alapján csak a külsejét örökölte az apjától (szőke, kék szem), a a testi szívóssága és az erős chakrája jellemzően Uzumaki vonás.

De azért most ne kezdjünk el egy néven vitázni. Nevet Naruto legalább annyira Uzumaki, mint Namikaze (akikről semmit sem tudunk, lehet nem is volt ilyen klán, csak egy család).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!