24 szep 22, 10:30:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185754 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #225 Dátum: 07 dec 09, 13:52:22 »

Ja. Beszéltek róla 5 bubit, de pl. csak az édesapjáról tudjuk, pontosan hogy néz ki... hiába volt leírva az édesanyja kinézete, kép nem volt róla. Meg aztán izgalmas és érdekes lenne szerintem megnézni, hogyan ismerték meg egymást, meg hogyan haladt a kapcsolatuk, meg a ninja-életük hogyan szólt ebbe bele... stb. stb. stb... Erről beszéltünk Nevet
Szerinted nem lenne az...? :Mosolyog
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #226 Dátum: 07 dec 09, 14:15:46 »

Ténxleg jó dolog lenne ha tudnánk hogy mi is volt valójában Minato és Kusina között. Egyes források szerint házasok voltak de akkor Miért nem vette át a nevét. Ráadásul még se az anyja se az apja kora nem tisztázott. Megg akkor mi lett az anyjával. Hogy halt meg?
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #227 Dátum: 07 dec 09, 18:13:55 »

Hát nem is tudom.Úgyebár a lány más orszég beli volt...Plussz Yodaime még Kage is volt...Habár lehet hogy érdek szövetség is volt benne valami béke miat ki tudja... ???
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #228 Dátum: 07 dec 09, 18:14:40 »

egyáltalán nem biztos szerintem, hogy meghalt az anyja. Ki tudja. Lehet, hogy missing nin lett belőle, vagy valami hasonló.
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #229 Dátum: 07 dec 09, 18:49:04 »

Az egyáltalán nem normális,hogy Narutot hagyta egyedül felnőni,ha él... Max , ha megbololdult...
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #230 Dátum: 07 dec 10, 20:01:51 »

Na lenne egy kérdésem?

Tsunade és Yodi tesók voltak, mert ha igen, akkor Tsunade Naroto nagynénj és Narut az első hokage unokája vagy dédunokája!

Ha nem akkor a mangában nem ismertem fel és bocsi
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #231 Dátum: 07 dec 10, 20:09:54 »

Nem tudok róla, hogy Tsunade és Yondaime testvérek lettek volna ;D Különben is, majd' egy generáció van köztük (ugye Jiraiya Tsunade csapattársa volt, ugyanakkor Yondaime sensei-je)
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #232 Dátum: 07 dec 10, 20:23:28 »

Meik részben volt az amikpr Jiraya és Tsunade Naruto szüleiről beszéltek? Én sehol sem találom azt a részt! Előre is köszi!
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #233 Dátum: 07 dec 10, 20:26:58 »

NA utánanéztem, a feltételezésemet a pl. 160. manga alapján tettem, mert Tsunade tesója eléggé hasonlít yodira vagyis inkább Narutora, de ő meg Yodira
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #234 Dátum: 07 dec 10, 20:40:02 »

Meik részben volt az amikpr Jiraya és Tsunade Naruto szüleiről beszéltek? Én sehol sem találom azt a részt! Előre is köszi!

Naruto Manga 367. rész.

NA utánanéztem, a feltételezésemet a pl. 160. manga alapján tettem, mert Tsunade tesója eléggé hasonlít yodira vagyis inkább Narutora, de ő meg Yodira

Nem rokonok. Tsunade öccse, Nawaki, már fiatalon elhunyt. Tsunade visszaemlékezéseiből kiderül.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
memoryan
Vendég
« Válasz #235 Dátum: 07 dec 10, 20:44:58 »

Jajj tényleg    :leüt: , most már nekem is beugrott!

Naruto anyjának rokonairól tudunk valamit? Kik ők, mik Ők, hol élnek stb.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #236 Dátum: 07 dec 10, 20:52:09 »

Nem, őket totál homály fedi. Mosolyog
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #237 Dátum: 07 dec 10, 21:27:53 »

CSask annyi hogy örvény ország beli és kész. Egyébként lehet hogy megbolondult, végül is a pasija szörnyet csinált a gyermekükből. Szerintem én se viselném ép ésszel ha a férjem belerakna valamit a gyerekmbe. (Remélve hogy lesz férjem és gyerekem)
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #238 Dátum: 07 dec 11, 18:39:17 »

Najó, inkább kanyarodjunk vissza az eredeti témához Mosolyog

Remélem Kushináról is megtudunk új dolgokat, ha Naruto hozzá hasonlít akkor egész jó fej lehetett :Mosolyog A múltjukról sajnos nem sokat tudunk, reméljük Kishi-sensei egy Yondaime Gaiden keretében megossza velünk a későbbiekben Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #239 Dátum: 07 dec 11, 18:40:08 »

Én is ebben reménykedem Nevet De ha mégse, akkor legalább egy rajzot igazán publikálhatna róla xD (Mármint Kushináról^^)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!