24 szep 22, 08:30:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185685 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #210 Dátum: 07 nov 19, 19:08:35 »

Körübelül Ádám és Éváról.
A mangában mutatják, hogy Jiraira akkor edzette Peint, amikor Naruto még tervbe sem volt.
Tehát nem lehet a negyedik Pein, mert ő a kilencfarkú támadásakor tűnt el a színről, mert meghalt.

A hasonlóság Pein egyik teste, és Naruto/Minato között, szerintem csak a nem egy tarka macska van a világon effektus. ;D
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #211 Dátum: 07 nov 19, 19:42:06 »

Kekkei Genkai
Ez mit jelent?
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #212 Dátum: 07 nov 19, 19:44:02 »

Vérvonalbeli képesség, ami a génekben van pl.: Sharingan.
De ez itt off.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Miku-chan
Vendég
« Válasz #213 Dátum: 07 nov 19, 20:01:58 »

Asszem Hiraishiin no Jutsu (remélem jól írom :-X)... egyébként meg szerintem ez sem klánképesség, hanem Yondi "találta fel" (mint a Rasengant). És kétlem, h bárki meg tudná ezt tanítani Narutonak^^"

Az a technika nem a Shunshin no Jutsu? Legalább is a Kakashi gaidenben így nevezik (2rész/10oldal).


Szerintem azért kapta Naruto az anyja után a nevét, hogy megvédjék őt meg az apját is. A falusiak így is ferdeszemmel néztek Narutora, mit szóltak volna, ha kiderül Yondaime-ről, hogy a saját fiába zárta a rókát (mondjuk kibe másba?).

Én még azon csudálkozom, hogy Narutoban nem merültek még fel ezek a kérdések - igaz általában nem egy észkombány - de mindenkiben felmerül, hogy honnan is származik, pláne, ha árva. Nem igaz, hogy nem kérdezte a Harmadikat vagy bárkit erről.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #214 Dátum: 07 nov 19, 20:05:53 »

Sztem kérdezte, csak nem válaszoltak neki. Yondaime amúgy is megtiltotta, hogy a kyuubiról beszéljenek neki >> ez úgy tűnik, vonatkozott a származására is...
Naplózva

Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #215 Dátum: 07 nov 19, 20:07:38 »

Yondaime "überallpwnzloln00bI'mth3firstonth3s3rv3r"(aki magyarra vendégem egy nyalókára Nyelvesít)a Hiraishin no jutsu...a Shunshin no jutsu D szintű alaptechnika,olyan mint a shinigamiknál a shunpo a Blíccsből
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #216 Dátum: 07 nov 19, 20:18:08 »

Nem azt mondta még anno az egyik modi,hogy ez egy alaptechnika csak Yondinak nagyon ment???(nemtudom ki mondta és azt se hol  Nyelvesít)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #217 Dátum: 07 nov 19, 20:25:28 »

Én mondtam ^^
De a Hiraishin no Jutsu miatt kapta a Konoha Sárga Villanása nevet.
De ezt inkább ebben a témában tárgyalju ki, mert itt OFF. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
memoryan
Vendég
« Válasz #218 Dátum: 07 nov 26, 21:05:37 »

Tehát Naruto apja Yodaime (erre Jiraiya is utalt) és az anyja ........... Uzumaki ?

Nem tudom a nevét, de olvastam! 


Még egy mi is a Rin'nengan ?
(bocsi, ha már leírtátok, de én nem tudom)
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #219 Dátum: 07 nov 26, 21:17:26 »

Naruto apja Yondaime, anyja Uzumaki Kushina a volt Örvényországból (asszem a nagy ninja háború alatt pusztult el.)

A Rin'negan pedig a legerősebb a három szemtechnika (azaz doujutsu - asszem) közül (byakugan, sharingan, rin'negan), hogy konkrétan mire képes azt pontosan nemtudjuk - vagyis a mangában most lesz terítéken - de elvileg szinte legyőzhetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 26, 21:18:14 írta Miku-chan » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #220 Dátum: 07 nov 26, 22:26:09 »

Yondaime neve pedig Namikaze Minato Nevet Kushináról én nem emlékszem, hogy mondtak volna bármit is, él-e még, meghalt-e és ha igen, hogyan... ;D ???
(igen, doujutsu)
A Rin'negan-ról annyi szó esett, hogy valaki olyané volt régen, aki lefektette az alapjait az egész elemekkel való dolgoknak, meg chakra meg minden, ami a ninják technikáit illeti és állítólag van egy 6. elem is, amit tudnak vele használni (?)

o.O Csak nem maga Kishimoto Masashi volt az első, akinek Rin'neganja volt???? :o << újabb fáradt megjegyzés Arvaeltől, ha már a mai napon nem sikerült egyetlen "a nap legbénább poénja" dolgot elsütnie :-X
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #221 Dátum: 07 nov 26, 22:30:04 »

Ugyan, még a végén Arvael lesz, és Peinnek lesz még egy teste, ami nem más lesz mint Kishimoto Masashi! Nevet

Na de OFF-ot félretéve: megkéne szépen kérni Kishimoto-senseit, h csináljon egy naaaagy visszaemlékezést, olyan kíváncsi vagyok Naruto familijára :Mosolyog Mosolyog
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #222 Dátum: 07 nov 27, 10:58:22 »

Vagy még egy gaident, ezúttal Naruto családját fókuszba véve Nevet (legalább a szüleit a pici Naruto születéséig^^)
Naplózva

nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #223 Dátum: 07 dec 09, 13:26:38 »

De már jiraya és tsusande beszélt róla hogy ki naruto apja és anja.
Naplózva
Alion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128



« Válasz #224 Dátum: 07 dec 09, 13:51:54 »

Már nem azért de arra hogy Pein frizurája nem lehet csak azé ugyan olyan mert az ott a divat?(Lehet kicsit OFF)
Amúgy meg Naruto ha van klán jutsuja akkor még találhat egy örvény ország belit mert azért nem hiszem mindenkit ki irtottak volna...És a többiek meg hova mentek...
Naplózva

-A legendás rejtözködö lekvár falu shinobia Nevet
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!