24 szep 22, 04:26:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185556 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
ayumi-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #150 Dátum: 07 szep 10, 19:59:31 »

A negyedik Naruto apja. kacsint Kiváncsi vagyok, hogy kiderül e a Shippuuden manga végére biztosan. Meg, hogy mi történt az anyjával.
Naplózva

あゆみ
Skizoh
Vendég
« Válasz #151 Dátum: 07 szep 11, 13:33:33 »

Abban reménykedem, hogy nem valami olyan sablonos sztori lesz az anyukájára mint a : "szülés közben meghalt" téma, mert attól frászt kapok.
Naplózva
bmate17
Vendég
« Válasz #152 Dátum: 07 szep 15, 12:55:04 »

lol én nem lepődnék meg ha igy lenne megoldva
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #153 Dátum: 07 szep 16, 08:35:07 »

Naruto anyjának "problémájára" nyújtanék egy lehetséges megoldást:
Biztosan a falun akarta megbosszulni, hogy a fiába zárták a 9farkút, ezért lecsukták és ezt is titoknak nyilvánították.
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #154 Dátum: 07 szep 16, 08:37:01 »

wow, ez elég érdekes!
bár nem hiszem hogy ilyen sz*metek lettek volna. meghát yondi biztos nem úgy tuszkolta bele narutoba a kyuubit, hogy a drága felesége elenkezett.
Naplózva
Miroku
Vendég
« Válasz #155 Dátum: 07 szep 16, 08:45:16 »

és ha pl az anyának azt mondták hogy a fiú a születés útán meghalt igy az anya meg el hagyta a falút bár ez is elég  elvakult elképzelés !
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #156 Dátum: 07 szep 16, 08:46:47 »

Á, szerintem belehalt a szülésbe! Nevet
Vagy egy küldetésen vesztette életét.
De az sem kizárt, hogy a kyubi elleni harcban halt meg.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #157 Dátum: 07 szep 16, 09:08:11 »

nem hiszem h küldiben halt meg mert naruto még újszülött volt, és kizárt h rögtön elment egy küldetésre.
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #158 Dátum: 07 szep 16, 09:19:37 »

Nem tudom ti hogy vagy tok vele, deszerintem eleg fura, hogy egy csecsmő egyedül felnő.
Ez képtelenség. Ha az anyja nem is, de dajkája biztosan volt Narutonak.

Az pedig, hogy szülés után küldetésre ment volna az anyja ugyanúgy elképzelhetettlen számomra.
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #159 Dátum: 07 szep 16, 09:55:57 »

igen, ezen már én is gondolkodtam, hogy hogyan nőtt fel egyedül. am ez még ideillik, vagy már az uzumaki naruto témába kéne írni? :-X
Naplózva
Skizoh
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 07 szep 16, 10:37:04 »

hümm...hát én igen ellenezném  ha Kishimoto valami olyasmit  írna mint, hogy szülés közben meghalt.... mert az olyan ponyvaregényes.... akkor már inkább sokkal jobban élvezném, ha pl számüzték  valamiért és közben valami képp halt meg. (hát ha még pl Pein  ugyanúgy a gyermeke lenne és pl  még bosszút is szeretne állni akkor már jóval izgalmasabb is lenne....bár Peint el nézve nem igen lehet ilyesmire számítani  ;D )
de persze ez csak egy fikció,  ne kövezzetek meg érte!`_`
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #161 Dátum: 07 szep 16, 10:37:40 »

Ami Naruto anyját illeti: tegnap azt találtam ki hogyha Yondi meghalt a jutsu után Kushina öngyilkos lett... Nevet

Amúgy ez érdekes: Gaara apja a negyedik Kazekage, Narutoé pedig a negyedik Hokage. Mindketten Jinchuuriki -k. Mindkettejüknek volt egy felnőtt fickó, akit már már az apjuknak tekintettek (az más dolog hogy Gaara pótapja egy patkány... :-X ) Gaara Kazekage lett, szal ha ezen a logikán indulunk el, Naruto is Hokage lesz... Nevet De ha folytatjuk az utat, Narutonak testvérei is lehetnek. Valahol... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 16, 10:38:42 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #162 Dátum: 07 szep 16, 10:46:03 »

Igen, ha így nézzük lehet benne valami, de gondolj csak bele milyenek lehetnének a testvérei!
Annyi idiótát nehezen bírna el a Föld.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #163 Dátum: 07 szep 16, 11:24:23 »

http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=72.msg20739#msg20739

A fenti hsz alapján lehet, hogy a Negyedik jutsujához is kellett egy áldozat (igaz, Gaara esetében a "pecsételő" életben maradt), mert akkor és ott nem saját magába pecsételte a Kilencfarkút, hanem Narutoba. Így az már nem ugyanaz a jutsu volt amit a Harmadik vetett be az Első és Második ellen.
Hogy miért Naruto anyja lett az áldozat? Ugyebár a jutsu használója (Yondaime) -> Shinigami gyomor. De, ha nem "tüntetik" el a Kyuubit, akkor az egész falunak és mindenkinek meszeltek. És lehet (biztos?), hogy az anyja is hasonló szellemiségű volt mint Naruto. A barátaiért, a falujáért - és persze a fiáért - mindent.
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 16, 18:26:51 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Skizoh
Vendég
« Válasz #164 Dátum: 07 szep 16, 12:24:34 »

igen ezt  már én is sokkal el képzelhetőbbnek tartom....és még az anyja halálát is meg magyarázná.  ???
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!