24 szep 22, 00:03:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185418 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Angelir
Vendég
« Válasz #120 Dátum: 07 aug 29, 09:31:00 »

Szerintem az már tul szappanoperás lenne ha közük lenne egymáshoz Mosolyog amugy meg főleg azért nem hiszem mert a Rejtett eső falu áthuzott jelét hordozza ő. Pedig vagy Konohás vagy Orkán falusat kéne (az utobbi már nem létezik) Mert nemhiszem hogy Yondi csak ugy kiadja a fiát egy másik állandóan háboruzó falunak. ÉN személy szerint azon vagyok hogy semmi köze Naruto-hoz. A lilának meg főleg.
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #121 Dátum: 07 aug 29, 09:39:27 »

a lilának én se hiszem. de ha lilát és pein rokoni szálak fűzik egymáshoz (amit nem nagyon hiszek) akkor pein se rokona narutonak, nem mintha erre amúgy is sok esély lenne (és én is egyre kevésbé gondolom hogy igaz)
Naplózva
Skizoh
Vendég
« Válasz #122 Dátum: 07 aug 29, 10:14:39 »

Én is nagyon remélem , hogy semmi közük egymáshoz (tényleg  eléggé szappanopera szaga lenne a dolognak)
de  a mangában is megmondják, hogy Kushina haja vörös volt ... Pein haja is. + Naruto inkább Kushina tulajdonságait örökölte akkor eggyértelmű, akkor Pein Minatotól örökölhette a zseniséget  (végülis még sohasem veszített)
ezeken felűl én akkor sem szeretném, hogy olyan  "meg kell ölnöm az utolsó élő rokonomat *sír* * sír* és elszántan néz" (mint Sasuke esetében) ....ennél jobbat várok Kishimotótól (pl olyan Tobis fordulatot !  Nevet )
Naplózva
naruto005
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 309

BANKAI!!!


« Válasz #123 Dátum: 07 aug 29, 10:58:26 »

Az lehetséges lenne hogy Pein Yondaime testvére?
Naplózva
Angelir
Vendég
« Válasz #124 Dátum: 07 aug 29, 12:59:01 »

Azért mert vörös a halya vagy mert hasonlit a haja yondira szerintem köze nicns hozzá, az arcvonása tök más a szeme is. Szerintem semmi köze egyikhez se. Inkább valami ismert rejtett esős brutál ninja aki eltünt vagy valami.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #125 Dátum: 07 aug 29, 14:12:12 »

Ja, persze, Pein egy kaméleon shinobi és készakarva néz ki tökúgy mint naruto, mi? Nyelvesít Nyeeem veszem bee Nevet amúgy a haj az pontos jé

Kaméleon shinobi... Most így belegondolva... O.O
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #126 Dátum: 07 aug 29, 18:20:35 »

Azért mert vörös a halya vagy mert hasonlit a haja yondira szerintem köze nicns hozzá, az arcvonása tök más a szeme is. Szerintem semmi köze egyikhez se. Inkább valami ismert rejtett esős brutál ninja aki eltünt vagy valami.


végre valaki osztja a nézeteimet:D
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #127 Dátum: 07 aug 29, 18:51:44 »

Szerintem ha logikusan gondolkodunk akkor Naruto testvére, vörös haj és Yondihoz való hasonlóság...
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 29, 18:55:31 írta GOdat88 » Naplózva
Angelir
Vendég
« Válasz #128 Dátum: 07 aug 29, 18:52:12 »

Nemtom miért mondjáto khogy olyan mint Naruto... a haj stílusán kívül semmi egyezés... Szerintem Naruto rokoni szála csak fater mutarig fog kiderülni, és ebböl valszeg a muter még él. Me azé kell valaki aki éljen a családjából. Ilyen elfeledett testvér meg yondi teso meg ienekben én nem hiszek... rühellem a szappanoperát Nevet Meg tul sablon lenne hogyx a főgonoszok egyike a főszereplő rokona. Itachinál még érthető, de hogy Narutonál is... az már tul sok ilyen lenne.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #129 Dátum: 07 aug 29, 18:55:17 »

Na, nem tudom, hogy jól értelmeztem-e mondataidat, de az, hogy ki Naruto Apja meg anyja már kiderült.
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #130 Dátum: 07 aug 29, 19:34:46 »

Na szal Narutonak nem lehet az anyja a lilahaju mert ö lila haju az anyja pedig vöröshaju. De, Pein valoszinüleg a testvere lessz

XY teljesen úgy néz ki mint YZ, ugyanolyan a hajuk, az arcuk, és még hírből sem hallották egymást, főkleg nem rokonok.
Azért mert valakinek olyan a haja, mitn pl. Narutonál és Peinnél, még semmi sem utal arra h Pein rokona Narutonak, de ezt már százszor leírtam, kár h ez annyira érthetetlen. Lee sem a fia Gainak, pedig tök ugyanúgy néznek ki.
Egyébként Naruto nem az anyja erejét örökölte hanem az apjáét:D
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #131 Dátum: 07 aug 29, 20:21:39 »

Hát ez szép.Most derült ki h ki Naruto anja és apja.És ezután már mindenki aki hasonlít egy kicsit is Narutora azt egyből a ronkonaként tekintitek? :)Istenem h milyen telhetetlenek vagytok kacsint...Milyen durva lenne már az h az a mitom én kicsoda Akatsuki fazonnak köze van Narutohoz.<----szerintem ez hülyeség,nincs köze hozzá..mégha valmiben hasonlítanak is
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #132 Dátum: 07 aug 29, 20:29:38 »

... Egyébként Naruto nem az anyja erejét örökölte hanem az apjáét:D

Idézet a manga 367. részéből:
"... Igen... a személyiséges és a nindzsucu-stílusa... Pontosan olyan mint Uzumaki Kushinaé. ... De Naruto külsőre inkább az apjára hasonlít."


Moderátor: Az ismételgetéseket kerüljük, mert törlöm. Elég valamit egyszer is leírni.
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 29, 20:31:48 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #133 Dátum: 07 aug 29, 20:33:22 »

Akkor most megkérdezem a "nagyfőnőköt"=Chakrat Nevet Hogy ő mit gondol?! Annak az Akatsukis tagnak köze van Narutohoz? kacsint
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #134 Dátum: 07 aug 29, 21:36:18 »

Szerintem nincs köze hozzá. És azt sem tudjuk, hogy igazából milyen színű a haja...

Itt van pár kép az összehasonlítás kezdvéért:
A 4. képen is Pein van, csak letakarítottam róla a "vasakat" és normális emberi szemet csináltam neki...

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!