24 szep 21, 04:15:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185057 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #675 Dátum: 10 jan 16, 23:44:11 »

nem, csak minato mestere.
de. Mosolyog
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #676 Dátum: 10 jan 17, 00:12:33 »

Olyan szinten a keresztapja, hogy Minato az ő könyvéből választotta ki a gyermeke nevét, a főhőst szemelte ki, Naruto-t, aki soha sem adja fel.. Ismerős, igaz?  Nevet Erre Jiraiya szabadkozik, hogy ezt a nevet ramen evés közben találta ki. DE bejön Kushina, és megerősíti, hogy gyönyörű név. Erre Jiraiya: Akkor én leszek a keresztapja! Nevet  Nevet Így került Ero-sennin rokonságba Narutóval.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
henrik
Vendég
« Válasz #677 Dátum: 10 jan 17, 12:26:09 »

Szerintetek miért nem esik szó Kushináról sosem?!
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #678 Dátum: 10 jan 17, 13:59:28 »

AZért mert Naruto onnan még skillesedhet. Annyit tudunk,hogy a retek sok chakrát tőle örökölte... szal ő is iszonyat erős shinobi lehet. Még akár vérvonal képességet is kaphat anyucitól.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #679 Dátum: 10 jan 17, 14:24:49 »

Az Uzumaki klánról lehet azon kívül többet tudni, hogy örvényországi? Gondolkozik Én nem fedeztem föl erre utalásokat..
Az akaraterejét és a személyiségét is Kushinától örökölte.. Ezzel Kushina máris belopta magát a szívembe. Mosolyog Bízom benne, hogy még látni fogjuk, ahogy Naruto is "találkozott" Minatóval. De majdnem biztos, h még lesz szó róla az animében, mert fontos momentum, és nem tudunk róla szinte semmit. Azt se lehet tudni, hogy él-e, vagy valószínűleg meghalt, de akkor miben? A szülésben? Szóval vannak még itt feltáratlan dolgok. kacsint

« Utoljára szerkesztve: 10 jan 17, 17:28:22 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #680 Dátum: 10 jan 17, 16:27:03 »

mondjuk ha belegondolunk abba, hogy a jellemét (és feltételezhetően az akaraterejét is ezzel együtt) az anyjától örökölte, akkor nehogy már pont a gyermeke szülésébe haljon bele. sztem ugyanazt mondogathatta, hogy "sosem adom fel, ez a ninja utam.." (és ez a párhuzam kishitől nem lenne meglepő)
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #681 Dátum: 10 jan 17, 16:29:07 »

Nem is biztos, hogy halott:D.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #682 Dátum: 10 jan 17, 16:40:33 »

nem, de sokan gondolják úgy, hogy a szülésbe halt bele.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #683 Dátum: 10 jan 17, 17:05:21 »

Személyes vélemény, de szerintem egy ilyen szintű szereplőt túl egyszerű lenne ennyivel elintézni. Én azt is kétlem, hogy meghalt, mert túl nagy csend van ahhoz körülötte, hogy ne derüljön ki róla semmi. Viszont az, hogy a szülésbe halt bele, túlságosan sablonos lenne.
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #684 Dátum: 10 jan 17, 19:38:22 »

Ez mind szép és jó, de egy aktív, "sosem adom fel" hozzáállású szereplő, akiről azt mondják, hogy mindig pörgött, mint a ganajszóró, szerintetek magára hagyná a gyermekét? Mert én, a gyenge  képzelőerőmmel nem tudok olyan szituációt elképzelni, ahol Kushina belenyugodott volna egy ilyen döntésbe.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Hiei
Vendég
« Válasz #685 Dátum: 10 jan 17, 19:45:01 »

Azért én eltudok:D. Biztos, hogy ha él és nincs Narutoval akkor annak oka van:D. Kishimoto van akkora zseni, hogy ezt is megoldja. Viszont én jobb szeretném ha nem így történne. Azt még jó indokkal is nehéz lenne elfogadni:D. Bár Naruto esetében ki tudja mi lenne:D
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #686 Dátum: 10 jan 17, 21:08:23 »

Én biztosra veszem, hogy halott.  Szomorú  Mosolyog Említette volna Minato vagy Jiraiya ha nem így volna.
Naplózva


 
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #687 Dátum: 10 jan 18, 01:47:52 »

Ja! Elképzelem a jelenetet, ott a Kyuubi, Minato éppen megjavítja a pecsétet, közli a fontosabb dolgokat, aztán beszól egy ilyet Narutónak, hogy: "Anyád hogy van?"
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #688 Dátum: 10 jan 18, 05:52:19 »

Kétlem, hogy Minato-nak, vagy Jiraiya-nak lett volna alkalma Kushina-ról beszélgetni.
Minato csak akkor tudott volna erről beszélni, amikor Naruto-ban "előjött" egy kis időre, hiszen máskor nem is volt szerepe. Éppen, hogy csak felhozta a maszkos irányította a Kyuubi dolgot, ha lett volna ideje se Kushina a legfontosabb téma szerintem.
Jiraiya pedig Minato-t szóba hozta ugyan, de csak úgy említette mint tanítványát. Nem hiszem, hogy lett volna oka Kushina-ról beszélgetni.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #689 Dátum: 10 jan 19, 15:31:15 »

Igazad végül is Minatonak csak arra volt ideje hogy közölje Sarutobival, hogy azt szeretné ha hősként nőne fel a fia, ha így nevelnék fel, biztosan csak viccből nem említette a Sandaime Hokagénak Naruto anyját. Mosolyog Viccből mondja mindenki rá hogy árva, még azok is akik ismerték az apját és az anyját. Jiraiya, sem tartaná a kapcsolatot a kedvenc tanítványa nejével, ahogy nem tartotta Tsunadéval sem... Jah hogy egyből tudta hol kell keresni.... x)

Sokkal valószínübb hogy összeházasodott Obitóval Kushina és együtt nevelik Kimimarot.  bow
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!