24 szep 21, 02:11:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185039 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #690 Dátum: 10 jan 19, 16:08:00 »

Én csak a Minato és Naruto közötti beszélgetésre gondoltam. Abban igazad van, hogy másnak beszélhetett róla, de  mi van akkor, ha Minato beszélt róla a Sandaime-nak? Sarutobi biztosan tudta, hogy ki fia-borja Naruto, mégse mondott róla soha semmit. Én csak a személyes véleményemet mondtam el, hiszen nem mondták ki, hogy Kushina meghalt. És pl. Gaara és Kakashi is meghalt már, mégis élnek. Szóval szerintem és remélem, hallunk még Kushináról valami komolyabbat.^^
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #691 Dátum: 10 jan 19, 16:55:40 »

Persze hogy nem mondott, azért hogy ne egy elkényeztetett ficsúrként, hanem jó emberként nőjön fel. Ezt nagyon sok sztoriban meghúzták már és elég sablonos igazából. Mosolyog
Naplózva


 
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #692 Dátum: 10 jan 19, 17:08:55 »

Valóban sablonos, de a Naruto-ban az olyan szereplőknek akiknek láthattuk a múltját, szinte kizárólag mindenkinek szomorú gyerekkora volt. Már teljesen elcsépelt szerintem. Naruto meg elvileg mégis csak főszereplő, inkább legyen ennyire hiányos családja, és ezért szomorú gyerekkora, mintsem azért, mert neki éppenséggel magas a homloka. Habár lehet ez már itt OFF. >.<#
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #693 Dátum: 10 jan 19, 20:38:46 »

Persze hogy nem mondott, azért hogy ne egy elkényeztetett ficsúrként, hanem jó emberként nőjön fel. ...

Aha, csak a fagyi majdnem visszanyalt és nem sok kellett volna hozzá, hogy egy (régi) Gaara szintű őrültet szabadítsanak magukra. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #694 Dátum: 10 jan 19, 21:30:35 »

Szerintem inkább az lehetett a fontosabb ok, hogy, ha bárki tudomást szerzett volna Naruto titkáról (akár ő maga ideje korán, és valakinek tovább adja) az komoly veszélyt jelentett volna a kölyök életére nézve, ha a jinchuriki lét nem lenne éppen elég..
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #695 Dátum: 10 jan 21, 23:45:02 »

Persze hogy nem mondott, azért hogy ne egy elkényeztetett ficsúrként, hanem jó emberként nőjön fel. ...

Aha, csak a fagyi majdnem visszanyalt és nem sok kellett volna hozzá, hogy egy (régi) Gaara szintű őrültet szabadítsanak magukra. ^^"

Ha megfigyeled Chakra, Gaaránál ott rontották el, hogy Yashamaru rátámadt, ha Yashamaru tovább okítja Naruto2 is lehetett volna belőle. Narutónak meg ott volt Iruka mega Harmadik Hokage mindig is. Mosolyog (Mondjuk a képlet ott hibádzik hogy Gaaranak azért volt családja..)
Naplózva


 
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #696 Dátum: 10 ápr 20, 15:22:32 »

Yashamaru rátámadt de azért mert Gaara veszélyt jelentett Naruto meg nem. De úgy érzem hamarosan kiderül egy-s más Naruto családjáról.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #697 Dátum: 10 ápr 25, 09:33:21 »

Gaara már nem jelentett volna veszélyt ha hagyják hogy Yashamaru nevelje. Már ment bocsánatot kérni, kezdett mindent jobbnak látni. Narutonál hagyták hogy Iruka a szárnyai alá vegye és jó ember lett.
Naplózva


 
Fann
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #698 Dátum: 10 máj 04, 16:56:10 »

Nos én ugy tudom h naruto anyja is meghalt mikor belezárták narutoba kyuubit. a nagyszülőkről nemtudok semmit. de azt iggen h Jirayra tudja h Minato(yodaime) az apja . és hát az anyja uzumaki  Kushina Nevet nézzetek utána:D na csak ennyit Nevet sziasztok:D
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #699 Dátum: 10 máj 04, 17:26:39 »

Te meg olvass vissza!  kacsint Volt már róla szó! Moderátor
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #700 Dátum: 10 jún 02, 17:55:07 »

Nos én ugy tudom h naruto anyja is meghalt mikor belezárták narutoba kyuubit. a nagyszülőkről nemtudok semmit. de azt iggen h Jirayra tudja h Minato(yodaime) az apja . és hát az anyja uzumaki  Kushina Nevet nézzetek utána:D na csak ennyit Nevet sziasztok:D

[OFF] Te meg olvass vissza és ne játszd itt a nagyokost ^^ Hidd el nem hülye innen senki.

Amúgy elvileg Jiraiya volt Naruto keresztapja ugye? Mert amikor anno a Chunninn vizsgán Naruto segitséget kért tőle Jiraiya elég közömbös volt vele ami azért nem egy keresztapára vall. Vajon kishi akkor még nemis gondolt arra hogy Jiraiya majd Naruto keresztapja lesz? Mosolyog
Naplózva


Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #701 Dátum: 10 jún 02, 18:06:56 »

lehet, hogy gondolt rá, Jirayát csak símán nem izgatta akkor még Naruto. Ő találta ki a nevét, neés? Ha Naruto eddigi életében még egyszer sem bukkant fel, mint szerető keresztapja, akkor durva lett volna ha egyik pillanatról a másikra beugrik és közli, hogy te vagy a keresztfiam, szeretlek, hadd segítsek.

Egyébként Naruto nem tudja, hogy Jiraya a kersztapja ugye? Vagyis olvasta az első könyvet, szal az leeshet neki, hogy onnan van a neve, de az azért más.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #702 Dátum: 10 júl 07, 11:22:26 »

spoiler:Vajon Naruto felkeresi a többi Uzumakit akik szét szóródtak a földön?
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #703 Dátum: 10 júl 07, 12:00:05 »

1. hülyeség, történet szempontjából mi értelme lenne? Mosolyog
2. Szerintem lehetetlen lenne meg találni őket, keveredtek más népekkel....(Gondolom én)

OFF: Vicces hogy a sárga mennyire nem látszik Nevet
Naplózva

...
...
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #704 Dátum: 10 júl 07, 13:50:31 »

én sztam leírok egy rendszerezést aki olvassa a mangát annak nem lesz spoiler aki az animét követi annak annál inkább szal :

           ->apja namikaze minato
naruto
             ->anyja uzumaki kushina-> az örményországi uzumaki klán egybe élt Tsunade klánjával ááá belezazavarodtam mindenki olvassa el az 500. fejezetet és azapján irájtok le ha van kedvetek a családfát a lényeg tsunade és naruto rokonok voltak na
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!