24 szep 21, 18:32:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto családfája - spoiler veszély!  (Megtekintve 185250 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #510 Dátum: 08 jún 22, 00:00:49 »

Bár én el tudnám képzelni, h Yondi szél elemű lenne, ha mondjuk az elem is genetika útján öröklődik Gondolkozik Vagy nem :'X

Már nem azért, de ennyi erővel Naruto az anyjától is simán örökölhette a szél természetet. Nevet
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #511 Dátum: 08 jún 22, 07:17:14 »

Bár én el tudnám képzelni, h Yondi szél elemű lenne, ha mondjuk az elem is genetika útján öröklődik Gondolkozik Vagy nem :'X

Már nem azért, de ennyi erővel Naruto az anyjától is simán örökölhette a szél természetet. Nevet

Sőt, mondta is Tsunade, hogy mind stílusra, mind ninjutsu stílusra az anyjára hasonlít.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #512 Dátum: 08 jún 22, 09:09:49 »

Esetleg arra is érthette a ninjutsu stílust, h ugyanolyan közelharc típusú volt, esetleg szeretett klónokat használni, vagy neki is nagy volt a chakramennyisége^^ De persze nem kizárható a tény, h Kushina szél elemű volt, ám ezt nem tudhatjukXD
Naplózva
MarthinuS
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #513 Dátum: 08 jún 24, 20:43:04 »

Hello ime 1 kis leírás naruto anyjárol....:   
Neve: Uzumaki Kusina


Örvényországból származik. Fiatal korában rengeteget beszélt és úgy viselkedett, mint egy fiú. Mire felnőtt gyönyörű nő lett. Namikaze Minato (Negyedik Hokage) felesége, Uzumaki Naruto anyja. Naruto tőle örökölte a természetét és a nindzsucu stílusát, de külsőre egyáltalán nem hasonlítanak. Valószínűleg Naruto születésénél meghalt (de ez nem biztos, ezt csak feltételezik).

Az ő döntése is közrejátszott abban, hogy milyen nevet adjanak fiúknak Minatoval. Úgy döntöttek, hogy a Naruto nevet adják a babájuknak. Ezt egy könyvből szedték, amit Dzsiraija, Minato tanítója írt. Ez a könyv egy Naruto nevű sinobiról szól, aki soha nem adja fel és nem vonja vissza a szavait.

Dzsiraija ezt a nevet Ramen evés közben találta ki. Minato és ő azt szerették volna, hogy gyerekük kiváló sinobivá váljon. Egy remek sinobit akartak nevelni Narutoból. Ahogy Dzsiraija is mondta:

„Naruto... te tényleg pont olyan lettél, mint a szereplő a könyvben... Olyan, mint ahogy a szüleid, Minato és Kusina szerették volna.”

Fia, Naruto az ő vezeték nevét kapta meg: Uzumaki, ami azt jelenti, hogy örvény. Naruto ruháján is található két örvényszerű szimbólum, a bal vállán és a hátán.

Naplózva
MarthinuS
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #514 Dátum: 08 jún 24, 20:47:19 »

jah bocsi a nevek hibái miatt csak sietem és lusta voltam helyesen leirni őket .....


BOCSI MINDEKITŐL

helyesen leirom őket : ninjutsu, Jiraiya... télleg bocsi Nevet
Naplózva
MarthinuS
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #515 Dátum: 08 jún 24, 20:49:31 »

 http://kepfeltoltes.hu/view/080403/Kushina_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

itt 1 link naruto anyjárol...
Naplózva
Ichigo Enma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


« Válasz #516 Dátum: 08 jún 24, 21:08:17 »

Ha lenne valamilyen speckós technikája sztem már rég előjött volna belőle, de ennek nagyon kicsi a valószínűsége szinte semmi. A családjáról meg nem tudni semmit és sztem a Kyuubi ölhette meg a szüleit vagy pedig Naruto talált gyerek.  ;D

ja találták a káposzta ültetvényen ikszdé (mint ahogy apám szokta rám mondani  Gondolkozik)

 amúgy szerintem talán Pein-nek semmiközesincs Naruto-hoz (a gyilkolászós és a Kyuubi-részektől eltekintve) hanem egyszerűen: Yondi az édesapja, de mivel Naruto az annya nevén (Uzumaki) van, így az emberek erről a kapcsolatról elfeledkeztek, az édesanyjának akkor meg van a családneve az "Uzumaki", Jiraiya ügye volt a keresztapja, Tsunade.. mint keresztannya talán, nemigazán tudok más embert elkébzelni. A nagyszülőszerintem már rég meghaltak és mégcsak nem is ismerjük őket.
Vagy talán Pein az egyik nagyszülő  Gondolkozik hnn..hnnn.... (bocsi ha valakinek zavaros, ez egy gondolat menet volt ikszdé)
Naplózva

UTÁLJA, GYŰLÖLI SAKURVÁT DE TÉNYLEG!!  ikszdé

GAC - Gödöllői Anime Clubb tag
         S.E.Sz alapító (Sakura Ellenes Szervezet)
                        Ichigo Clan alapító
                          N.E.Sz alapító
                        Ichigo Enma/Vuk
2007 - őszi animecon 
          - Sailor Moon S - Healer
2008 tavaszi animecon
         - Naruto- boxeres Naruto
         - NGE - Ayanami Rei (harciruha)
2008 -Őszi AnimeCon -
         - Di Gi Charet - Puchiko
         -Titok
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #517 Dátum: 08 jún 24, 21:27:23 »

MarthinuS honnan másoltad be ezt az infót? Mert ezek a szavak valahonnan ismerősek nekem...  Gondolkozik
Egyébként gratula a triplaposthoz!  Mosolyog
Naplózva
MarthinuS
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #518 Dátum: 08 jún 24, 21:36:26 »

MarthinuS honnan másoltad be ezt az infót? Mert ezek a szavak valahonnan ismerősek nekem...  Gondolkozik
Egyébként gratula a triplaposthoz!  Mosolyog


ismerősők.... de azért kösz+saját ismeretek
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 24, 21:36:58 írta MarthinuS » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #519 Dátum: 08 jún 24, 21:45:39 »

Az ismereteid közé vedd be a Fórumszabályzatot, de egyébként nem gratulácíónak szántam! Mosolyog
Csak azt gondoltam, hogy koppintott infót másoltál be valahonnan, persze feleslegesen!
Ezeket az infókat ebben a topicban minden 3. oldalon megtalálod!  Hümm-hümm
Naplózva
MarthinuS
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #520 Dátum: 08 jún 24, 21:56:03 »

én csak segiteni probáltam de mind1..................
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #521 Dátum: 08 jún 24, 22:12:19 »

... ismerősők.... de azért kösz+saját ismeretek

Ezek mindenki saját ismereti, mivel mintha a mangában is majdnem szóról-szóra ezt fordítottam volna (1. 4 bekezdés). kacsint

A segítséget nagyra értékeljük, de nemrég került bele a konkrétan a fórumszabályzatba, hogy írás előtt olvass vissza vagy használd a keresőt. Eredetileg nem volt benne, mert azt hittük (mi naivak), hogy egyértelmű, de... ^^"
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 24, 22:14:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
OUTSIDER
Vendég
« Válasz #522 Dátum: 08 júl 08, 12:57:47 »

Én azt olvastam nemtom jol tom de azt írták, hogy jiraiya naruto keresztapja Hmm?
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #523 Dátum: 08 júl 08, 13:23:20 »

Jah, mangában is bennevan... Nevet (382/11-s kép. Mosolyog )
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #524 Dátum: 08 júl 08, 13:30:29 »

jól tudod a nevét is neki köszönheti a drága Mosolyog az egyik (valszeg ki nem adott) könyvének a főszereplője Mosolyog és Kushinának megtetszett a név Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 54
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!