24 jún 01, 07:44:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 156953 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #480 Dátum: 08 aug 18, 20:49:31 »

Valameik nap néztem a Narutot (megint xD) azt amikor Ita megjelenik és Jiraiyával találkoznak. Aszonta Itachi h ha harcba keverednének Jiraiyával akkor meghalnának és akkorsem változtna ha többen lennének. És oro megpróbálta ugye elvenni Ita testét de Ita legyőzte orot, másszóval akkor Jiraiya erősebb mint Oro mert ha letudja győzni Itát akit oro nemtudott akkor Orot simán  Nevet
Naplózva

[/center]
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #481 Dátum: 08 aug 18, 20:55:12 »

a logikus  gondolkodás a világ mozgatórugója.
de azért ez mégsemm ilyn egyszerű. azért orval elég nagy csata lenne az. nem olyan áhh simán megvan
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #482 Dátum: 08 aug 18, 21:39:11 »

Ha Oro nem bírja a karjait használni sima nyereség de ha tudja akkor eltöröl a pályárol.Nem mindenkit azért Itachi vs. Oro rendes csata lene nem úgy mint egyéb kis ficni küzdelmek amik arról szólnak:Támad az egyik kivédi a másik és így tovább meg persze még ellentétes irányba.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
sasuke99
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44

Kakashi Hatake Sharingan!


« Válasz #483 Dátum: 08 aug 18, 22:43:42 »

Jirayia tök király de tsunade is. oro is csak hát nem egy kedvenc karakterem.
Naplózva

Kakashi 4ever!
Sharingan 4ever!                                                     
Raikiri!




Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #484 Dátum: 08 aug 19, 00:11:59 »

... Itachi vs. Oro rendes csata lene...

A helyzet az, hogy volt már Itachi vs. Oro összecsapás(visszaemlékezésben) és tartott körülbelül egy percig mert Orot megbénította Ita genjutsuja. Pontosan
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #485 Dátum: 08 aug 20, 11:44:37 »

... amikor Ita megjelenik és Jiraiyával találkoznak. Aszonta Itachi h ha harcba keverednének Jiraiyával akkor meghalnának és akkorsem változtna ha többen lennének. És oro megpróbálta ugye elvenni Ita testét de Ita legyőzte orot, másszóval akkor Jiraiya erősebb mint Oro mert ha letudja győzni Itát akit oro nemtudott akkor Orot simán  Nevet

Hát... ez a rész elég bezavaró volt az aminében/mangában és lehet, hogy akkor még nem volt teljesen kész Kishimoto Masashi senpai fejében a további történet.
Mindenesetre bele lehet magyarázni pár dolgot:
Itachi nem volt hülye és tudatlan se. Nagyon is jól tudta, milyen erősek a Sannin. És Jiraiya bizony harci tapasztalatban is jóval az Uchiha előtt járt (lévén jóval idősebb volt). Genjutsuval nem sokra ment volna Ero-Sennin ellen, mert neki sem volt ismeretlen a Sharingan és az "újjal mutogatós" genjutsu sem. Maradnak a ninjutsuk és a taijutsu, de ezek meg elég képlékeny eredményt hoztak volna.
Ahogy már valaki írta korábban: ha nem is tudta volna a 2 Akasszukkist leverni, de tuti cafatokra cincálják egymást és a győztes is csak távolról (min. 1-2 km) emlékeztetett volna egy emberre. ^^
Ill. Itachi előtte már használta a Tsukuyomit Kakashin, vagyis a chakrájának egy rész már nem volt meg (hú, de magyaros, ezért se javítom ikszdé).
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 20, 11:45:49 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #486 Dátum: 08 aug 24, 09:42:04 »

http://20000-names.com/dragon_names.htm

nos egy apró érdekesség: a 25. névnél említi hogy a 8 fejű Orochi nevű szörnyet Susanoo győzte le Mosolyog Dezsa'vű...
Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
Sinztye
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

Úttörő


« Válasz #487 Dátum: 08 aug 25, 11:02:22 »

Amilyen részeket láttam, mindig úgy volt, hogy a fiatal Orochimaru sose mosolyog. Most meg állandóan az a elvetemült* vigyor ül  az arcán, biztosan örül, hogy milyen gonosz lett. Nevet Nevet
Tsunade tök jó, menő az a csiga is, meg is érdemli a hokage rangot.
Jirayiát is szeretem, szerintem ő lehetett a legerősebb. (najó, ez egy kicsit relatív...)
*egyre rosszabbul fogalmazok...csak nem akartam szóismétlést  >.<#
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #488 Dátum: 08 aug 27, 13:03:31 »

Milyen irónikus tud lenni az élet.

Ott van Tsunade aki sakurát vette a szárnyai alá, Orochimaru aki Sasukét pátyolgatja, és természetesen jiraya  aki Narutval foglalkozik.
ÉS ahogy megismerhettük a Saninokat lényegébe hasonlítanak egymásra Mosolyog
Naplózva
Lion
Vendég
« Válasz #489 Dátum: 08 aug 27, 14:02:14 »

Kár, hogy Jiraya-sama meghal Szomorú

Inkább az a kár hogy nem huztad át a Spoilert, így másoknak lelőtted a "poén"-t...Egyébként meg a véleményem hogy Jiariaya halála várható volt, így hát már nem csak a neve Legendás Sannin hanem tényleg Legenda lett Mosolyog
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #490 Dátum: 08 aug 28, 09:50:52 »

Hogy érted, hogy várható volt?
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #491 Dátum: 08 aug 28, 13:21:18 »

Talán úgy értette, h a Sanninoknak az a sorsa, hogy meghaljanak és átadják a helyüket a következő generációnak! (ezt még Jiraiya is megmondta) akár sasuke sakura és naruto is lehetnének a következő sanninok.. hisz meglepő a hasonlóság mester és tannítvány között!

amúgy meg:
Orochimaru: ő a jellegzetes gonosz karakter az ocsmány szokásaival és az "én akarok lenni a legerősebb, mindent tudni akarok" beállítottságával.. na meg ő indította el a bonyodalmakat azzal h sasukénak átokpecsétet "ajándékozott.
Szerintem baromira megvan a helye a sorozatban, még ha nem is nevezhető a kedvencemnek.  >.<#

Jiraiya: Hát rá nincs szó! minden szempontból egy óriási karakter volt, rengeteg jó poénja volt.. igazán kár érte Szomorú úgy sajnáltam amikor visszaemlékezik h az élete egy totális csőd volt miszerint nem tudta megmenteni Orochimarut, és Tsunade is folyton elutasította.. de ez nem igaz, egyáltalán nem volt haszontalan.. Narutonak és Yondaiménak is rendkívül sokat tanított, és persze rengeteg szerelem terén elkallódott lelket tüzesített fel a könyvsorozatával, mind pl. Kakashi Nevet

Tsunade: Nagyon rájárt a sors szegényre..Szomorú elvesztett mindenkit akit igazán szeretett, és most még Jiraiya is
valami azt súgja, h ő sem fog már sokáig élni.. Szomorú egyébként meg egy gyönyörű nő ( nagyi  Hmm?  >.<# ) és nagyszerű hokage
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 28, 15:40:43 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Simba-kun
Vendég
« Válasz #492 Dátum: 08 aug 28, 22:56:57 »

Talán úgy értette, h a Sanninoknak az a sorsa, hogy meghaljanak és átadják a helyüket a következő generációnak! (ezt még Jiraiya is megmondta) akár sasuke sakura és naruto is lehetnének a következő sanninok.. hisz meglepő a hasonlóság mester és tannítvány között!

Én ezt máshogy gondolom, de mégis igazat adok neked! Egyébként meg nem feltétlen a halálukkal kellene át adni az új generációnak a helyüket...Amugy meg nem hinném hogy Naruto-Sasuke-Sakura lehetnének Legendás Sanninok...A késöbbiek folyamán igen, de egyenlőre semmiképp sem, mert szerintem még a közelükbe sincsenek Naruto-ék az igazi Legendás Sanninokhoz!
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #493 Dátum: 08 aug 29, 14:48:24 »

Talán úgy értette, h a Sanninoknak az a sorsa, hogy meghaljanak és átadják a helyüket a következő generációnak! (ezt még Jiraiya is megmondta) akár sasuke sakura és naruto is lehetnének a következő sanninok.. hisz meglepő a hasonlóság mester és tannítvány között!

Én ezt máshogy gondolom, de mégis igazat adok neked! Egyébként meg nem feltétlen a halálukkal kellene át adni az új generációnak a helyüket...Amugy meg nem hinném hogy Naruto-Sasuke-Sakura lehetnének Legendás Sanninok...A késöbbiek folyamán igen, de egyenlőre semmiképp sem, mert szerintem még a közelükbe sincsenek Naruto-ék az igazi Legendás Sanninokhoz!



Igaz, ami igaz még a közelükbe sincs egyiksem, de remélem ők lesznek a legujabb sanninok, bár ha jól tudom erről még nemvolt szó se az animébe se a mangába
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #494 Dátum: 08 aug 29, 14:55:32 »

Természetesen nem úgy értettem, h most azonnal... Hümm-hümm
de idővel felnőnek hozzájuk, sőt túlnövik őket..! hisz hatalmas a hasonlóság a Sanninok és Narutoék közt..  Sasuke egyértelműen erősebb lesz (lett) mint Orochimaru, ezt még maga Oro is mondta, Chiyo baa is azt állította h Sakura túlnövi Tsunadet, és a mostani mangában a béka megjegyezte, h naruto gyorsabban tanul mint Jiraiya (no meg hülyébb is ikszdé) Tehát szerintem mondjuk néhány év múlva:  Tsunade, Orochimaru, Jiraiya < Sakura Sasuke Naruto  Pontosan


nem feltétlenül a halálukkal kéne átadni a helyüket? hát pedig ez már két harmad részben megtörtént... Nyelvesít
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!