24 szep 27, 08:11:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tsunade, Jiraiya, Orochimaru  (Megtekintve 169670 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #465 Dátum: 08 júl 20, 08:10:26 »

amúgy miből gondolod hogy jiraya erősebb mint oro? mivel akkor semmien jutsut nem tudott használni oszt egyedül olyan erős volt mint a másik 2.....
Igaz hogy Oronak bénák voltak a karjai, de Jiraiya is eléggé ki volt ütve Tsunade mérge miatt! Ő sem tudott rendesen harcolni! Sőt Tsunade is eléggé ki volt ütve Kabuto által! Szóval arra akarok kilyukadni, hogy abban a csatában egyik sannin se nyújtott 100%-os teljesítményt!  Mosolyog
Sőt ha úgy vesszük Oro még előnyben is volt, mert Kabuto csinálta helyette a pecséteket!  Gondolkozik
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #466 Dátum: 08 júl 21, 15:24:59 »

A következő hsz SPOILERT is tartalmaz!
A weblapon olvasható, Kishimotoval készült interjúban van egy érdekes kérdés, és egy még érdekesebb válasz:
"1. Jiraiya meghalt?
Kishi: Még él...................... a szívünkben.
Narutonak fel kell nőni. Shikamarunak is fel kellett és Sakurának is egyszer fel kell majd nőnie. Lee? Lee-nek nincs szüksége hogy tovább nőjön."
Na már most jól értelmezem-e a választ? - Asuma halála fontos volt, hogy Shikamaru felnőhessen. Jiraiya halála fontos, hogy Naruto is felnőhessen. És most jön a dolog igazán sanninos része, csak hogy ne legyek OFF: Akkor Tsunadenak is meg kell halnia, hogy Sakura felnőljön?


Várom a véleményeket!!!
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 21, 15:26:02 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #467 Dátum: 08 júl 21, 15:43:05 »

Hát ezt már kitárgyaltuk párszor, de az az igazság, hogy azt csak Kishi sensei tudja biztosan, hogy mi lesz Tsunadéval, de megfigyelve Naruto és Shikamaru példáját elég sanszos, hogy ő is meg fog halni. :/
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #468 Dátum: 08 júl 21, 18:31:58 »

Szerintem ez a törölt hszeim közé fog tartozni Mosolyog de remélem nem....

Véleményem szerint nem fog meghalni Tsunade túl kiszámítható lenne... sokkal inkább hiszem azt hogy vagy Kakashira gondolt vagy Szöszkére.
Sasuke alatt azt értem hogy végleg le kell mondania róla mert nem fog vissza térni Konohába.. ha kicsit bele gondoltok Sakura és Szöszke közti viszonyra és ragaszkodásra ez sem elképzelhetelen. A másik kicsit rövidebb meghal Kakashi ezt tartom valószínütlenebbnek... hogy miért? Mert Kakashi nem halhat meg és kész Nevet és megmert evvel már Naruto is besokalna.

Na és amiért ide eredetileg írni akartam nem nem vagyok buta de valaki értelmesen kifejtené nekem hogy Tsunade miért senju használó? (remélem jól írtam) és mivel hiszek nektek hogy az ebből kifolyólag Sakura is azt tanulja?

Na és még valami mivel én nem szeretek topicot nyitni... valaki nyitna egy topicot ennek a technikának...  ha meg van akkor sorry az offért Mosolyog


Jiraiya tényleg a szívemben fog élni örökre evvel egyet értek teljes mértékben ő egy nem minden napi  karakter volt a Naruto történetében aki hozzá tett a minőséghez!!!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #469 Dátum: 08 júl 21, 19:04:40 »

Spoiler veszély!

Oké, Hiei-san, akkor még egyszer elmagyarázom: ^^

Az Senju egy klán (Tobi nevezte őket az "Erdő Senju klánjának" is). A klán feje Senju Hashirama, vagy más néven a Shodai (Első) Hokage volt. Mivel Tsunade az Shodai unokája, így feltehetőleg(!) a teljes neve: Senju Tsunade.
A Shodai (és Yamato) a Mokutont (fa elem) használják. Példákat lásd a Shodai&Nidaime vs Shandaime harcnál vagy Yamatónál.

A senjutsu a sennin jutsu, vagyis a remete művészet "rövidített" alakja. Ez egy olyan módszer, ahol a testi és szellemi energiádból összemixelt chakra felerősítésre még a természeti energiákat is igénybe veszed. Használók: Fukasaku (és val'szeg Fukasaku-né), Jiraiya és mivel Gamakichi is látja azokat az erőket, igy feltehetőleg ő (és a családja) is.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 21, 19:07:12 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #470 Dátum: 08 júl 21, 20:25:14 »

Azért annyira nicns ez letisztázva, mert ha ez jelenthet valamit(bár ki tudja mennyi köze van Kishihez) akkor a Naruto játékban(PS2) Shodai első specialja olyan hogy üt egy rohadt nagyot, ám amikor üt fura égő erő gyűl össze a kezébe, és kcisit úgy tűnik mint ha az az erős a természetes energiák lennének(natural energy) Ám kétlem hogy Tsunade azt használja, ezt már letiztázták, Tsunadenek és Sakuranak nagyon preciz chakra használata van ami a medical ninjutsunál kell, aminek a következménye hogy Tsunade ha minden chakrajat egy ütés erejére egy pontba sűríti akkor nagyon nagyot ütt, illetve képes bizonyos izmokba áramoltattni is.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #471 Dátum: 08 júl 21, 20:31:26 »

Hát, ami a PS-es játékokban van, azoknak nem sok köze van a mangához. Jócskán belenyúltak a jutsukba. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #472 Dátum: 08 júl 21, 20:37:06 »

Persze mindenkinek kicsit túl über táp, pl Shino, de Shodaié még elég reálisnak tűnik sztem, de erre majd úgyis fény derül. Amugyis shodai már elég régóta benne van a játékba szal nem lehet hogy a shipuudent készítők agyszüleménye mint pár elég értelmetlen jutsu( Shino Nevet )

OFF vége Mosolyog
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #473 Dátum: 08 aug 13, 20:03:01 »

Sztem valahogy nem normális dolog,hogy viszályban vannak a sanninok.Igazából Tsunade és Jiraja vs. Orochimaru.De az amikor Tsunade a lábával koppantot egyet a földbe jó erős volt épp nem figyelek kérdezem nővérem ez meg mi volt mondja Tsunade.Azért elég kemény erővel rendelkezik Tsunade az egész Narutóban nincs senkinek ugyan olyan ereje mint neki.Jiraya meg egyszerűen túl perverz nem tom melyik (filler?)rész amikor Jiraya betör egy falat,mert keresnek valamit és a házba a fürdőszobáb rontotak be (ott törte át Jiraya a falat) és ott fürdött egy lány.Jiraya szaladt előre mert nagyon fontos volt naruto leállt bocsánatot kérni de közben a lányt nézte aztán úgyhgyták a falat és mentek tovább.Szegény lány torkaszakadtából sikított.Szegény.XDBocs,hogy ez egy kicsit OFF volt.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #474 Dátum: 08 aug 14, 12:06:08 »

OFF: azon kívül hogy off volt szerintem nem iys volt sok értelme >.<#  Hümm-hümm
ON: valamilyen szinten, ahogy a sannnok, úgy naruto, sakura, és sasuke is "viszályban vannak"
ha nem is úgy hogy ki akarják nyírni egymást.
am meg van még valaki aki olyan, vagy majdnem olyan erős mint tsunade.......sakura.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #475 Dátum: 08 aug 15, 06:57:51 »

Egyébként lehetséges h Kishi Tsunadét is halálra itéli... Tsunadének már nemsok élet célja van hisz meghalt szerelme, öccse és most legjobb barátja is. ( Jiraiya akibe lehet szerelmes is volt ) Sakura pedig sztem attól nemfog "felnőni" h Tsunade-sama meghal. Sakura csak akkor fog végre komolyan venni a dolgokat ha Sasuke meghal... Amikor találkozott is vele csak lesett... nem csinált semmit... szal még Sasuke él sztem Sakura nemfog felnőni. Esetleg ha valami nagyon megrázó dolog töténik vele és elhatározza h már nem érdekli őt Sasuke....
Naplózva

[/center]
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #476 Dátum: 08 aug 15, 07:43:51 »

Szerintem Tsunade legfeljebb akkor hal meg ha Naruto már Hokage lesz utána, de akkor sem kell feltétlen, mert vissza is vonulhat, de az sokkal szebb lenne ha a falu védelmezése közben életét veszti.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #477 Dátum: 08 aug 16, 18:41:25 »

Amúgy most így külön!
Emlékeztek, amikor Jiraiya tanította Naruto-nak a Rasengan-t, és azokat a lufikat kellett szétdurrantania Naruto-nak?
Akatsuki-s felhők voltak ott! Nevet
Csak egy érdekesség!
Naplózva

Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #478 Dátum: 08 aug 18, 20:02:14 »

Emlékszem az jó volt!De én nagyon birom Jiraya eddzés módszerét!Tsunade egyszerűen imádom.De a csigáját is.De Orot azt úgy utálom mint sáskát!
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #479 Dátum: 08 aug 18, 20:34:25 »

Csak annyit hogy azt a csigát Katsuyának hívják.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!