24 szep 23, 17:23:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 170366 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #105 Dátum: 07 dec 06, 17:11:24 »

Nem. Nevet Ez még a Naruto Gaara és Sarutobi-sensei Ororchimaru elleni csaták alatt van.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #106 Dátum: 07 dec 06, 17:13:44 »

Áááh! Na, sebaj, a lényeg, hogy 72. rész Nevet Majd megnézem... csak múljon el ez a nyavalyás fejfájásom @.@
De... amúgy igen, most, hogy említed, mintha rémlene vlmi visszaemlékezés azoknál a harcoknál is xD
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #107 Dátum: 07 dec 07, 23:28:58 »

Én is nagyon sajnálom hogy a negyedik csak a Kakashi gaidienben szerepel. :'( De nem bja, én feltámasztottam. Hihi.  Nevet
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #108 Dátum: 07 dec 08, 22:30:11 »

én a 3. hokagét nem nagyon szerettem, de igazából nem tudom megmondani, h miért. mindenesetre örültem amikor meghalt, bocs azoknak akik szeretik :-X
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #109 Dátum: 07 dec 09, 00:06:21 »

A harmadik hokaget én sem bírtam. Fogalmam sincs miért, de nekem a jelleme vhogy nem jött át. Az Oro elleni harcban is bevallom, hogy a végén már nagyon untam... őt is meg a harcot is. Pedig sokaknak az a kedvenc harcuk. Én nem mondom, hogy nem volt jó, de nem tartozik a kedvenceim közé, szerintem kifejezetten unalmas volt. Az új Hokaget, Tsunadet sokkal jobban bírom. Narutoval nagyon jó kis duo, meg aztán bírom 1-2 beszólását is.  Nevet Remélem a helyét majd Naruto veszi át...egyszer kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #110 Dátum: 07 dec 09, 15:02:29 »

Én szerettem a 3.-at amiatt, hogy próbált vigyázni Naruto-ra és mindent megtett érte ,amit tudott.De azt a harcot én se szerettem,akkor inkább a Gaara-Sasuke-Naruto harc érdekelt jobban Nevet
Naplózva
Roli-senpai
Vendég
« Válasz #111 Dátum: 07 dec 09, 21:12:12 »

Nekem Yondaime és a 2. a kedvencem.
Yondaime azért, mert szerintem ő volt a legerősebb  8)
A 2. meg pont a Zord külsője miatt  Nevet

A 3.-at meg énsem birtam, mert kicsit hippis beütése volt vagy nemtom  Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #112 Dátum: 07 dec 09, 21:15:05 »

Nem tom... Nekem a Negyedik a kedvencem. Mert nagyon okos és kedves meg fiatal. Volt. Mindegy. Meg hát nagyon erős is. Nem tudja valaki hány éves volt a Kyuubinál?
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #113 Dátum: 07 dec 09, 21:20:32 »

Nekem is ő a kedvencem Yondaime az az avatar kicsit hatalmas Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #114 Dátum: 07 dec 09, 22:00:57 »

ÉN először nem annyira bírtam Sandaimét, de aztán valahogy megkedveltem^^ (fura, Narutóval is kb. így voltam xD ... meg Sasukével... meg Sakurával... meg... oké, itt abbahagyom, mert ők már nem Hokagék voltak xD)
Yondaime nagyon szimpatikusnak tűnik; Tsunadet nagyon-nagyon bírom, ha nem volna, ki kéne találni! Nevet Nagyon nagy karakter! xD
Shodaiméről és Nidaméről is szívesen megtudnék még többet... de így nem tudok nyilatkozni róluk ;D Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 09, 22:03:27 írta Arvael » Naplózva

Anna-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #115 Dátum: 07 dec 12, 10:42:37 »

Én is a Negyedikre vagyok rákattanva, mert ő a legerősebb, meg olyan ééédi... Nevet
A második nálam a Második hokage... Én is pont azért bírom, mert olyan zord! Hehehe
Jiraiya-ból meg elég hmmm, érdekes hokage lett volna... Tőle bármi kitelik sztem!
YONDAIME 4EVER!!!
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #116 Dátum: 07 dec 12, 13:53:20 »

Nem akarsz te is csatlakozni az itteni Yondaime fanklub(om)ba? csak be kell írni az aláírásodbaXD (nem reklámozás volt, á nem >Nevet)

Nekem is 2. helyre inkább a 2. hokage kerül, nem is tudom miért, talán mert fehér haja van?...hmm, meglehet Nevet
Naplózva
Roli-senpai
Vendég
« Válasz #117 Dátum: 07 dec 15, 22:48:59 »

Remélem, hogy az új kedvencem a 6. Hokage lesz... Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #118 Dátum: 07 dec 15, 22:53:51 »

hát nem tom ahhoz még jócskán várni kell sztm Nevet:D nálam a 4. mindenképp jó technikák erős röviden ennyi és tiszta Naruto   :Mosolyog
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #119 Dátum: 07 dec 16, 13:10:57 »

Nekem is Yondaime a kedvencem. Nevet 'olyan rész sincs animéban amibe kicsit részleteseben szerepelne?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!