24 szep 24, 07:28:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 170615 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
gyori54
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #315 Dátum: 08 júl 20, 08:17:53 »

az a sötétség jutsu szerintem genjutsu Mosolyog
a technika használata előtt mondja is h genjutsu
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 21, 12:03:57 írta gyori54 » Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #316 Dátum: 08 júl 20, 09:03:53 »

miért mutatkozott volna ezen a néven?? szégyelte a nevét vagfy mi?? Nevet
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #317 Dátum: 08 júl 20, 09:37:27 »

Nem tudom, hogy honnan veszitek, hogy Tsunade gyengébb, mint a többi hokage. :/ Kezdjük ott, hogy a sanninok egyedülállóan jók testidéző jutsukban. Tudom, hogy Tsunade csigája nem egy Gamabunta, de ha nem a kígyófőnök az ellenfél, akkor azért odaütne. Nevet A másik pedig, hogy Tsunade nem csak másokat, de saját magát is képes meggyógyítani. Ha feloldja a pecsétjét a homlokán és beindítja a sejtosztódást, bármilyen sérülését azonnal be tudja gyógyítani. Ezt láttuk is. Jó persze, ezzel megrövidíti a saját várható élettartamát, de a harcot megnyerheti vele.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #318 Dátum: 08 júl 20, 10:11:35 »

2. azért sztem sokkal erősebb mint Tsunade, akármit mondtok, Tsunade harci képessége csak az erején alapszik, semmi ninjutsu vaty genjutsu, még elemmanipulációt se láttunk tőle. Tény hogy medical ninnek tökéletes de egy harcban egy jól eltalált katon vagy raiton azt védheti ököllel.
Én nem hiszem hogy a második techje genjutsu de persze lehet az is de szeretném azt hinni hogy nem minden megmagyarázhatatlan érzékváltozással/csalódással járó jutsu genjutsu.
Naplózva
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #319 Dátum: 08 júl 20, 10:49:09 »

Olvastam a vitát a sötétséget idéző jutsuról. Azt nem a 2. idézte meg, a magában az 1.
Crusnik: Én nem is a 4. Hokage-ra mondtam, hogy gyenge, hanem az őt követőre/ majd követőkre.
Ixion: miért gondolod, hogy a 2. gyengébb Tsunade-nél? Sztem még a 3.-nál is erősebb volt.
Naplózva

Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #320 Dátum: 08 júl 20, 10:53:56 »

hát nem hiszem h erősebb lett volna a 3. nál mert a 3. legyőzte....
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #321 Dátum: 08 júl 20, 11:07:02 »

A 3.Hokage csak 2-vel küzdött egyszerre(az 1. és a 2.Hokageval) a 4.Hokage-t nemsikerült megidézni. Mosolyog
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #322 Dátum: 08 júl 20, 11:08:29 »

igen azt tudom de orochimaru is ott volt... kacsint
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #323 Dátum: 08 júl 20, 12:03:44 »

Azért azt vegyük figyelembe, hogy az első és a második fiatalon haltak meg, Sarutobi viszont már öreg volt, amikor ellenük kellett harcolnia. Egy fénykorabeli Harmadik azért ütős lehetett.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Kiba inusuka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #324 Dátum: 08 júl 20, 12:13:55 »

a második akkor is legyőzte volna a harmadikat ha csak ketten harcoltak volna
Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #325 Dátum: 08 júl 20, 12:22:41 »

A sötétséget azt a második idézte meg, nem emlékszem már a jelenetre, de heti 6000xer játszok narutimate shipuuden accel 2vel és ott a második képessége a sötétség Nevet

Sorrend valahogy így jön 4. 1. 3. 2. 5.    ha viszont Shodai full bijuu arzenálját nézzük 1. 4. 3. 2. 5.  3. mindenképpen erősebb a másodiknál csak vízre nem lehet alapozni az erőt, Sandaime minden jutsut tudott, de a Shodai speciális volt yondaime meg rohadt gyors.

Uzumaki Naruto: 4.iket követők közül eddig csak Tsunade van ő gyengébb, de nem mondhatod hogy Naruto gyengébb mivel nem tudjuk hogy milyen erős lesz mire Hokage lesz, ráadásul 4. mindenkit überel szal nem hasonlítgatnám hozzá senkit.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #326 Dátum: 08 júl 20, 12:46:32 »

1. SPOILER: Amikor Kakashi átveszi a Team 10-et, hogy bosszút álljanak Asuma haláláért, Kakuzu elmondja, hogy az egyik szív az ötből, amit hordozott, a földszíve, az első hokagétől van. Azt meg nem nagyon hiszem, hogy túlélte szegény, hogy kitépték a szívét. Legalábbis én  úgy emlékszem, hogy így halt meg az Első.  SPOLIER VÉGE
2. A mangában olvastam, hogy Tsunade sokáig Hollandiában tartózkodott. A helyi bárokban és kaszinókban pedig Melle Van Boeven néven mutatkozott be.

1.) Nem tőle van az egyik szíve. Csak harcolt ellen. A Naruto manga 336/5. oldal 1. képen az nem a Shodai, hanem egy homoki shinobi (lásd homlokvédőt).
2.) Mi van Hollandiával...? ikszdé Már bocs, de ezeket honnan szedted? Pontos manga ás oldalszámot kérek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #327 Dátum: 08 júl 20, 18:32:27 »

Igen, tényleg igazad van. Minden esetre az, hogy harcoltak egymással és Kakuzu túlélte, jelentheti, hogy ő ölte meg, de lehet, hogy mindketten életben maradtak. Az meg hogy a mangában olvastam? Nevet Hát, Hollandia a Naruto világban legfeljebb Tulipánország néven szerepelhetne. >.<#
Naplózva

Tomi is a good boy.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #328 Dátum: 08 júl 21, 07:51:37 »

de nem értem miért erős tsunade.. begyógyítja a sebeit na és? kage kubi shibari no jutsuval mit csinál?neji megakadályozza hhhogy chakrát hazsnáljon akkor mit csinál? kakashi átdöfi a chidorival akkor mit tesz?? kiba inuzuka ryo jinzo hengével hozza ér egy kicsit leszakítja a kezét... nem  értem miért lenne erős... ja és ha a csigát mondjátok: kage shuriken no jutsu, mangekyo sharingan, szintén 2 fejű kutya, nejit meg kergetheti Nevet, vagy széllökés.. tsunade az összes hokage közül a legbénább! döntéseket se tud hozni
Naplózva

So troublesome....
Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #329 Dátum: 08 júl 21, 12:45:23 »

Öcsém... Ez oltári gáz...
Ezeket a technikákat lehet puffogtatni feltételezve h Tsunade megvárja amíg kicsinálják.
chidori: begyógyítja
kage shuriken:  Kawarimi , Shunshin vagy Kage Bunshin is simán kivédi
kage kage kubi shibari: nem várja meg amíg odaér
mangekyou sharingan: nem olyan hülye hogy belenézzen a szemébe
Neji: lásd előző
Kiba: lezúzza mielőtt megcsinálhatná
kétfejű kutya(? Inuzuka Ryuu Chinjuu Konbi Henge: Soutou Rou): akkora a csigához képest mint egy patkány :'X
döntést hozni meg tud, de sajnálatos módon nem tudja eldönteni hogy mi a falu érdeke... meg most került a hivatalába, még eddződnie kell...
De nem magyarázom... minek... ha elgondolkoztál volna mielőtt beszélsz rájössz  Lesütöttszemek
Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!