24 jún 01, 14:51:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 159772 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #300 Dátum: 08 jún 28, 22:42:44 »

... Amúgy amikor Tsunade harcol orochimaruval,akkor azok a jelek mik a testén?Illetve azt nem leeht tudni,hogy Yondi miylen elemű chakrat hasznal? ...

A Tsunadés kérdésre időközben warmerh kollega perfekt választ adott.

A Negyedik eleméről nem tudunk semmit, de nem lennék meglepve, ha (az egyik a) szél lenne. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #301 Dátum: 08 jún 29, 15:23:56 »

kár hogy nem jiraya lett a hokage... tsuandénak lehet jó döntései vannak de nem hokage erősségü..  még a 2. hokage teljes erejére lennék kíváncsi mert szentem a most konohában elég sokan erősebbek tőle(de az ő idejében gondolom nem volt nála sokkal erősebb) , Chakra nem nyitsz egy danzous- témát Mosolyog? kíváncsi vaok mi a véleménye sokaknak róla... Mosolyog
Naplózva

So troublesome....
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #302 Dátum: 08 jún 29, 17:08:49 »

Danzou egyelőre mehet a mellékszereplők közé, majd ha többet szerepel, akkor kap egy külön témát. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #303 Dátum: 08 jún 29, 23:46:52 »

Hát valeshika ne nézd le nagyon sztem a második hokaget:D Meg azért elég perfectül hasznalta a víz elemű jutsukat.Amellett a mikor oro megidézte ,lehet ,hogy nem teljes fényében pompazott.
Naplózva
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #304 Dátum: 08 jún 30, 00:21:49 »

Hát jah Második hokage benyom egy abszolút sötétséget azt a legkeményebb Uchihaknak is meggyűlik a bajuk.
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #305 Dátum: 08 jún 30, 16:43:32 »

abszolút sötétség Mosolyog? van olyan jutsu?  2. hokagének nem is tudjuk a 2. elemét Gondolkozik
Naplózva

So troublesome....
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #306 Dátum: 08 jún 30, 21:25:08 »

Hát igen Nidaime egy kicsit jól nyomta az amugy érdekes hogy hopgy jutott eszébe az abszolut sötétség amikor teljesen vizre volt speckózva... de igen nemhiszem hogy minden erejét meg tudtuk voltna figyelni de remélem egyszer kiderül hogy hogyan halt meg és egy harcot ahol mindent bevet:)Nevet (nem hiába lett hokage mind1ikük tudott valamit amit a többi shinobi nem szal tuti über volt:)
Naplózva
Itachi9
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57



« Válasz #307 Dátum: 08 júl 06, 21:04:09 »

nekem a kedvenc Hokagéim : Shodai-sama és Nidaime-sama!
De főleg Nidaime-sama!
Nagyon jó fej lehet!
És én is kíváncsi vok arra a harcra hogyan halt meg!
Készíthetnének pl. mindegyik hokagéról egy másfél órás animét!
Nem jó ötlet?
Naplózva

Bár az Uchihák nagyrésze kihalt (hála a tapló vezetőségnek) akkor is maradtak olyanok akik továbbviszik az Uchiha eszményeket!
Az egyikük én vagyok!
Ha kötözködsz a Uchihákkal az =a halállal!
Hidegvérű vagyok!
De Itachi-ért ölni bírok!
(De azt is hidegvérrel)
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #308 Dátum: 08 júl 19, 10:38:29 »

Am csak én vettem észre, hogy egyre gyengülnek/gyengülni fognak a hokage-k? Jó, az első négy még erős volt de Tsunade is csak Jiraiya helyett van, ő meg tudjuk hogy végezte :/
És Tsunade után ki jön? Kakashi? Ő meg közel sincs olyan szinten, hiába S szintű.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #309 Dátum: 08 júl 19, 10:42:33 »

Lehet, hogy Kakashi képzettségben és tapasztalatban még nincs egy Sannin szintjén, de... még mindig jobb Hokagénak tudnám elképzelni, mint Tsunadét.
Ez most lehet lehúzó Tsunade felé, de a "megvédek mindenkit még az életem árán is" alapvető igazságon kívül még nem nagyon villantott semmi kiemelkedőt. Pedig a Hokageség nem csak az említett mondatból áll, noha ez is nagyon fontos része.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #310 Dátum: 08 júl 19, 14:21:48 »

lesz egyáltalán olyan rész az 1 részen kívül mikor szerepel Yondaime?! Gondolkozik
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #311 Dátum: 08 júl 19, 14:23:32 »

Igen, a Kakashi Gaiden-ben.
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #312 Dátum: 08 júl 19, 23:13:50 »

1. SPOILER: Amikor Kakashi átveszi a Team 10-et, hogy bosszút álljanak Asuma haláláért, Kakuzu elmondja, hogy az egyik szív az ötből, amit hordozott, a földszíve, az első hokagétől van. Azt meg nem nagyon hiszem, hogy túlélte szegény, hogy kitépték a szívét. Legalábbis én  úgy emlékszem, hogy így halt meg az Első.  SPOLIER VÉGE
2. A mangában olvastam, hogy Tsunade sokáig Hollandiában tartózkodott. A helyi bárokban és kaszinókban pedig Melle Van Boeven néven mutatkozott be.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #313 Dátum: 08 júl 20, 00:00:02 »

Abszolúlt sötétséget sztem úgy csinálja Nindaime hogy mivel vízre specializálódott hogy egy olyan speciális víz burkot hoz létre ami annyira tükör sima hogy kivülről minden fényt vissza ver ezzel elérve hogy ben teljes sötétség legyem.

Ami Tsunadet illeti, nem akarom a pártját fogni de medical ninnek magason felülmúl mindenkit és ilyen is jól jön, na meg a Hokage választás még Akatsuki elött volt szal Konoha nem rendezkedett háborús helyzetre. Amugy nem tom miért gyengülnének a Hokagek, 4 Hokageből 4 rohadt erős volt mondjuk a másodikat nem tom sehova tenni, mert kb egy idősek voltak a Shodaial szal nem tom mi volt az az indok ami miatt átvette a Hokageséget, az nem hiszem hogy mert a Shodai meghalt mert Sarutobi visszaemlékezésénél még mindketten ott voltak és akkor a második már Hokage volt sztem. Az is lehet hogy ketten voltak Hokagek vagy Shodai a Madara harc után visszavonult mint Chiyo.
Na de visszatérve a lényegre, csak mert Tsunade gyengébb a többinél még nem lehet azt mondani hogy minden új Hokagenél gyengébbek lesznek a Hokagek, főleg mikor Shodai>Nindai Shodai>Sandaime Shodai<Yondaime Nindaime<Sandaime Nindaime<Yondaime Sandaime<Yondaime. Szal nem romló tendenciát mutat.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 00:01:30 írta Crusnik » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #314 Dátum: 08 júl 20, 03:48:20 »

Hát az első hokagéről szerintem elég sokat tudunk. (lezuzta a byukat,madarát, és korának legerősebb ninjája volt)

Nindaime vízre specializálódott ez látszik a szerkoján is ami szép kék  >.<# de az az abszolúlt sötétség tehnika sztem genjutsu.... (lehet hülyeséget írok) tehát ha ien frankó a genjutsuja akkor talán picit vagy sokkal okosabb volt a tesojánál és elég volt neki csak vizjutsukat tanulni, hogy ütős legyen.

Sarutobi. Ő róla is csomót tudunk az első két hokage tanítványa, konoha összes jutszuját ismeri és tök rendes.

Yondaime.... igaz ő a 9farku pecsételésekor meghalt de ott szerintem még voltak történések. meg aztán ha azt nézzük az első lazán elintézte volna a démon rókát Minató meg az első hokagét sity-suty kiüti egy rassengannal  Ördögi

A Godaime meg lehet, hogy gyengébb a többinél de sokkal hasznosabb, orvositudása nagy és a határozottsága miatt+az öklének ereje miatt szerintem csak butuska Naruton veszekszik vele Nevet.

Elméletileg a hokage dolga a falu védelmezése és fentartása. Tsunade már tök más utakon jár mint az első, amíg régen klánok harcoltak addig az erősebb védte a többit stb.. stb.... de ha a többség túl sok akkor az erős inkább írányít ezt a korszakot szerintem konoha alakulásánál élték át amikor az a sok klán 1 faluba költözött Nevet(ennél szerintem a második tevékenykedet ha okosabb volt mint a tesoja (okos ember jobban szervez alapon.)) Na ezután meg inkább a gyarapodás és az összhang a cél ez is látszik a hokage stílusán mármint a 3.én tipikus nagypapa aki mindenkit megvéd és békét akar...  és ha jönn valami gáz akkor megint hoznak egy erősebb fickót (Minato) Nevet és amikor az 5. et választották akkor is gáz volt.. csak nem gondolták át a dolgokat és kapásból Jiraiyát mondták pedig Tsunadéval jobban is jártak, őt egyébbként valami reform hokagénak kéne nézni Nevet  kötelezővéteszi az orvosininjákat a csapatokan,szorosabbra köti a szövetségeket más országokkal.
Szal ha ezt nézzük Narutó jó lenne 6. nak protekciója van a szél országában Nevet van rokoni kapcsolata egy régebbi hokagéval (ez is előny Nevet) és kraftos mondhatni egy 1személyes hadsereg ha nekiáll kagebushinozni(remélem ezt jól írtam).

UI: a sok megért bocsi Nevet meg a helyesírási hibákért is Nevet és a tartalom meghosszításáért is és a Nevet jelek miatt is.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!