24 szep 24, 03:19:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 170545 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #240 Dátum: 08 máj 05, 12:35:29 »

A 4. hokage simán odaverte volna a 3-at, gondoljatok csak bele. Amikor Orochimaru megidézte a hokagékat nagyon beijedt a Sarutobi amikor látta hogy a 4-et is meg akarja idézni de azt sikerült megakadályoznia. Szóval a 4. volt a legerősebb mindközül, na jó talán az első hazavágta volna. Ezt abból gondolom hogy Uchiha Madara-t is hazavágta. Lásd manga. >.<# 1 szó mint száz Namikaze a legjobb szereplő Nevet
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #241 Dátum: 08 máj 05, 12:42:47 »

Hát nemtudom hogy lenyomná e de hogy simán azt biztos nem Mosolyog.Elvégre egyszerre harcolt a 1. és 2.hokagéval meg Oroval és nagyon jól tolta,Emma is ottvolt a szeren és a végső technikáját nemhiszem hogy kilehet védeni habár azt még Yondi tanította neki ha jól tuodm Gondolkozik(lehet hogy hülyeséget írtam).De a lényeg ha Oro nem készülhetett volna anyit és a 3.-at nem érte volna olyan meglepetésszerűen a harc szerintem más let volna a vége.
Naplózva

Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #242 Dátum: 08 máj 05, 12:47:15 »

a 3. már készült a harcra, hiszen rajta volt a páncél. Amúgy a 4. teleportálni is tudott + szél beállítottsága miatt shurikeneket irányított a levegőben, ja és volt rasenganja Gondolkozik Nevet
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #243 Dátum: 08 máj 05, 12:52:14 »

hát ami a páncélt illeti sztem mindig hordta és a 4. kel azért lett volna bajban mert a "teleport" melett elég nehéz lett volna megetetnie a shinigamival.
Naplózva
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #244 Dátum: 08 máj 05, 12:58:22 »

Na lássunk tisztán, egyett pislogsz és a 4. már a hátad mögött van és a hátadban a kés, egyedül Uchiha Madara jobb a teleportálásban. Nem hiába ő volt a legnagyobb hokage, és nem csak azért mert Bezárta a Kyubi-t a fiába. Gondolkozik
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #245 Dátum: 08 máj 05, 13:03:01 »

Azért a teleportálás se olyan nagy szám mert komolyabb szinten amugy is ms-be számítják a dolgokat és hiába van a hátába a kés ha mondjuk az csak egy klón utána meg lekap tehát azt is ki lehet cselezni mint minden mást.Amugy meg a páncélhordás és a Hokageidézős készülés között is van különbség.
Naplózva

Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #246 Dátum: 08 máj 05, 13:08:43 »

igen? és mivan azzal hogy Uchiha Madara-t nem lehet megsebezni láésd manga mert elteleportálja az a részét ami megsérülne, Naruto ezért ment át rajta a Rasengannal. Amúgy a teleportálás nagyon ütős fegyver, gyorsabb akármelyik klónnál vagy kézjelnél. Nem hiába a 4. a legnagyobb ninja a sorozatban.
De én úgy érzem te nem igazán kedveled a 4-et. Gondolkozik
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #247 Dátum: 08 máj 05, 13:16:37 »

Szerintem senkisem utálja...de én úgyérzem te nagyon kedveled a 4.-et. Mosolyog
Madara teleportálása egészen más szinten van,mint a 4.-é(Még kakashi is monjda)
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Cody
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #248 Dátum: 08 máj 05, 13:17:35 »

Mert klánon belül nem minden családtag örökli feltétlenül a Kekkei Genkai-t.

jó oké igaz de hogy az unokája (Alisas: Tsunade) sem tudja használni azé má elég különös nem...  Gondolkozik? ? Gondolkozik
Naplózva
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #249 Dátum: 08 máj 05, 13:19:29 »

igen, azóta mióta elősször láttam Naruto részt, felnézek a 4-re. A szememben a legnagyobb ninja akkor is ha csak mangában láttam még szereplőként Mosolyog
És jó fej is volt, és a felesége sem rossz Nyelvesít
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Hiei
Vendég
« Válasz #250 Dátum: 08 máj 05, 13:28:26 »

Nem akarok offolni de szerintem kell kézjel a teleportáláshoz is és szerintem az se derült ki biztosrahogy maadara teleportált lehet sőt szerintem az sharinganos technika volt.És azt se hiszem hogy ezért ő a legjobb, ninja szerintem azért mert sok olyan szintű technikát fejlesztett ki és használt amit egy egyszerű shinobi nem lett volna képes.(lásd rashi alaki manipuláció tőkéletes, Lepecsételő technika asszem 4 évszak pecsét....) Összeségében ezért volt zseni szerintemxD
Naplózva
Cody
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #251 Dátum: 08 máj 05, 13:29:50 »

neeeem... Nevet :Da legjobb Minato fija lex minden bizonnyal Nevet...am télleg jó lenne ha szerepelne 1. 2. 3. 4. egy ijen extra összefoglaló Anime részben nem... ? ? ?
Naplózva
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #252 Dátum: 08 máj 05, 13:31:02 »

kérlek szépen egyáltalán nem volt zseni, Jirayia maga mondta nagyon nehéz dolga volt vele. De ez már tényleg nem ez a topik témája. Folytassuk egy másik topikban.

SPOILER... Mosolyog
Milyen kár, hogy itt pont zseninek nevezi: http://kepfeltoltes.hu/view/080505/514012511n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Cody
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #253 Dátum: 08 máj 05, 13:39:57 »

az hogy nehéz dolg volt vele nem feltétlenül azt jelenti hogy nem volt tehetséges illetve zseni (pl. erre Shikarmaru ő is zseni még se könnyű vele) nem... ? ? ?
Naplózva
Namikaze Minato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #254 Dátum: 08 máj 05, 13:40:18 »

Naruto-ból is lehet zseni, hiszen saját technikái vannak mint pl: sexy jucu vagy szeles rasengan Nyelvesít
Naplózva

Yondaime Hokage 4ever
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!