24 szep 23, 23:20:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 170474 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #225 Dátum: 08 ápr 26, 15:53:16 »

Mivel clán lépesség ezé a clánon belül tudta mindenki alkalmazni!! De én azon filozom h az 1. hokage h a csudába tudta legyőzni Madarát! Me hátt neki ott van a mokutonja + a (kiyubi volt vele??) vs Madara--> sharingan és háát ő volt a legerősebb Uchiha! Szal ez naon érdekes Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #226 Dátum: 08 ápr 26, 17:20:26 »

Hashiramának a fa elemen kívül még ott volt a Bijuu-chakra-irányító képessége is. kacsint
De olvass vissza, már kielemeztük. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nviktor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #227 Dátum: 08 máj 01, 19:22:32 »

Ha az 5. hokage az 1. hokagénak a rokonja milyen képességeket örökölt ?
Naplózva

Szép vok csak az arcomat nem látjátok Nevet
Hiei
Vendég
« Válasz #228 Dátum: 08 máj 01, 20:22:06 »

Konoha megvédésének akaratát (tűz akaratát) szerintem mást nem. Mosolyog Legalább is eddig nem derült ki hogy mást is őrökölt volna. De őrökölt egy nyakláncot is amit narutonak adott. Pojén
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #229 Dátum: 08 máj 02, 22:02:22 »

Nálam az első hely Yondaime-jé, de ha az élőket nézzük, akkot Tsunade...(de akkor is Yondi az első, mert lélekben mindig itt van, és védelmezi fiát... Nevet)  :'X
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #230 Dátum: 08 máj 03, 07:38:59 »

Yondaime tényleg megérdemli az 1. helyet főleg a chibi képek miatt amiken olyan cuki.De persze Tsunadéval is ugyanez a helyzet szóval én nem tom eldönteni melyikőjük a jobb.Fiúk közt Yondaime,lányok közt Tsunade .Mivel még csak egy női hokage van ( egyenlőre ki tudja hogy lesz még-e ). És sztem olyan kár hogy Yondaime nem maradhatott életben.Igazságtalanság. Gyáááá De ha ő nem hal meg akkor Tsunade nem lesz hokage.Persze Naruto beszélte rá Tsunadét hogy hokage legyen mert először azt akarták hogy Jirayra legyen a hokage de Jirayra átadta a lehetőséget Tsunadének és persze ő nem akart hokage lenni Naruto beszélte rá. De még az tetszik nekem hogy Yondaime azért lett hokage mert a 3. nem halt meg hanem nagyon öreg lett.Szal a 3. hokage csak lecserélve lett az öregsége miatt.És amikor a 4. meghalt újra a 3. lett a hokage. Nyelvesít
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
singaa
Vendég
« Válasz #231 Dátum: 08 máj 03, 11:44:44 »

Tsunadét birom a legjobban.. ő az első csaj hokage.. ami nagy szó Nyelvesít De a többiek is jófejek.. Pontosan
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #232 Dátum: 08 máj 03, 23:09:49 »

... De még az tetszik nekem hogy Yondaime azért lett hokage mert a 3. nem halt meg hanem nagyon öreg lett.Szal a 3. hokage csak lecserélve lett az öregsége miatt. ...

Ilyesmiről nem tudunk.
A "sima" Naruto sorozat elején Sarutobi-sensei 68 éves. Elvileg 12 éve halt meg a Yondaime (4.) Hokage, akkor volt Saru (68-12=)56 éves. Az még azért nem olyan nagy kor, főleg hogy Jiraiyát is 50 évesen ismerjük meg. És szerintem a történet szerint a Negyedik is tuti nem két napja volt hokage, amikor a Kilencfarkú a falunak ugrott.

Szerintem egyszerűen "hatalomváltás" történt. A "gyengébb" hokage átadta a helyét az "erősebbnek" (az idézőjelek fontosak, mert Sarutobi 68 éves létére is majdnem odaverte Orochimarut^^).
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 03, 23:10:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Cody
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #233 Dátum: 08 máj 04, 07:35:28 »

egyvalamit nem értek....ha az Shodaime-nek a Nindaime az öccse akkor a Nindaime mért nem fa elemet használ vizelem helyett hisz mindd ketten a ugyanabba a klánba tartóznak nem...??? Gondolkozik
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #234 Dátum: 08 máj 04, 07:50:48 »

Mert klánon belül nem minden családtag örökli feltétlenül a Kekkei Genkai-t.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #235 Dátum: 08 máj 04, 09:13:19 »

Cody, ezen már én is gondolkodtam... Gondolkozik
Naplózva

Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #236 Dátum: 08 máj 04, 10:46:39 »

Kellet valaki aki öntözi az elsönek a fáit Nevet
Naplózva
Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #237 Dátum: 08 máj 04, 16:47:15 »

He-he-he!! Nevet

Amugy eggyet értek warmerh-el mert az eggyik legfontosabb tényező a Kekkeri Genkai.

Ez nem minden gyerekben tűnik fel. Pirul
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #238 Dátum: 08 máj 04, 22:14:30 »

hát a 2. biztos jobban értett a vízhez, mint a fához ill az 1. felesége családon kívül ehetett ami higította a vérvonalat amúgy tenten-chan amiket írtál azok mért spoilerek ?
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #239 Dátum: 08 máj 04, 22:34:47 »

Tenten-chan helyett válaszolok én hogyha nem gond Mosolyog Gondolom azért mert vannak olyanok akik csak a Jetix-es Naruto-t nézik de még nem nézték meg a többit és ő úgy gondolta hogy ez így a spoiler-hez tartozik, végülis szerintem igaza is van Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 04, 22:35:32 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!