24 jún 26, 03:13:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Miért jobb a Naruto, mint anime/manga, a többinél?  (Megtekintve 47874 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #105 Dátum: 09 feb 06, 20:14:22 »

Azért jobb, mert jó a rajzolás, érdekes a történet, Manga olvasás közben sosem unatkozok.  Nyelvesít  kacsint
Meghát azért is, mert a Naruto a kedvenc animém.  Nyelvesít  kacsint
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #106 Dátum: 09 máj 02, 20:18:14 »

azért mert nincs bene unalmas rész ha utána mindig tolnak be valami jo poént
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #107 Dátum: 09 máj 02, 20:22:52 »

francokat nincs, egy fél éve megy ez a szar filler
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #108 Dátum: 09 júl 04, 21:09:03 »

A fillereket leszámitva minden jó benn, sok jó poén, akció, vér, áratlan fordulat, szinte ez a tökéletes anime/manga
Naplózva







Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #109 Dátum: 09 aug 02, 20:32:38 »

A Naruto egy egyedi és különlegesen jó történet szerintem...a rajzolása páratlan, minden egyes szereplők részletesen ki van dolgozva...a történet NEM HALF-REAL...szóval nincs olyan, hogy félig emberi világban játszódik és még vaalmi másban ( középkorú japán. Soul Socielity )....van egy alap elképzelt ninja világ...ami szuper és felülmúlhattalan....antik ,mégis modern...meg vannak a maga szabályai és törvényei.......a történet azért kivételes mert mindenki megtalálja benne a maga kedvencét...van aki a poénokra bukik van aki a harcokat nézni van aki az Antik Japán világot látja benne, akiket az érzelmi szálak érdelik vagy a bölcs szavak és eszmék.......minden karakter kidolgozott....nem egyzser jó vs rossz harcról van szó....közelebbről megismerjük a rosszat, hogy miért lett olyan amilyen.....vayg nem is rossz csak más elképzelései vannak mint nekünk..és ez remek meglátás szerintem......
NARUTO IS THE BEST
Naplózva

Yuukii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #110 Dátum: 09 aug 02, 23:38:15 »

A Naruto egy egyedi és különlegesen jó történet szerintem...a rajzolása páratlan, minden egyes szereplők részletesen ki van dolgozva...a történet NEM HALF-REAL...szóval nincs olyan, hogy félig emberi világban játszódik és még vaalmi másban ( középkorú japán. Soul Socielity )....van egy alap elképzelt ninja világ...ami szuper és felülmúlhattalan....antik ,mégis modern...meg vannak a maga szabályai és törvényei.......a történet azért kivételes mert mindenki megtalálja benne a maga kedvencét...van aki a poénokra bukik van aki a harcokat nézni van aki az Antik Japán világot látja benne, akiket az érzelmi szálak érdelik vagy a bölcs szavak és eszmék.......minden karakter kidolgozott....nem egyzser jó vs rossz harcról van szó....közelebbről megismerjük a rosszat, hogy miért lett olyan amilyen.....vayg nem is rossz csak más elképzelései vannak mint nekünk..és ez remek meglátás szerintem......
NARUTO IS THE BEST
egyetértek veled mindenkinek megvan a saját karaktere aki tetszik és nem teszik unalmassá a történetet mondjuk fillerel túl elvonttá teszik de azt is meg lehet nézni én személyszerint nagyon szeretem és a naruto marad az örök favoritom Mosolyog
Naplózva
dxdominik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 253


S4 League MGM


WWW
« Válasz #111 Dátum: 09 szep 13, 08:32:35 »

mert jó a története sok benne a poén harc dráma stb meg ez egy olyan anime/manga hogy mindig meglepetés vár rád
pl: akik naruto-ból nm nézték a mangát csak animé-t akkor meglepüdtek hogy kabuto orochimarut a testébe operálta Nevet
Naplózva

Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #112 Dátum: 09 dec 12, 19:03:19 »

szerintem azért mert nagyon sok szereplő van benne és mindenki megtalálhatja benne a kedvencét/kedvenceit meg egyébként is nem tudom h h mondjam meg olyan kopott már hogy tanulságos de egyszerűen az!
Hiába tudja az ember hogy ilyesmi nem létezik mégis olyan jó lenne példát venni a hozzáállásukból:D főleg ugye Naruto... Sose szegem meg a szavam! Sose adom fel!  stb....
de minden egyes szereplőnek megvan a története....
ugye Naruto akit kiközösítettek
Sasukéról nem kell mondani semmit
Sakura a reménytelen szerelmes
Tsunade a szerencsejátékos és piás volt
Jiraya a perverz ikszdé
tehát megtalálja azt aki legalább egy kicsit hasonlít rá:D
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #113 Dátum: 09 dec 12, 23:03:57 »

szerintem azért mert nagyon sok szereplő van benne és mindenki megtalálhatja benne a kedvencét/kedvenceit meg egyébként is nem tudom h h mondjam meg olyan kopott már hogy tanulságos de egyszerűen az!
Hiába tudja az ember hogy ilyesmi nem létezik mégis olyan jó lenne példát venni a hozzáállásukból:D főleg ugye Naruto... Sose szegem meg a szavam! Sose adom fel!  stb....
de minden egyes szereplőnek megvan a története....
ugye Naruto akit kiközösítettek
Sasukéról nem kell mondani semmit
Sakura a reménytelen szerelmes
Tsunade a szerencsejátékos és piás volt
Jiraya a perverz ikszdé
tehát megtalálja azt aki legalább egy kicsit hasonlít rá:D
Ugyanezek, meg mert
élvezhető
shounen
Naruto annyi idős mint a célközönsége.
Vannak jók és rosszak mint az életben.
Váratlan fordulatok vannak benne.
Tsunade dekoltázsa miatt   Pirul
Ja  és mert Tök jó a Story  Ördögi
Naplózva
Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #114 Dátum: 10 jan 04, 19:14:18 »

mert egy teljes világot felépített kishimoto rengeteg szereplővel minden van benne...
ööö... nincs főgonosz, sok mondanivaló és tök joo h már több mint 10 éves  Nevet bow
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #115 Dátum: 10 jan 08, 20:01:27 »

Már biztos mindeki elmondta előttem, de legfőképp a sztori emeli a többi anime fölé, sok bene a váratlan, 180°-os fordulat. Aztán ott vannak a szereplők és az elveik:
Naruto - sose adja fel, betartja az adott szavát
Lee - ő is eldöntt valamit és azt véghez viszi bármi áron
Sasuke- csak a bosszúnak él, és erre teszi fel az életét
Shikamaru - világ lustája, pedig tud ha akar
... Lehet még folytatni sok-sok szereplővel és elvvel. Aztán ott vannak a poénok (bár ez kevés, de akkor is), és a harcok is látványosak.
2 szóval összefoglalva: csúcs szuper
Naplózva

....................................................................................................................
jussuph
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #116 Dátum: 10 jan 10, 23:55:45 »

Hogy miért is épp a Naruto? Gondolkozik

A történet szerintem nagyon ott van, és a mondani valója is tetszik (ami szerintem egy külön topic-ot kíván)
Először a Jetixen láttam néhány részt, és nem néztem ki túl sokat ebből a sorozatból (idegesítő sárga hajú kölyök fura macskabajúsz szerű mintázattal Nevet)
Talán azok a szomorú, komolyabb jelenetek voltak azok amitől a történet elkezdett érdekelni.  Pirul

Sokan mondták, hogy jók a karakterek és vannak is elegen. Én még kiemelném azt is, hogy ezek a karakterek elég jól ki vannak dolgozva - visszaemlékezések révén, a szereplők történeti szálainak kereszteződésével. Ezek a karakterek fejlődnek is a történet során, némelyikük pedig meghal.

De nem csak a karakterek vannak jól kidolgozva hanem az a világ is ahol az egész történet játszódik. A csaták valóságtól elrugaszkodó elemei pl a chakra manipulációval vannak megmagyarázva. A sztorinak külön történelmi síkja van (pl. 3 Nagy Ninja Háború), térképen megjelölt hellyel, szomszédos országokkal meg minden - akár egy szerepjátékot is lehetne építeni az egészre.

A rajz egyesek szerint néha kidolgozatlan. Lehet, hogy a stílusa egy kicsit visszafogottabb(retros) a legtöbb anime-hez képest, de ettől még a rajzók jók és kidolgozottak. Az effektek (mozgó háttér digitális), és a zenék is jók - látszik, hogy a fokozódó érdeklődésre való tekintettel egyre több munkát végeznek vele.

Aztszem ennyi elég lesz egy témához.. Technikai KO  bye bye
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #117 Dátum: 10 feb 13, 11:04:21 »

Pont, hogy egyre kevesebbet foglalkoznak vele =S Hasonlítsd össze a shippuden eleji grafikát, meg a mostanit(Nem a fillerre értem, a fillernek JÓ A GRAFIKÁJA -.-)a grafika színvonala egyre csak esik lefelé... :S De még mindig a Naruto a legjobb (Y)  Nevet
Naplózva
jussuph
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #118 Dátum: 10 feb 14, 13:12:52 »

Nekem nem tűnt fel, hogy a rajzok minősége annyira visszaesett volna. Hmm?
Kétségtelen, hogy van pár jelenet, ahol csak fekete vonalakat látunk ugrálni a fák között ninjak helyett... az talán egy kicsit összecsapott munkának tűnhet Szomorú

A mangát nézegetve van pár jelenet, ahol néha ki sem lehet venni, hogy mi történik, az ábrázolás elnagyolt - hozzá kell tennem persze: nem vagyok egy nagy mangaolvasó, csak érdekelt a történet folytatása... Hümm-hümm
Lehet, hogy ahol a manga kevésbé van kidolgozva, ott a rajzfilm adaptációjánál is ugyanez lesz a helyzet - mivel manga-hű ábrázolást próbál követni. Ez azt is megmagyarázná, hogy a fillerek miért tűnhetnek jobb minőségűnek: nem kell függnie a mangától, jobban érvényesül az alkotói szabadság (rajzfilmes alkotói).

Egyébként, amit én nagy minőségjavulásként éltem meg az inkább a kezdeti első és második évadra vonatkozott. A komolyabb harci jelenetek és effektek az átokpecsétes résszel kezdődtek szerintem (amikor tekercset kell megszerezniük). A Zhabuza elleni küzdelem például még nem volt annyira kidolgozva.
Fontos, hogy itt most a képekről beszélünk, mert ami a zenéket és a karaktereket (azok egyéni történeteit) illeti, abban a kezdeti részek erősebbek voltak. Gondolkozik

Mindenesetre, Naruto for ever!  Pojén bye bye
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #119 Dátum: 10 ápr 18, 15:44:38 »

Egy nagy negatívumot emelnék ki a Naruto-ból. Ez az animáció kispórolás és az időhúzás lenne. Lassan halad a sztori, sok a filler és elég kevés az olyan részek száma, ahol megy tényleg a csata nem időhúzásokkkal. Míg például Bleach-ba sokkal több animációt és akciót tesznek bele. Természetesen ott is mint Naruto-ba eszméletlenül sok az időhúzás. Egymásra nézés fél óráig, értelmetlen párbeszédek, "táj" azaz a semmi mutogatása vagy amit ellehetne mondani 1 mondatba húzzák 2 percig. (A másik kedvencem, hogy ha valaki nem ért valamit akkor jön "akkor majd én leszek a Jani és elmagyarázom" jelenet... amikor már minden Naruto bámuló felfogta 1000x, hogy miről is van szó...) Lusták az animátorok vagy a másik amikor direkt nem szabad haladniuk mert túl gyorsan befogják érni a mangát...

A Naruto azért sem jobb a többi animénél, (témacím) mert szvsz a drámai jelenetek borzalmasak. Legalábbis én röhögni szoktam rajtuk Nevet. Nem igazán sikerül nekik temetőhangulatot teremteni, míg más animét mikor nézek a drámai jelenetek lehetnek demoralizálóak.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 18, 15:46:58 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!