24 szep 21, 04:19:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Miért jobb a Naruto, mint anime/manga, a többinél?  (Megtekintve 49503 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Gaara93
Vendég
« Válasz #60 Dátum: 08 ápr 29, 15:01:32 »

Véleményem szerint abban mindenképpen jobb hogy izgalmasabban adja elő mint a többi manga
Másrészt a fekete és a fehér kitűnő ábrázolása
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #61 Dátum: 08 ápr 30, 10:50:22 »

hogy miért? mert jó a rajzolása. Már nem az a szokásos szemek és arcok szerepelnek a mangában. Az ilyen orrokat európais orrnak szoktam nevezni.
Nincs benne idétlenkedés, kapkodós firkálmányok. Ezek a karakterek jobban fejezik ki az érzelmeiket.  legalábbis én így gondolom  Mosolyog
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #62 Dátum: 08 ápr 30, 11:08:20 »

Nekem azert tetszik  a Naruto, mert:

1. Nagyon jol kidolgozott, kitalalt karakterek vannak benne.

2. Izgalmas es elvezheto a tortenet.

3. Irto sok mondani valoja van! Nem csak a szimpla bunyorol szol, hanem az elet fontos dolgairol. Kitartas nelkul nincs gyozelem. Szeresd a barataid es allj ki mellettuk, csak hogy 1-2 emlitsek. Neha meg nekem is erot ad egy szar, faraszto nap utan. Nevet

4.Irto jok benne a zenek! Nagyon jol fejezik ki vele az aktualis erzelmi allapotot!

Engem meg az X-menen kivul nem fogott meg igy 1 mese, ugyhogy GJ a keszitoknek! kacsint

Naplózva

Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #63 Dátum: 08 ápr 30, 11:33:27 »

 Nevet érdekes a manga nem tettszik anyira... a shippudenes felyezetek már sokal jobbak de, azokat is csak azért olvasom mert kiváncsi voltam a folyt kövre...  :/ aniyra látszik rajta hogy siettni kell vele hogy elveszi részemről az élvezeti értékét, igaz én házsártos vagyok erre...
Naplózva

Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #64 Dátum: 08 ápr 30, 13:31:41 »

többi unalmas...ennek a hasonmása... :'X :'X :'X
Naplózva

Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #65 Dátum: 08 máj 04, 11:54:28 »

Azért mert a Naruto nem olyan mint a többi hogy a gonosztól meg kel védeni a világot úgy hogy kapsz varázserőt,mesebeli állatokat amik beszélnek.Meg persze nincs az hogy varázspálca,bross,átváltozás,különleges támadás...A Naruto nem hasonlít semmire.Tehát nincs még egy olyan anime amiben ilyen nevekkel összefutsz (kivétel a Sakura) és ami ilyen izgalmas,ninjás,poénos,romantikus.  Nevet
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
narkun
Vendég
« Válasz #66 Dátum: 08 máj 08, 10:40:31 »

A naruto azért a legjobb anime meret végre nem a szerelemről szól..hanem van végre mondanivalója-ami nem a legutolsó dolog..hiszen az élet erről szól a barátságról stb.. kacsint
a harcok is nagyon jók,és a sorozat kezdése is különbözött a többitől Gondolkozik Kúl
a karakterek nagyon nagyon jók,igen mindenkinek külön személyisége van ez a legjobb Nevet
a történet is nagyon érdekes szerintem,persze vannak uncsi részek is de ennek így kell lennie..
naruto forevaaa Nevet Nevet ennyi..
Naplózva
welwerin
Vendég
« Válasz #67 Dátum: 08 jún 03, 10:34:31 »

Mert meg van benne minden ami kell: harc, szerelem, SAKURA. De a Bleach is tök ász. Kár, hogy a Naruto a végére eldurvul, de akkor se értem,hogy lehet ezt nem szeretni.
Naplózva
G.Uchiha
Vendég
« Válasz #68 Dátum: 08 jún 03, 18:57:02 »

gondolom itt mindenki látta már a naruto összes részét de én még nem. csak azokat amit a jetix leadott.amit szeretnék kérdezni arra biztos van magyarázat a további részekben, de nem szeretnék addig várni, és a videoplayeren sem szeretnék keresgélni.
miért naruto a címe, amikor sztem több mint a fele sasukéról szól ? tom h van rá válasz a további részekben de nem hagy nyugodni, ugyhogy valaki magyarázza meg léccikiváncsi vok  Nevet Nevet
monnyuk a rókának biztos van köze ... szerintem Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #69 Dátum: 08 jún 03, 21:19:20 »

Ez itt kicsit OFF, inkább a "Naruto Duma Topic"-ban kérdezz rá. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
G.Uchiha
Vendég
« Válasz #70 Dátum: 08 jún 03, 21:22:24 »

oké Mosolyog bocsánat moderátor úr . Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #71 Dátum: 08 jún 03, 22:01:07 »

OFF:
Bocsánatkérés elfogadva, de ha még egyszer leurazol, akkor... Rairiki! ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
G.Uchiha
Vendég
« Válasz #72 Dátum: 08 jún 03, 22:20:22 »

értem. Nevet   többet ez sem fordul elő  Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #73 Dátum: 08 jún 04, 10:27:55 »

Mert van mondanivalója, mert a karakterek/motivációk/érzelmek hitelesek, a sztori érthető (bár van néhány csavar, de az kell is).
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #74 Dátum: 08 jún 07, 16:14:32 »

az animében a zenék nagyon jók,
amúgy pedig az ábrázolás, ahogy már írtátok nem a megszokott, ezért is figyeltem fel rá.

a sztorihoz annyit, hogy szerintem mindig vannak benne meglepő fordulatok, mint például az hogy Sasuke Konohán akar bosszút állni.

a mondanivaló szerintem nem nagy dolog, egy kicsit naivnak tartom, de attól még jó  Mosolyog

nameg hogy nincs jó-gonosz ellentét, mindenkinél kiderült (vagy ki fog derülni) az ok hogy mit és miért csinál.
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!