24 szep 27, 21:10:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kishimoto Masashi interjúk  (Megtekintve 68650 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #90 Dátum: 09 szep 24, 20:48:07 »

Szerintem egy vérvonal képességet nem lehet külsőleg befolyásolni. Jó h egy uchiha egy uchihájét, de most ez egy kicsit abszurd szerintem. Én még mindig azon vagyok h Kushinától örökölte a képességeit.

Szerintem viszont érdekes lenne, h ha egyikük meghalna, és az Naruto lenne. H miért? nem tudom...  smirksweat
Szerintem ez egy olyan lavina elinditója lenne, ami többek között sasukéra is befolyással lenne. Lehet innentről fordulat lenne. Narutot is vissza lehetne hozni az életbe, láttunk már rá példát, és van egy két lelkes hölgyemény, aki ezt be is vállalná. Érdekes egy sorozat lenne Nevet
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #91 Dátum: 09 szep 24, 21:15:30 »

Hát, ott van még az Edo Tensei is. Az alapkján, hogy Orochimaru felajánlotta Tsunadénak a szerettei feltámasztását, valószínüleg nem csak ilyen "zombi-módban" lehet hazsnálni. Ki tudja, a végén még köze lhete ehhez Oro'-nak is. Ha msáűhogy nem, Kabuton keresztül.
De az is lehet, hogy Kakashi "lemásolta" Chiyo trükkjét, és ő hozza vissza NArutot.
Midnenesetre, azt nem hiszem, hogy KIshi' bevállalná Naruto harcképtelenné tételét.

A legeegyszerűbb az lenne, ha mások is beleszólnának a harcba, és közüllük kerülne ki az áldozat.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 24, 21:16:05 írta STM » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #92 Dátum: 09 szep 24, 21:20:34 »

De nem milyen poén lenne ha a főszereplő elpatkolna?
De ha naruto maghal, akkor a kyuubi is, vagy lehet h éppen a kyuubi kiszedésében hal meg. Tehát akkor Madara sikeresen végigviszi a hold szeme tervet. De az sem kizárt h Sasuke áldozza fel az életét.
Naplózva







Madeye
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #93 Dátum: 09 szep 24, 22:05:23 »

Nem úgy gondoltam, hogy valahogy tettleg befolyásolná Naruto-ban a dolgot, hanem esetleg egy olyan emléket adna át neki, amiben az a valaki (sztem továbbra is Minato) akitől örökölte használja pl, és esetleg abból Naruto már kitudna indulni.
Naplózva
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #94 Dátum: 09 nov 25, 12:34:52 »

Ez másnál müködhetne, de narutonál biztos nem hiszen a szél chakrát sem tudja használni teljes hatékonysággal. Csak olyan 55% körül. A vérvonalképességet meg hiába örökölte ha nem áll készen a használatára. Pontosan
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #95 Dátum: 09 nov 26, 00:55:55 »

... a szél chakrát sem tudja használni teljes hatékonysággal. Csak olyan 55% körül. ...

Ez kicsit OFF, de honnan van az adat? Mondj kérlek egy manga oldalszámot. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #96 Dátum: 09 nov 26, 10:11:15 »

Ez nem mangában volt ez saját megállapítás és csak arra akartam vele utalni, hogy menyire kevés a szél elemű technikája van, plusz a rasenshuriken használatakor csak az ért kell pluszban egy klón mert még akadnak problémái a szél elemmel. Erre gondoltam az 55% írásakor. 
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #97 Dátum: 09 nov 26, 13:17:06 »

a koncentrációjával vannak gondok, és nem a szél elemmel. a fuuton: rasen-shuriken az egyértelmű bizonyíték, hogy teljes mértékben tudja használni azt. (a sima fuuton: rasengannál azért erősebb a shurikenes verzió, mert több benne a szél elemű chakra)
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #98 Dátum: 09 nov 27, 16:16:32 »


1. Jiraiya halott?

Kishi : Még él..............................a szívedben.
Narutonak fel kellett nőnie, ahogy Shikamarunak is, és ahogy majd Sakura is kénytelen lesz.

Ez azt jelenti hogy valaki megfog halni, aki Sakura-nak "kedves" pl.: Sasuke? Vagy csak belátja majd, hogy semmi esély arra, hogy Sasuke visszatérjen?
Naplózva

....................................................................................................................
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #99 Dátum: 09 nov 27, 21:26:19 »

Nem ,ha itt Sakurának valaki megfog halni ,akkor az Tsunade lehet ,ami reális is a két pédából illetve SPOILER:
Tsunade jelenlegi állapota alapján.
U.I.:Aton bocs ,csak gondoltma ,aki az interjut olvassa az a mangát is .
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 00:38:48 írta titius » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #100 Dátum: 09 nov 27, 22:42:03 »

Ja, mert ő Sakura sensei-e.. ahha  smirksweat. De mi az hogy a jelenlegi állapotában?  Gondolkozik (ha a mangára gondolsz, ako ne mond mert az nem olvasom..)
Naplózva

....................................................................................................................
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #101 Dátum: 09 nov 28, 13:32:47 »

Mire gondolna?
Az animében mégis mi van Tsunadéval? Ja, hogy semmi.

Eben a topicban meg olyan elméletekről, Kishi' által megeresztett előre utalásokrol van szó, amik javarészt még a mangában sem következtek be, alap, hogy annak, aki csak az animét követi, az egész topic egy óráisi spoiler (sőt, még annak is, aki a mangát olvassa), úgyhoyg nehogymár... de asszem érted mire gondolok, nem?

Egyébként, a Sakurával kapcsolataos dolgok szerintem arra utalnak, ami most Sasuke, NAruto és közte történni fog.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #102 Dátum: 09 nov 28, 13:58:50 »

Sztem sem Tsunadera gondolt Kishi,  hanem Sasukera. Itt az ideje a gyerekes tini szerelemnek vagy minek a végére érni és komoly döntéseket  hozni.

Sakura miért lenne 2színű? Azért mert össze van zavarodva és még nem tudja miként kéne cselekednie?!
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #103 Dátum: 09 dec 03, 02:27:05 »

Csak kijavitok pár dolgot én ugy tudom h a (fuuton: rasen-shuriken) nem tanulhatya meg bárki akkorsem ha mondjuk anyi csakrájavan valakinek mint Narutonak.Ahoz tehecség kell.És köztudot h Naruto is 1 zseni a maga modján Nevet

És levan irva h kiderül néhány informácio Naruto vérvonal képeségeiröl.Vagyis nemcsak 1 lesz Nevet

De ezt nem kötekedésböl irom szöval netépjétek le a fejem smirksweat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 03, 02:31:08 írta naru-kun » Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #104 Dátum: 09 dec 03, 06:17:36 »

Naru-kun, előbb írni tanulj =)

Na ja, először a fél világ azt hitte, hogy Tsunadéről van szó. De akkor Kishi túl könnyen elárulta volna magát... ekkora hibát csak nem követ el.. (Remélem, mert Tsunade fan vagyok Nevet)
Amúgy ha megjelenik még egyszer kétszer Yondaime, azt szerintetek hogy fogja? Mármint a pecsétben csak nem jelenik meg, Naruto nem minden nap növeszt 8 farkat.. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!