24 okt 07, 00:29:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147603 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #465 Dátum: 12 márc 06, 21:07:26 »

Flex: az nekem is nagy kedvenc képem, most csináltam meg éppen a vázlatát xD Nem hiszem, hogy megcsinálom normálisan, de olyan jó, hogy muszáj volt megcsinálnom xD a másik kedvenc az a kép, amikor törökörszág azt mondgaj, hogy 'ideje ráhozni a frászt európára' :3

(A videó tök cuki :3 Ez csak egy kérdés, de hoyghogy mi is az Europára cisnálunk? Mm ha már van egy történelmes, amit Lew is betett, akkor a miénk (illetve tietek) lehetne csak úgy random is.)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 21:22:45 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #466 Dátum: 12 márc 06, 21:21:30 »

A függetlenségi háborús rész olyan szomorú. Sír

Szerintem is szép. :3

Melyik az a kép Sabaku? Még nem láttam...
Szőke vagyok, úgyhogy nem értem az apróbetűs részt. >.<# Azt mondod, hogy nem muszáj pont arra a számra csinálni? :O Bocsi, tényleg szőke vagyok. :'D
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #467 Dátum: 12 márc 06, 21:26:10 »

Bocs, néha hülyül a billentyűzetem. És kb. azt, de csak azért, mert ugye olyat már csináltak, nem is akármilyen színvonalon.

Ha akarod, majd beteszem, de most már hiába fotóznám le, sötét van /:
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #468 Dátum: 12 márc 06, 21:40:04 »

Oké, én várok. ^^
Ezt közösen kell majd eldöntenünk, úgyhogy nem mondok rá semmit. De lehet, hogy a kis projektünkről szóló beszélgetés offnak számít? Remélem nem. smirksweat Amíg nem szólnak ránk, addig nincs gond. smirksweat
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #469 Dátum: 12 márc 06, 22:15:42 »

Most végre rátaláltam erre a témára. Nevet Jött egy újabb Hetalia- hullámom, és visszatért a PruHun fanságom. *.*
Lehet már szerepeltek, de egyszerűen muszáj ezt a két videót belinkelnem, most találtam rájuk, és jelenleg nagyon tetszenek. ((:

  <a href="http://www.youtube.com/watch?v=6nd9Haqzelg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6nd9Haqzelg</a>
 
  <a href="http://www.youtube.com/watch?v=4-YBxAMh6M8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4-YBxAMh6M8</a>

  (Itt a dalválasztás is érdekes, az eredeti Foo Fighters számot-amit gondolom mindenki ismer-egy eléggé ismeretlen                   banda,a Stereophonics dolgozta fel, nekem nagyon bejön. Nevet )                           
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #470 Dátum: 12 márc 06, 23:25:12 »

Eddig nem is tudtad, hogy létezik a téma? Nevet PruHun! Szeretet Egyre többen leszünk! *-*

Úgy szeretem az első videóban azt a képet 1 percnél. Szeretet De sehol sem találom. >.<#
A másodikat meg már láttam, le is van mentve. Pirul
Naplózva

Tyncly
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 12



« Válasz #471 Dátum: 12 márc 07, 08:23:06 »

Nemrég néztem végig én is az egész animét, és rögtön beleszerettem. Szeretet Nevet A mangákat egyből berendeltem magyarul, most is azokat olvasom. ^-^ 

A-chan: Ha a táncolós képre gondolsz, akkor ezen a linken megtalálod. Mosolyog
Naplózva


"Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!"
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #472 Dátum: 12 márc 07, 08:34:04 »

Köszönöm szépen! Nevet

De jó nektek, meg tudjátok venni a mangát. Nevet Mennyibe kerül egy kötet? (és hány van kiadva?) Ha nem ésszerűtlen az összeg, akkor lehet, megkérnék valakit, hogy vegye meg nekem és küldje el. :3
Naplózva

Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #473 Dátum: 12 márc 07, 13:22:43 »

Nyuu de rég írtam ide~ :3

Egy barátnőm vett köteteket. Azt mondta hogy 2000 Ft. És ha jól tudom eddig 3 kötetet kiadtak magyarul.^^

A PruHun párosítást én is imádom . ..............................ne vessetek meg ezért de én a RuPru párost jobban bírom xD
Ja és hivatásos Gilbert fan vagyok.............Prussia forever  ** Szeretet
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #474 Dátum: 12 márc 07, 16:14:49 »

Flex: az nekem is nagy kedvenc képem, most csináltam meg éppen a vázlatát xD Nem hiszem, hogy megcsinálom normálisan, de olyan jó, hogy muszáj volt megcsinálnom xD a másik kedvenc az a kép, amikor törökörszág azt mondgaj, hogy 'ideje ráhozni a frászt európára' :3

Hehe én már el is készültem, A3-as lapra Nevet kicsit olyan stílusú lett, mint a manga, de nekem mindig is tetszettek az ilyen elnagyolt vonalas vázlatos rajzok Nevet

A manga 2200 ft, ma kaptam kölcsön a 2. kötetet, de majd igyekszem megvenni ikszdé

Én is szeretem a HunPrut Nyelvesít nagyon kawaiik együtt ikszdé de a HunOst is aranyos azt csak én szeretem? ööööö
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #475 Dátum: 12 márc 07, 16:48:24 »

Áhhh én nem bírom Óóósztoriát. :DD Poroszunk pedig maga a megtestesült awesome. Nevet
Am. nekem emiatt kedvencem a 3. kötet, abban több Poroszország van! :DD
Am. Anime Karácsonyon 1700 Ft/db áron vettem meg, de lehet még jobban spórolni vele, ezzel kapcsolatban írtam már ide talán. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #476 Dátum: 12 márc 07, 17:22:21 »

Porosznak először a hangját nem bírtam, de mostmár azt is szeretem Nevet Nekem meg is van mind a 3 kötet, kíváncsi vagyok, mikor jelenki meg a 4...

Flex: Mutiii *.* Nagyon kíváncsi vagyok, hogy rajzolsz Nevet Az A3-as méret nem semmi, az én szkeccsem A5ösnek volt kb. a fele xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #477 Dátum: 12 márc 07, 18:17:36 »

Ááá ki kell húznom még tűfilccel, bár úgy lehet hülyén mutat majd, meg még nem is rajzolok annyira jól, de kézzel színezni sem tudok, szóval...kaptok egy fekete-fehér vázlatszerű képet ikszdé aztán lehet megcsinálom nyáron alkoholos filccel is és színezve is. remélem addigra szerzek normális ceruzákat is, nem ilyen bénákat aminek alig látszik a színe. Esetleg tudtok valami jó márkát? valami oylan kell ami puha és a színe erős.. Nevet

Amúgy én elsőre megszerettem Prussiát és Romanot is Nevet

Amúgy, olyan szuper AMVket mutattok, most a Globustol az Europa az egyik kedvenc számom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 07, 18:19:20 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #478 Dátum: 12 márc 07, 19:13:24 »

Köszi emberek az infót. :3 Nem is olyan drágák, ennyit még kiadnék érte. Gondolkozik
Tudja valaki, hogy angolul megvan-e a 4. kötettől?

A RuPru-t hogyan hozták össze? xD Eddig csak gyilkolós képeket láttam kettejükről. xD

Ausztria nekem általában semleges karakter. Kivéve, amikor a "csóró nemes"-i részek vannak. Akkor szegény Doitsu agyára megy. ikszdé

Én szeretem Gilbert hangját. Kis nyomott. Szerintem nagyon jól eltalálták az idegesítő hangot az idegesítő karakterhez. ikszdé
Proissu Szeretet

Apropó... Europa... Folytatni kellene a fordítását. Nevet
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #479 Dátum: 12 márc 07, 19:33:52 »

Én is szeretném majd megnézni a rajzod, Flexee.^^

Ausztria nekem is semleges. De azt a részt nagyon szerettem, amikor azon vitázott Doitsu-vel, hogy Beethoven osztrák volt vagy német. ikszdé  nincs kedve valakinek barkóbázni velem?x) Hetaliából gondoltam, de senki sem akar játszani.Szomorú
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!