24 okt 06, 22:15:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147490 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #435 Dátum: 12 márc 03, 14:43:15 »

Oké asszem leesett hogy mire gondoltak... >< =D

Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #436 Dátum: 12 márc 03, 15:32:05 »

Eddig piszkálta a csőröm, de már nem vagyok kíváncsi rá. ikszdé Köszi az infót. ikszdé

Hogy fellendült a topic. ^-^

Észak és Dél-Olaszország karaktekre is közel tökéletesen el lett találva. Romano a déli maffiózó természetből is kapott rendesen. :3
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #437 Dátum: 12 márc 03, 16:06:10 »

Anglia és Amerika is jó lett. Bár szerintem egy tévhit hogy az angolok nem tudnak sütni/főzni elvégre gondoljunk csak Jamie Oliver-re.

Egyébként azon gondolkoztam a minap mi lenne ( bár nagy meló lenne ) ha mi is elkészítenénk az Europa c. számra a kis Hetáliás amv-nket =D És csak olyan képekből amit mi készítünk =D
Naplózva


Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #438 Dátum: 12 márc 03, 16:10:46 »

Szerintem ez jó ötlet. =3 Én is csinálnék bele képet, csak sajnos sosem készülnék el vele. Neeem
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #439 Dátum: 12 márc 03, 16:15:12 »

Anglia és Amerika is jó lett. Bár szerintem egy tévhit hogy az angolok nem tudnak sütni/főzni elvégre gondoljunk csak Jamie Oliver-re.
Talán tudnak főzni, de ez nem jelenti, hogy finom is. Állítólag borzasztóak az angol kaják bár én még nem jártam Angliában szóval ki tudja. Azonban ha a Hetalia is kifigurázza akkor biztos van benne valami. Nevet

Ja és szerk: Attól, hogy egy angol tud főzni nem jelenti, hogy mind. Ez a sorozat pont a sztereotípiákról szól, arról hogy mit hisznek egyes országokról. Amúgy az angol kajákhoz még igaz, hogy nagyon egészségtelen a nagy része. Zsíros ételeik vannak. Meg rengeteg édességet és gyorskaját megesznek emiatt sokan elhízottak. (nem, nem keverem őket az amerikaiakkal ikszdé) Szóval illik rá szerintem, hogy nem tud főzni. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 16:25:17 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #440 Dátum: 12 márc 03, 17:22:48 »

Az egyik szomszéd csaj kiköltözött Angliába, a tesója meg az anyukája kiment meglátogatni őket. Mivel elég jó a kapcsolatunk hozott nekünk egy két szuvenírt, meg élménybeszámolót. Nevet
A kajájukkal nem az a baj, hogy rossz, hanem az, hogy minden sz*rt összekevernek, amit éppen találnak.
Azt viszont belátom, hogy a mentolos aprósüti jó ötlet volt!  Pojén
Egyébként Magyarországgal is lehetne kaja sztereotípiákat gyártani bőven... höhö. Erről ennyit.

Lehet azért, mert ő a főszereplő, de Italy személyisége van a legjobban kidolgozva, totálisan tükrözi a háborús eredményeit. Pojén De attól még Romano a legjobb, mert ő még próbál maffiózó lenni, azt a végén ő is sírva menekül. Nevet

Mikor először néztem az az összevisszaság nekem is furcsa volt, de aztán ráéreztem, hogy is kell követni a történetet úgy, hogy ne gabalyodjak minden helyszínváltásba bele, na meg már lassítottak a tempón is a 8. rész körül.

A komolyságról megint csak azt tudom írni, hogy a valóságban eléggé csöpögött az a vértől, néhány filmen nem is szépítik. Lehet, hogy kicsit bugyutának tűnik az egész, de ilyenkor jön elő a fanok kreativitása. Ha a készítő nem fogja komolyra a dolgot, akkor a fanok 2 perc alatt vérfürdőt, orgiát, esetleg csoportos baráti ölelést rendezhetnek. Ezért is jó ez az anime, mert a közönség tudja fejleszteni, a saját szájízére formálni. Apropó, ez itt Hitler?

A filmről pedig annyit, hogy... khm... Anglia = Kimi Räikönnen.
Egyébként az egész egy totális agyzsibbasztás. Nevet Sealand Naruto lett, Russia az állat idézős Pein. (még a szeme is lila!) Rocker megnyilvánulások, hóember képzés hó nélkül 5 perc alatt... Tehát, minden finomság. Nevet Ami pedig kész röhej, hogy volt képük néhány szereplőt összesen 29(!)  másodpercig szerepeltetni! Azám! ikszdé
(ui.: A Kimi és a Räikönnen is külön képet takar)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #441 Dátum: 12 márc 04, 21:26:52 »

háhhh mentolos csoki x3 scone, marmalade (igen eredetit kóstoltam Nevet ) meg tejszínes tea Nevet bár az lehetett volna jobb is, de nem oldódott fel a tea rendesen :/ szal forróvizes tej volt ikszdé

Romano nagyon édes ikszdé tiszta pattogós meg mindenkinek beszól, aztán elmenekül és káromkodik ikszdé (Y)

de most újra a Spanyolos részekhez értem és egyre inkább felismerem benne magamat ikszdé 100%osan ilyen vagyok x3

amúgy a képek ütöttek ikszdé hmmm szerintem is hasonlít Hitlerre Hmm?

amúgy Igirisu jobban néz ki mint Kimi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 21:28:23 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #442 Dátum: 12 márc 04, 21:47:12 »

A mentolos csoki nekem határozottan nem jött be. >.<#

Honnan jött fel pont Raikönnen? ikszdé

...Jamie Oliver...

Egyébként azon gondolkoztam a minap mi lenne ( bár nagy meló lenne ) ha mi is elkészítenénk az Europa c. számra a kis Hetáliás amv-nket =D És csak olyan képekből amit mi készítünk =D

Neked Jamie, nekem Gordon Ramsay. Pojén

Én benne vagyok! Nevet Épp Kallen Erzsikés videójánál jutott eszembe a Vén Európa című szám. Feltételezem, te nem erre gondoltál. ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #443 Dátum: 12 márc 04, 21:51:48 »

Fehéroroszország: http://www.zerochan.net/316578 :O

Am mi az a 'Hetaoni'? mert ilyen képeket hoz ki rá:
http://www.zerochan.net/Hetaoni
http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=hetaoni

Számos-gyilkolósas o.O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #444 Dátum: 12 márc 04, 22:10:49 »

YouTube a barátod. ikszdé http://www.youtube.com/watch?v=i0XYdFyeIoo
Feltételezhetően egy Hetalián és még valamin alapuló rajongói sorozat. Ez az egy filmtrailer alapján elég jó lehet. *-* (Szerk.: ne írj ilyet, amíg nem vagy a dolgodban 100%-ik biztos ikszdé)

A japán rajongói animáció rajongói készítettek hozzá angol rajongói feliratot is. (érdekes megfogalmazás ikszdé)

Szerk.: Közben folyamatosan gyűjtöm róla az infót...
Elméletileg ez az első rész első fele:
http://www.youtube.com/watch?v=509lzLd7t2Q

Ezt írta valaki kommentben. "To whoever is watching HetaOni for the first time, prepare a tissue, a glass of water and watch things that will make you cry to prepare yourself when the sad scenes come."

Szerk2.: Ez van, amikor belinkelek valamit, mielőtt megnézném, mi is az. >.<#

Szerk3.: Végre találtam konkrétabbat~ Szóval ezt a kis "játékot" valaki meganimálta:
http://www.youtube.com/watch?v=9bhL4j0X1QU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=N1NUdLD-Pjo

Szerk.: 4 Végső következtetés, mert már lusta vagyok tovább keresni: Ez egy játék formájában megrajzolt sorozat. A különböző videókat/rajzokat ennek az eredeti műnek a rajongói készítették.

Itt egy angol leírás róla: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110204193712AAlsPde
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 23:44:30 írta A-chan » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #445 Dátum: 12 márc 05, 17:25:33 »

Neked Jamie, nekem Gordon Ramsay. Pojén

Én benne vagyok! Nevet Épp Kallen Erzsikés videójánál jutott eszembe a Vén Európa című szám. Feltételezem, te nem erre gondoltál. ikszdé

A Globus Europa c számára gondoltam =D A Vén Európa is egy szép szám de a Globus dala elmeséli Európa történelmét dióhéjban =D

Na ha tényleg bele akarunk vágni akkor elöször is elemeznünk kell a dalszöveget , mikor melyik történelmi eseményhez melyik országot/országokat rajzoljuk meg.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #446 Dátum: 12 márc 05, 19:11:40 »

Szép, szép, de nem tudnék rá mit rajzolni. x)

Először is le kellene fordítani a szövegét, hogy teljesen tisztában legyünk vele. Utána kicsit utánanézni a számban említett történelmi eseményeknek (ehez van elég két lábon járó forrásom ikszdé), utána jöhet a rajzolás! *-* Mondjuk a polgárháborús résznél nekem először Magyarország jutott eszembe, Franciaország csak jóval később.
Arra gondoltam, hogy akkor már a korabeli viseleteknek/katonai egyenruháknak is  utánanézhetnénk, hogy minél "élethűbbek" legyenek. ^^
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #447 Dátum: 12 márc 05, 19:13:32 »

Találtam egy nagyon édes képet és megvágtam avának Nevet Doitsu saaan Nevet


hehe Nevet lehet majd be is teszem valamikor avának, de most még erősen Igirisu fan vagyok ikszdé

szerk: hmm most nézegettem ezt youtiben, nem emlékszem, hogy be lett-e rakva
http://www.youtube.com/watch?v=3Y5KhFwzXzU&feature=related

valaki megmondaná, hogy 1.42nél ki az az ország? Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 19:30:50 írta ^^ » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #448 Dátum: 12 márc 05, 20:03:03 »

Mindketten nagyon aranyosak. ^^ De ezen a képen Igirisu nekem cukibb. :3

Hmm... Én Olaszországra tippelek. Dettó ugyan olyan, csak a tincse hiányzik. http://www.hellocosplay.com/images/Hetalia-Italy-Military-Uniform-1.jpg
Amúgy másnak is feltűnt, hogy egy kart tart a kezében? O_o
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #449 Dátum: 12 márc 05, 20:19:40 »

Neeem, szerintem az Anglia vagy Amerika. Bár inkább az előbb említett, mert szőke [tudom Amerika is az. ikszdé ] és a ruhája olyan mint az ő zöld egyenruhája. Hümm-hümm

Igen, az szerintem is egy kar. o.O
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!