24 okt 06, 20:21:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147471 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #420 Dátum: 12 márc 03, 01:29:40 »

Én megnéztem az első két részt, de nem tetszett annyira, hogy folytassam. Tégy te is így, aztán meglátod, az egész pár perc.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #421 Dátum: 12 márc 03, 01:43:05 »

Rendben, megfogadom a tanácsod, ha nem tetszik úgy is abba hagyom, nem egy animét nem néztem végig mert elegem lett.

Köszi lányok, majd utána nézek a közel jövőben.  Pontosan
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #422 Dátum: 12 márc 03, 01:46:44 »

Én szeretem a hetáliát, bár az első pár résznél úgy éreztem, elfolyik az agyam xD De aranyos, és amaga az ötlet, hogy az oszágok megtestesüljenek, nagyon kreatív. De most hogy visszanéztem a Globusos AMV-ket.. Örülnék egy igazazán brutális,komoly, véres-könnyes seinen verziójának is. A történelem ugye nem egy vidám dolog legtöbbször, szal lenne ötlet bőven.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #423 Dátum: 12 márc 03, 01:59:13 »

Az Amerikásat, amit linkeltem megnézted? Az elég komoly. Lesütöttszemek

Szerintem nem elég hozzá az első pár rész. Annak, aki eddig nem találkozott a sorozattal, elég össze-visszának tűnik (velem is ez volt). Szerintem 10 rész minimum meg kell nézni belőle, hogy eldöntsd, folytatod-e. Az is össz-vissz 50 perc, úgyhogy nem lehet belehalni. ^^
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #424 Dátum: 12 márc 03, 02:03:41 »

Én azért nem kockáztatok, milyen égés lenne ilyen hülye módon meghalni Faceg
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #425 Dátum: 12 márc 03, 02:19:39 »

Ja, láttam de sztm a legkomolyabb a.. ez: http://www.youtube.com/watch?v=yLM0foljAEo
Egy ilyet imádnék animében. A nem vagyok beteg, csak na...  smirksweat
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #426 Dátum: 12 márc 03, 02:21:17 »

Te amúgy sem tudsz egykönnyen meghalni. Hmm... Bár a film már lehet, nyomot hagyna rajtad. Az kész hülyeségtúladagolás. (de Gilbert nincs benne -.-)

Igen, igen, ezt láttam. Mosolyog Le is mentettem, csak lusta voltam kikeresni. smirksweat ikszdé
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #427 Dátum: 12 márc 03, 02:35:07 »

Pont ettől lenne olyan kínos.  Nevet
De igazából nem tudom, voltak benne vicces dolgok, tényleg érdekes is az egész az országok emberként jelennek meg dolog, de aztán mégsem tetszett az összhatás. Meg az is milyen már, hogy ott fényezik olaszországot a római birodalommal, mint felmenővel, de a Hun-birodalmat, akiknek a nagy Róma adózott, azt persze gondolom nem említik meg Hungary-chan nagyapjaként.  És nem, nem emiatt nem nézem   smirksweat
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #428 Dátum: 12 márc 03, 09:29:07 »

II. Világháborúban voltak olyan komikus dolgok is , amik a Hetaliaban nagyon jól átütött. Nevet Teszem azt, van egy anekdota egy Angol katonáról, akit Rommelék kétszer is hadifogságba ejtenek. :'D Illetve az olaszokról alkotott kép nagyon hasonló ahhoz, amit tényleg nyújtottak a II.ww-ben. xD Én sajnáltam, hogy a Hetaliaban nem verték meg az etióp pigmeusok Olaszországot. 
STM : Mivel Magyarország mellékszereplő, így neki nem jutott annyira nagy szerep, hogy részletesen ki legyen dolgozva a történelmi háttere, illetve mai napig nem tisztázott teljesen a magyarság eredete, így ez a hun-magyar story nem áll biztos pilléreken. Örüljünk, hogy egy japán ember megtalálta Európa térképén hazánkat. Nevet Azt pedig megértem, hogyha nem tetszik a sorozat, erősen csajoknak lett kitalálva. :'D De én ettől még nagyon bírom a Hetalia humorát.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #429 Dátum: 12 márc 03, 11:47:20 »

Csak az biztos tény, hogy magyar nyelven beszéltek, magyar neveket hazsnáltak, oylanaokat, amiket ma is adunk a ygerekeknek, hunszékely rovásírással írtak, véletlenül van némi összefüggés a neveink közt is, van az a HUnor és Magor legenda, ja, meg a Kárpátmedencében volt a Birodalom központja, és sosem települtek ki teljesen, meg a székelyek (akik magyaroknak vallják magukat, meg a hunok leszármazottjainak és mindigis magyarul beszéltek) már itt voltak a honfoglaláskor... Várj, oylan erős lábakon áll, mint kb. bármi, amit történelmi tényként kezelünk. Vagy kicsit még erősebbeken. Amúgy igazából nem lep meg, hogy nem említették, de hol bánom én, nem írtam ezt egészen komolyan.

Olaszország meg szerintem pont olyan, mint a hetáliában.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #430 Dátum: 12 márc 03, 13:37:41 »

Ja, láttam de sztm a legkomolyabb a.. ez: http://www.youtube.com/watch?v=yLM0foljAEo
Egy ilyet imádnék animében. A nem vagyok beteg, csak na...  smirksweat

Jajj ezen majdnem sírtam Szomorú igen, szerintem is ilyen részek is kellenek.. pölö egy komolyabb rész volt, Amerika-kun raktártakarítása, a Függetlenségi háborús rész.

Azért mondom, hogy ilyen részek is kellenek, mert emberek ez végül is egy paródia Mosolyog még ha maga a történelem nem is volt éppen az. de minek csináljanak még egy komolyat, ha humorosból meg egy sincsen Mosolyog
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #431 Dátum: 12 márc 03, 13:40:28 »

A II.vh-ban nyújtott "teljesítménye" alapján valóban nagyon jól eltalálták Olaszország karakterét. Az egyetlen dolog amit tényleg furcsának találok az Magyarország yaoi imádata >< Habár ha szétnézünk az animés forumokon rengeteg 13-14 éves kislányt látunk akik oda meg vissza vannak a b*zulásért :S Meg hát ugye ezek a Kovi-féle olcsó költségvetésű filmek ... Ki tudja mire bukkant a neten a mangaka ... =D
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #432 Dátum: 12 márc 03, 13:48:42 »

Látom páran össze vagytok zavarodva Mo yaoi imádata miatt. Nevet Nem részletezném ebben a témában, hogy mi ennek az oka, szóval ha valakit érdekel írjon pü-t és elmondom. ikszdé Anno én se értettem úgyhogy utána néztem a dolognak. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #433 Dátum: 12 márc 03, 13:56:39 »

Szerintem elég közismert dolog, de ha ide nem kéne beírni, és iylen nagy rejtély, maradjunk annyiban, hogy van egy meghökkentően jelentős, de ritkán emlegetett exportcikkünk. ikszdé
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #434 Dátum: 12 márc 03, 14:05:11 »

Szerintem egyre gondolunk. ikszdé Hát nem tudom, én nem szívesen nyilatkoztatnám ki ebben a témában, hogy mi az az exportcikk. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!