24 okt 07, 08:15:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147799 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #255 Dátum: 10 ápr 21, 23:25:20 »

O.O
Hetalia. Manga. Magyarul. Május 22. Fumax kiadó.
 
Remélem nem fake az infó, és valóban megjelenik x3


A rész meg kjáá~
Szokásosan jó volt :3

Neenee Furansu-niichan~
Kawaiso Ita-chan, nem kapta vissza Mona Lisát... Nevet

Liet-chan meg kjáá... olyan édes *-*
Feliks is... ahw~~ *-*
Nomnomnomnomnomnom~

Tateria~
Egyre jobban oda vagyok Chibitariaért x3
Egyszerűen olyan édesek Shinsei Roma-val x3



*már 5 perc hihetetlen reakciókat tud kiváltani belőle*
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #256 Dátum: 10 ápr 22, 16:44:12 »

OMG, ez most komoly, magyarul a Hetalia?!?
Bár, mintha Mamuzzy-chan oldalán is láttam volna kiírva tegnap. Gondolkozik Ezek szerint jól! Nevet

Egy darab nyomtatott mangám nincs, de ezt biztos, hogy megveszem. *.*
Kíváncsi vok, miként sikerül a fordítás, bár ezt annyira elrontani nem lehet.
A nevek tuti magyarul lesznek, ami nem baj, de elsőre biztos fura lesz. Már megszoktam Olaszország "Doitsu!Doitsu!"-ját. XDDD
Kína aru-ja helyett viszont ki ne találjanak valami egetverő baromságot, mert akkor harakirit követek el.  Pojén

 Megtaláltam a Movie plakátját neten, szóljon, akinek kell! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 22, 18:00:25 írta katsuyu-chan » Naplózva
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #257 Dátum: 10 ápr 23, 06:04:26 »

Nekem is csak mondták, próbáltam utánanézni a helynek, de nem találtam (vagy rossz helyen kerestem xD), egyelőre azért nem akartam kiírni ide.  smirksweat De azon a képregény fesztiválon fog megjelenni, hamár május 22. Nevet
(még mindig utálom Budapestet, mert nem ott lakok xD)
 
Nem tudom, magyarba nem tudom elképzelni a "doitudoitsu"-t, hiába is szeretem. xD Inkább írják át -országra. Hamár hángáriban jelenik meg. xD
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #258 Dátum: 10 ápr 23, 21:46:52 »

Na zsír... hosszú idők után a kedvenc hazai kiadóm kiad egy olyan mangát ami érdekel is. Bravó a Fumaxnak!  Mosolyog És ez a manga legalább nem lesz 40 kötettel lemaradva a japántól.  Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #259 Dátum: 10 ápr 24, 07:57:07 »

Érdekes amúgy, hogy Amerikában csak ősszel fog megjelenni!  Nevet
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
olin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #260 Dátum: 10 ápr 25, 09:34:16 »

http://www.fumax.hu/fumax/?p=162
Mosolyog

Legközelebb egy kicsit informatívabban! Ne csak egy linkből meg egy hangulatjelből álljon egy hozzászólás. Ezt nem törlöm most, mivel a rajongók számára fontos információt tartalmaz, de erre azért legközelebb tessék ügyelni. Mosolyog

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 26, 08:56:56 írta Aes Sedai » Naplózva
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #261 Dátum: 10 ápr 25, 19:55:06 »

Woww, akkor tényleg nem volt kamu a hír! *táncot jár örömében.XDDD*
Na, erre tuti beruházok, csak ne lenne egy hónap, míg a boltokba kerül.
Ilyen szerintem sosem volt még, hogy nálunk előbb jön ki egy manga, mint Alfredéknél. :'DDD
Kíváncsian várom, a Fumax-ról jobb véleményeket hallottam, mint mondjuk a Mangafanról... smirksweat
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #262 Dátum: 10 ápr 25, 20:35:46 »

"Kíváncsian várom, a Fumax-ról jobb véleményeket hallottam, mint mondjuk a Mangafanról..."

OFF: Mert jobbak is. Mosolyog A Mangafan alapból próbált nagyfiút játszani, a Fumax pedig kicsiről kezdte, és lám már Hetaliát ad ki. Nevet És ez egyre jobb lesz.

Ami a mangát illeti, én is meg fogom majd venni. Ez különösen érdekel. Remélem nem lesz majd olyan húzós az ára mint a Csillagsivatagnak volt.


Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #263 Dátum: 10 ápr 25, 21:21:26 »

Lehet, hülyén hangzik, de én büszke vagyok arra, hogy nálunk előbb van Hetalia.  Pojén

Nézegettem a Fumax honlapját, tényleg nem adtak ki eddig sok mangát vagy manhwát (bocs, ha elírtam), de úgy hallottam, a Bania fordítását kimondottan dicsérik a fanok. Mosolyog Anno szerettem az X-ment is, látom, azt is fordítanak. bow
Bevallom, jó pár dolog visszatartott eddig a magyarra fordított manga vásárlásától. Egyik a helyesírási hibák tömkelege, másrészt engem kimondottan zavart, hogy kiejtés szerint írták le a neveket, ráadásul csomót rosszul (pl. a Narutónál Sasuke neve Szaszuke...no comment...XDDD). Javítsatok ki, ha rosszul tudnám.
Lehet azt mondani, már megint egy hülye, aki ezen fennakad, de szerintem egy mangát vagy a rendes átírás szerint adjanak ki, vagy sehogy. Semmi extrába nem kerülne, ha adnának a rendes fordításra. Mosolyog

Bocsánat, picit én is OFF voltam. Pirul

Árban - remélem - 3000-3500-nál nem lesz nagyon több, mindegy, egyszer van gyereknap, spórolok majd rá. XDDD
Amúgy könyvesboltba később kerülnek ki a mangák, mint a kimondottan erre specializálódott üzletekbe? Vagy nincs eltérés? Bocsi, hülye kérdés, de nem árt tudni.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #264 Dátum: 10 ápr 25, 21:46:12 »

"Árban - remélem - 3000-3500-nál nem lesz nagyon több, mindegy, egyszer van gyereknap, spórolok majd rá. XDDD
Amúgy könyvesboltba később kerülnek ki a mangák, mint a kimondottan erre specializálódott üzletekbe? Vagy nincs eltérés? Bocsi, hülye kérdés, de nem árt tudni. "

Nekem már ez az ár is borsos lenne érte, jobban örülnék ha nem kerülne többe 2200 Ft-nál. Könyvesboltokba pedig később kerül, egyenlőre az 576 Kbyte üzleteket és az Alexandrákat tudnám biztosra mondani. 

OFF: Az átírást illetően: a magyaros átírás a magyar helyesírás szabályainak előírása, tehát a legtöbb kiadó - a Fumax kivételével - ezzel adja ki a köteteket, mert ez az előírás. A Fumax egyedül a Baniával tett kivételt, mert annak a címe eredetileg Banyaként van leírva. Nekem sem fűlik a fogam az átíráshoz, úgyhogy ezért ez a kedvenc kiadóm. Mosolyog   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #265 Dátum: 10 ápr 26, 16:25:16 »

Conon ilyen kis képeslapszerűségek volt *-*

Jézsuom, annyira várom már *-*
Végre valami, ami hamarabb lesz nekünk az amerikaiaknál *-*
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #266 Dátum: 10 ápr 26, 18:21:39 »

Idézet
Nekem már ez az ár is borsos lenne érte, jobban örülnék ha nem kerülne többe 2200 Ft-nál.
Én is sokallom, de kicsit pesszimista vagyok, mivel egyre nagyobb népszerűségnek örvendő mangáról van szó. Szomorú

Aysee:
Na, akkor már bejöttek a fancuccok is, gondolom, ilyen trading card-okat lehetett venni: 
http://cdn.myanimelist.net/images/clubs/3/60803.jpg
Naptárat is láttam már valahol neten, de elég borsos ára van.  Technikai KO

Egy kis felhívást szeretnék közzétenni itt a Hetalia-fanok körében, remélem, nem baj (mivel a témába vág):

Egyik blogos ismerősömmel, akinek köszönhetően megszeretettem a Hetaliát, elhatároztuk, hogy feliratozzuk a részeket.^^ Rukia-sama vállalta a lektorkodást, jómagam fordítanék, de sajnos, egyikünk sem tud feliratozni. Szomorú Ehhez kellene segítség. Igazából nem lenne szerintem nehéz, mivel nem vészesen hosszú egy epizód. Szóval, ha benne van valaki egy minőségi Hetalia-fansub összehozásában, örömmel várjuk.^^ Persze, más munkálatokban is lehet segíteni, nem baj, ha több fordító és feliratozó van, legalább nem lesz túlterhelve senki.Mosolyog
*csillogó szemekkel várja a jelentkezőket*
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #267 Dátum: 10 ápr 26, 19:52:08 »

Mármint a képeslapszerűséget a fumaxnál lehetett elvenni ingyéé... Doitsu, Japán és Feliciano voltak rajta~
De biztos forrásból tudom, hogy majd nemsokára lehet kapni figurákat is x3

Húú, fordításban szívesen segítenék, feliratozáshoz viszont béna vagyok >/////<
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #268 Dátum: 10 ápr 26, 22:27:27 »

Húú nekem két képeslapom is van xD
Egyszer voltunk a Fumaxnál a Conon, és akkor is ott azon a minilejátszónál álldogáltunk és csorgattuk a nyálunkat a World Series 1. részére xD meg persze azt az egy szál eredeti Hetalia kötetet tapogattuk és folyattuk rá a testnedveinket xD
CP-zni meg nagyon jó volt *o* ez volt a második cosplayem, de ez legalább jóra sikeredett..asszem xD

Amúgy nem tudja valaki, hogy új ending mikortól lesz?:O

Az új rész meg..Te jóságos ég..FLY POLAND FLY!! xDDDDD Russia meg istenem de cuncimókus volt*o* no meg Felix levele is ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #269 Dátum: 10 ápr 27, 14:29:59 »

Én nem örülök a magyar mangának,de ez gondolom senkit nem izgat xD Tömeganime lesz ebből is...
Az árról meg annyit,hogy valószínűleg többe fog kerülni,mint úgy általában  a mangák..mivel értesülésem szerint kicsit nagyobb méretű lesz a megszokottnál. Tehát a 3000-es árkategória igencsak reálisnak tűnik smirksweat Én mindenesetre azért is meg fogom venni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!