24 okt 07, 10:30:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147903 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #225 Dátum: 10 márc 27, 18:34:26 »

Na akkor..Először.

Hunagry-chan a 10. részben jelent meg és említették is először. Szinte az összes részben tudom mi van, rengetegszer megnéztem már őket, és hogy ne tudnám, hogy France-niichan után láthatjuk a perverzitás női megtestesítőjét ikszdé

A második. Yaoi egy szál nincs benne, maximum nagyon félreérthető dolgok, Doitsu megpuszilja Italyt, de az sem amiatt van, meg amikor Romano és Italy aludnának és a telefonban túlzottan kétértemű hangok hallatszódnak Nevet
De ez a yaois dolog onnan jöhet, hogy minden pasi szereplő egy bishi, és szinte csak férfi szereplők vannak. Jogos azért hogy összehozzák a karaktereket, hiszen közös múltjaik van egyeseknek kacsint
France viszont kivétel, mert ő izgul mindenkire. Akkor jöttem rá, hogy mekkora perverz, amikor Italynak feltette az élet nagy kérdését a közösülés elmagyarázása után, hogy SZERETSZ ENGEM? ikszdé na meg mikor Spain panaszolta a baját neki, France meg szó nélkül taperálta mindenhol ikszdé
Amúgy ismerek fiút aki nézi, de egy igazi tapló szal igaziból őt nem is kéne számolnom.

Harmadik.
Spain MKCről tudtam de SEALAND??!! OMJ!! Hallani akarom ikszdé Róma nagypapi meg természetesen tetszeni fog, én már a Heaven and Hell számát is imádtam ikszdé

És nem utolsó sorban. ARASHI!!! kösziii!!!!*nagytabiölel* ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #226 Dátum: 10 márc 27, 20:43:16 »

Nah azóta 4 részen vagyok túl (csak ennyire volt időm eddig Szomorú) és hát nagyon tetszik. Mondjuk igazából én is Hungary-chanra várok a leginkább. Ha tényleg ennyire kevés a lányszereplő, akkor külön jó, hogy pont a magyar csaj lett. Nevet Hát hiába, ez a különlegesség. Nevet Am meg Germany nagyon ott van. Nevet Sztem telitalálat az egész csávó. Akár én is kitalálhattam volna, ha tipikus németet akarok. xD

Jahm jut eszembe, kíváncsi vagyok Olaszországban vannak e Hetalia fanok?  Pojén Nehéz elképzelni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 27, 20:48:22 írta Aes Sedai » Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #227 Dátum: 10 márc 27, 21:25:29 »

Hát hidd el..vannak pedig ikszdé
Koreában nincsenek a lehető legnagyobb valószínűséggel, ott azt tudom elképzelni hogy minden koreai utálja a Hetaliát mint a franc.
Am Hungary-chan a legnagyobb szerepű női szereplő, meg a legelsőként kitalált is, de Belarus és Ukraine is teli találtat, Lichtensteint rühellem csak, de egy jó jelenete volt, amikor az angol válogatott ellen volt foci meccse, és Beckhammel beszélgetett ikszdé ez sajna csak mangában volt ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #228 Dátum: 10 márc 27, 21:30:11 »

Ja tényleg azt akartam még kérdezni, hogy az anime fut még?  Gondolkozik Nekem kerek 50 részem van, ez volt egy torrentbe pakolva. És a manga milyen? Ha elfogyott az anime lehet abba is belenézek.
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #229 Dátum: 10 márc 27, 21:45:35 »

Igen fut még, hétfőn indul a 3. szezon, és veszett egy rész lesz ikszdé szal nincs hiány Hetaliából ikszdé
A mangát is érdemes elolvasni, tök mindegy milyen sorrendben, mert össze vissza vannak a fejezetek, de érdemes elolvasni őket, mert nagyon betegek ikszdé Ahh csak azt kívánom hogy a Nordic banda is bekerüljön az animébe~*ábrándos arc*
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #230 Dátum: 10 márc 27, 21:46:00 »

Az animében most indul a 3. évad,tehát fut Nevet a manga meg 1000 szer jobb,még az animénél is xD Rengeteg plusz ökörködés van benne.
Réka am a koreaiak is szeretik a Hetaliát,én rengeteg koreaiak által készített fanartot láttam már deviantarton Mosolyog
SEALAND MKC?? neee....az maga lenne a menyország nekem x'D ezt nem gondoltam volna őszintén szólva x'D
Naplózva

BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #231 Dátum: 10 márc 27, 22:21:42 »


A második. Yaoi egy szál nincs benne, maximum nagyon félreérthető dolgok, Doitsu megpuszilja Italyt, de az sem amiatt van, meg amikor Romano és Italy aludnának és a telefonban túlzottan kétértemű hangok hallatszódnak Nevet
De ez a yaois dolog onnan jöhet, hogy minden pasi szereplő egy bishi, és szinte csak férfi szereplők vannak. Jogos azért hogy összehozzák a karaktereket, hiszen közös múltjaik van egyeseknek kacsint
France viszont kivétel, mert ő izgul mindenkire.

Nem is konkrét yaoira gondoltam, akkor szerintem én sem nézném. xD De vegyük példaként Chibitalia és Holy Roman Empire-t! kacsint Az utalások ott vannak. Nevet De az animébe tényleg nem raktak annyi olyan részt. (aki viszont le akar olvadni a székről olvassa el a Buon San Valentino részt xD)
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #232 Dátum: 10 márc 27, 22:45:34 »

Idézet
Am Hungary-chan a legnagyobb szerepű női szereplő, meg a legelsőként kitalált is, de Belarus és Ukraine is teli találtat, Lichtensteint rühellem csak, de egy jó jelenete volt, amikor az angol válogatott ellen volt foci meccse, és Beckhammel beszélgetett

Az tuti, hogy Bözsi a legnépszerűbb lány a mangában és a rajongók is őt bírják legjobban, viszont a készítők nem nagyon gondolják így szerintem...:S Máskülönben alapból neki kellett volna az animében több szerepet adni, nem Liechtenstein-nek.  Gyáááá Mikor a 40.rész táján - nem tudom pontosan, hányadikban - két epizódot is "szenteltek" neki és Nii-sama-jának, azt hittem, agybajt kapok.
Az új évadban remélem, többet szerepel Hungary-chan. Nevet Azt nem tudom eldönteni, legyen-e MKC-ja, mivel az vagy nagyon sz*r vagy baromi jó lesz az utóbb kijött dalokból kiindulva Nevet

A movie szerintem se legyen Gilbo-központú, jómagam szintén amiatt nem vagyok vele kibékülve, mert már a csapból is ő folyik... Persze, aki bírja egyáltalán nem elítélendő, ízlések és pofonok. Mosolyog
Az tényleg nagyon LOL lenne, ha Sealand-kun világuralomra törne a movie-ban, nekem is bejönne! Nevet A karaktere is szimpi, bár én a Nordic-csapatot jobban várom. Tuti lesznek az új évadban, muszáj nekik, ki is törne a forradalom, ha kimaradnának. ikszdé Közülük Finnország mellett még Suu-san és Dánia szimpatikus. Norvégia olyan ridegnek tűnik, Izland meg érdekes.  Pojén Mangából csak keveset olvastam, amikben szerepeltek, de igyekszem pótolni. Mosolyog

A yaoi-dologról: az animébe tuti nem kerül be a karácsonyi kiadás... Azt nem lehetne úgy cenzúrázni, hogy ne legyen durván elferdítve...XDDD Amiket France-niichan ott művel, minden oldalnál estem le a székről... Pojén
Alapban meg szerintem sem arról szól az anime, az országok közötti kapcsolatokat persze valahogy szemléltetni kell, de ez jól van megoldva így, ahogy van. Mosolyog

Annak külön örülök, hogy ismét pörög a topic, nem győztem visszaolvasni. Mosolyog
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #233 Dátum: 10 márc 27, 23:50:23 »

Szerintem lesz több Hungary-chan,ha már Prussia is ^^" és én továbbra is azt mondom,lesz MKC-je kacsint
Nordic-támadás is várható,a seiyuukat már kiírták. Sőt,Hong Kong és Seychelles hangjai is megjelentek Nevet Lesz még sok újdonság a Hetalia háza táján~
Norvégiáról mindig a troll jut eszembe,amit mellé rajzolnak (vagy mi az a zöld szépség.. xD),izlandról meg a lundája xD
Denmarkról hadd ne beszéljek,őt már most imádom Nevet
A Christmas rampage tényleg nem való az animébe,szerintem akkor tömegesen pusztulnának az emberek szürkeállományai xD
Naplózva

BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #234 Dátum: 10 márc 28, 08:43:19 »

SU-SAN ŐVIKINGSÉGÉT A KÉPERNYŐRE! (csak én vagyok így vele, mert Su-san tényleg hasonlít egy picit az Ouran-os Mori-ra? xD) Valamelyik drama cd-ben szerepelt. O__O
Ja amúgy tudja valaki, hogy ki az a lány, aki a trailer-ben annyira fut valahová? Eddig az összes női karakter kilőve, az új nőci, Monaco meg nem így néz ki, szóval kész tudatlanságban élek.  Gondolkozik Ja de a movie-ban megjelenik Iceland, szóval lehet hogy a többi Nordic karakterben sem lesz hiányunk.
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #235 Dátum: 10 márc 28, 10:21:14 »

És nem utolsó sorban. ARASHI!!! kösziii!!!!*nagytabiölel* ikszdé
Szívesen! *visszatabiölel* x3


Remélem hamarosan berakják a Maria Theresa Series-t is *.* Abban biztosan láthatjuk Hungary-t őrjöngeni ^^
Kíváncsi vagyok, milyen lesz Sealand MKC-ja (hátha nem fogyi-ovi stílusú...)^^ Egyébként Spain verzióját az eredeti seiyuu fogja énekelni vagy valamelyik fanboy? xD (nem fogtam fel a fan-CD fogalmát smirksweat )

Én nem igazán tudom elképzelni, hogy az a csaj egy új ország lenne...  Bár ki tudja Hümm-hümm Itt elég érdekes ötletek vannak (a kedvencem a Pangea-elmélet ikszdé) Hátha kiadnak még pár trailert, melyekből több minden kiderül Pirul A poszteren pedig elég "férfias" egyenruhája lett France-nak Nevet

Wow, Himaruya most rakott fel a blogjára pár új rajzot *.* Nem tudom eldönteni, hogy Russia arckifejezése kedves, vagy inkább őrült akar lenni xD  (az utóbbira tippelek ^^)
Naplózva


BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #236 Dátum: 10 márc 28, 11:01:25 »

Asszem gyakrabban kellene néznem a blogot... RUSSIA-SAMAAA és Tél tábornok (inkább rémült őrült Nevet).
De az az Ausztirás is aranyos a törött tányérral. X3

Megnéztem a linket, már kezdtem beleélni magam, hogy a csaj az, aki mellett elrohant Kanada egyszer a legelső G8-as részben (aki mellesleg megint ismeretlen). De akkor inkább várás az új trailer-re.

Fan-CD
Hát a jutubén van fent néhány Spain-es cucc, valami Uta no Oyabun, akitől/akiktől származik néhány Ausztria, Poroszország és Spanyolország fan MKC és átírt karakterdal. De ha fan-CD, akkor eleve nem lehet hivatalos. Nem?  smirksweat
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #237 Dátum: 10 márc 28, 20:22:47 »


Nem is konkrét yaoira gondoltam, akkor szerintem én sem nézném. xD De vegyük példaként Chibitalia és Holy Roman Empire-t! kacsint Az utalások ott vannak. Nevet De az animébe tényleg nem raktak annyi olyan részt. (aki viszont le akar olvadni a székről olvassa el a Buon San Valentino részt xD)

OMJ hogy is felejthettem el ezeket, Doitsu nagyon félre értelmezte Italy-kun focizási szándékait ikszdé fetrengtem a röhögéstől amikor azt olvastam ikszdé ÉS igen..HRE és Chibitalia..bár bevallom annyira lányos ott Italy, hogy sztem annyira nem is számít yaoinak XDD


Nordic-támadás is várható,a seiyuukat már kiírták. Sőt,Hong Kong és Seychelles hangjai is megjelentek Nevet

Hát erről csak annyit, hogy a Nordicok hangjait kiírták ugyan, de korábban már kiderült, hogy csak humbug volt az egész (pedig hogy bírtam volna, ha Denma Gintoki hangján szólalt volna meg*.*)
Hong Kongban meg nem vagyok biztos, de még egy évad előttünk áll, nem tudni mi lesz. Seychellest eddig csak az Ore-sama CD-n hallottam, ahogy Alfredet ajnározta, az animében nem tudom benne lesz-e.


Denmarkról hadd ne beszéljek,őt már most imádom Nevet

HELYES!! ikszdé Őfelsége a Király, szereti ha szeretik őt az emberek*w*
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #238 Dátum: 10 márc 28, 21:26:57 »

Asszem gyakrabban kellene néznem a blogot... RUSSIA-SAMAAA és Tél tábornok (inkább rémült őrült Nevet).
De az az Ausztirás is aranyos a törött tányérral. X3

Uhhh, az a kép Russia-samaról... Én tutira nem vetném magam a karjaiba, inkább menekülnék előle...XDDD Olyan jól megrajzolta a sensei, hogy az embernek futkos a hideg a hátán.  Pojén
Austria-sama kicsit furi nekem valamiért ezen a képen, de még nem jöttem rá, mi okozza ezt. Nevet

Valaki nem bukkant még rá az új részre? LJ-on és Tubin nincs még fent még egy kósza, gyenge minőségű raw sem, pedig elvileg pénteken kijött már. Szomorú
Talán majd holnap.

A fan CD-t várom én is, bár fenntartásaim vannak vele kapcsolatban. Mindegy, előre nem iszunk a medve bőrére, bár inkább számítok rosszabbra, minthogy jóra, és gázos legyen.  Nevet

Megjött az új rész, itt a raw letöltési linkje:
http://www.megaupload.com/?d=81I8YLIR
Enjoy, minna-san! Nevet
SPOILER:
Nagyon jó lett, chibiHungary és chibiPoland powaaa! Gilbo is szimpi ebben a részben valahogy, talán mert a mi kis manly chibiBözsink jól ellátja a baját. XDDD
Jajj, és Kanada-san vs. Amerika baseball-jelenete. Pojén Szegény juhar-srác, az az alsó fertálybeli labda fájhatott... Nevet
SPOILER END.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 29, 14:13:10 írta katsuyu-chan » Naplózva
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #239 Dátum: 10 márc 29, 17:28:21 »

Pedig pár helyen azt írták, hogy az eredeti seiyuu fogja énekelni Spain MKC-ját... Szomorú Nah mindegy, hátha nem lesz annyira gáz... Hümm-hümm

Jó volt végre látni is a részt, nem csupán hallani ^^ Nagyszerű évadnyitás volt, nehéz lenne jobbat csinálni x3 Behalás, Gilbo kicsiként sem volt normális, Hungary pedig coolságban simán felveszi a versenyt vele  Nevet (az arca tisztára olyan lett, mint HRE-nek Hümm-hümm) De a legjobban a meghitt családi jelenet tetszett xD Szegény Canada szépen leamortizálódott a végére xD

Úgy látszik minden nap meg kell látogatni Himaruya blogját, most Denma-t rajzolta le *.* - kár, hogy még csak egy kis részletet mutatott be...
Naplózva


Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!