24 okt 07, 12:14:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 147937 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #180 Dátum: 10 márc 02, 21:05:38 »

Köszi szépen, hogy körbenéztél, beregeltem én is, valahogy nagy nehezen ráleltem a Hetalia kategóriára, tényleg nincs Kína. Szomorú No, de majd, ha lesz időm meg kedvem, lehet, alkotok egyet. Nevet

Idézet
Láttam, hogy ezen a fórumon sok Hetalia rajongó van, meg nem is olyan kihalt a topik, gondolom feljövök.
bye bye Üdv itt, érezd magad otthon, örülök, hogy bővülünk.  Mosolyog És még egy Russia és Austria-sama-fan, dejóó!!! Yóóóó
Láttam, a profilodban a honlapod, onnan meg rákattoltam a blogodra, és dobtam egy hátast...már jártam Nálad, nem is egyszer. XDDDD Csak kommentelni lusta vagyok, ezért néha jól s*ggbe kellene engem rúgni.  >.<# Az Oroszországos fanfic-ed valami eszméletlen jó, Ivan-nal a főszerepben még nem olvastam olyat, ami ennyire tetszett volna, szal hatalmas grat! Mosolyog

Idézet
Amúgy a Hetaliát is elkezdik szinkronizálni,természetesen az amcsik. Asszem a 4kids csinálja...
Ezt nem mondod komolyan... Nem igaz, hogy Amerikának mindent el kell tolnia... a 4kids garancia a minőségen aluli, agyoncenzúrázott, nézhetetlen animére. Technikai KO Már most sírva könyörgök, ne kapjon soha magyar szinkront. Neeem
Amúgy Pogány Judit még a tehetséges szinkronszínészek közé tartozik, asszem ő volt a Kacsamesékben a kiskacsák magyar hangja.  Gondolkozik Meg a DBZ-ben is szerepelt, mint Gohan, bár ott nekem néha fura volt kicsit, de összvissz jól hozta a karaktert. Mosolyog

Idézet
Sztetek az nagy baj ha én Angliát először Oroszországnak hittem?
Ugyan, dehogyis, megesik az ilyen.  Pojén Jobb, mintha Kínát néznéd lánynak. Nevet
Naplózva
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #181 Dátum: 10 márc 03, 16:14:17 »

Katsuyu-chan, TaraAkera (még szép, hogy felismerlek! XDD) köszi. Nevet
Fanficnél próbálom majd hozni a formát továbbra is, csak rámjött a kockulhatnék, így eléggé lassan haladok. *háromszor főbelövi magát* Ivan elvtárs alávetem magam a véres vízcsapnak, büntess meg. XDDD *hülye xD*

És asszem megyek büntibe, mert Kínát a legelején lánynak néztem, amíg meg nem láttam a feliratban a "He"-t... XDDD Jól van, végülis nő a szinkronhangja, de szépen énekel. *__*
Szinkronokra... amcsi anime szinkronok legtöbbje elég pocsék. :S Próbálják utánozni a lányos vinnyogásokat, ami csak a japán seiyuuknak áll jól. Magyar anime szinkronokat meg eléggé könnyen veszik. Mármint látszik az a felfogás, hogy "jaaaj ez csak egy mese, a gyerekeknek úgyis mindegy milyen a hangom".
Ha meg cenzuráznák a Hetalia-t, szerintem annyi az a bevezető Hetalia cím lenne, meg egy még rövidebb MKC verzió. XDD
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #182 Dátum: 10 márc 03, 20:27:09 »

Idézet
Ivan elvtárs alávetem magam a véres vízcsapnak, büntess meg. XDDD
XDDDDD Hát, ezen meghaltam... *súlyos nevetőgörcsben fekszik az intenzíven*. XDDDD

Amúgy szerintem Kína seiyuu-ja *gondolkozik, jól írta-e le* énekli legjobban a MKC-t, meg persze Roshia-samáé.  Nevet
A legjobb karakter CD-je viszont mindenki perverz bátyusának van... Ördögi Elsőre beleestem a számaiba, olyan jó a dallamviláguk, és mellé még jön Onosaka Masaya énekhangja... * fangirl mode On* amilyen átéléssel adja elő a számokat...szinte Párizsban érzi magát az ember. Mosolyog *fangirl mode OFF*
Russia seiyuu-ja meg a másik, az ő CD-je épp hogy egy hangyányival maradt le Francis-tól, talán még annyival sem.  Pirul
Összegezve, Kaida Yuki-nak magasra van téve a léc. Kérdés, átugorja-e...Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 03, 20:28:40 írta katsuyu-chan » Naplózva
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #183 Dátum: 10 márc 04, 15:04:35 »

áhh Kaida-san epic... win... már a preview alapján is top 3-as nálam ikszdé
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #184 Dátum: 10 márc 04, 17:21:45 »

Preview? O__O Úgyérted kijött a character songjainak previewje? (ezt a magyarságot xD)


Előző hszt nem idézünk!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 04, 17:58:07 írta Aes Sedai » Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #185 Dátum: 10 márc 04, 17:26:57 »

igen úgy értem ikszdé... én niconico-n szoktam figyelgetni... oda töltik fel leghamarabb ikszdé

itt a link: http://www.nicovideo.jp/watch/nm9907798

és már feltöltötték ide is: http://www.mediafire.com/?jymjmwjztng azoknak akiknek nincs niconicoja ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 04, 17:28:53 írta verdict » Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #186 Dátum: 10 márc 04, 18:16:17 »

Eddig hány Hetalia rész jelent meg?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #187 Dátum: 10 márc 04, 18:57:56 »

Marci:
Jelenleg 51 epizódnál tart az anime, jövő héten jön az évad utolsó része. De utána rögtön kezdődik is a harmadik évad, ami tudtommal - az előzőekhez hasonlóan - szintén 26 részes lesz.  Nevet
Remélhetőleg megy majd tovább is az anime, de negyedik évadról még elv nincs hír.

Verdict, isten vagy, köszi a feltöltést!!!   Hump
Ez valami... komolyan, nincs rá szó, nagyon ütősnek ígérkezik. *leolvad a székről* XDDD
Ha jól vettem ki, a Hello China! szám preview-je.  Mosolyog Nem is bírom kivárni a fullverziót.  Pattog Asszem, jól jönne egy nyugtató... XDDDD
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #188 Dátum: 10 márc 04, 20:31:29 »

Ööööh....És ez a rész nemrég jelent meg?Csak mert még nincs fent a bleachexile-n,mindjárt a végére érek és többet akarok Nevet Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #189 Dátum: 10 márc 04, 21:30:58 »

No akkor, ha jól vettem ki a szavaidból, az 51. rész kell Neked.  Nevet
Küldök priviben linket, ahonnan le tudod tölteni angol felirattal (torrent).
A kövi rész meg elvileg már hétfőn fenn lesz Hetalia Fili Archive-on., a feliratra egy-két napot várni kell.
Naplózva
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #190 Dátum: 10 márc 04, 21:43:01 »

AIYAAAAAAAH~!
Köszi a feltöltést! Eddig is imádtam a kínai stílusú zenéket, de ez... azt hiszem Kína lesz a kövi kedvencem. *__* Csak nehogy konkurenciája legyen Russia-kunnak... O___O
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #191 Dátum: 10 márc 06, 21:22:53 »

Ma betévedtem Himaruya-sensei blogjára, sokra mondjuk nem számítottam, mivel jó ideje nem postolt.
Erre mi fogad? Tengelyhatalmak chibi-k Romano-val kiegészülve, és egy Nihon háttérkép (utóbbit linkelem csak, mivel kissé nagy méretű):

http://blog-imgs-38-origin.fc2.com/h/i/m/himaruya/top_nihon1.jpg*orrvérzésben meghalt, a héten már másodszorra* XDDDD
Ilyen jó képet talán még nem is rajzolt a sensei Nihonról, annyira aranyos. Mosolyog Szeretet

Naplózva
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #192 Dátum: 10 márc 08, 20:48:47 »

jaaaj Japánról a kép nagyon szép lett *___*
Fúúú, látta valaki az 52. részt? xD Még így raw-ban is nagyon brutális. Nevet Canada-san olyan cuki, amikor férfias akar lenni. X3 Mondjuk inkább egy komolyabb Amerikás hangja volt itt. Azt hittem hirtelen átmegy valami yanderébe, vagy mi. Nevet
Amerika azzal a Moe képpel meg röhögéssel... no comment. xD
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 08, 20:49:37 írta BM-13 » Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #193 Dátum: 10 márc 09, 15:20:36 »

Na, én most néztem az új részt, nem semmi lett. XDDD

Az eleje annyira nem jött be, azt hittem, nem lesz több HRE, bár Chibitalia aranyos volt, mint mindig. Nevet
Amerika vinnyogásától megint leestem a székről, és könnyesre röhögtem magam, egy macska nem tudna ilyen hangot kiadni, ha ráejtenek valamit. XDDD
Kanadát is szeretem, olyan kis szerencsétlen. Nevet

Anglia és Franciaország volt a másik, amin kész voltam, imádom, mikor egymást cs*szegetik és verekednek. XDDD
Ha tippelnék, azon vesztek össze, hogy nii-chan azt mondta, ő meg tudja különböztetni Amerikát és Canadát. Pojén
Mangaolvasással le vagyok maradva, szal, nem biztos, hogy jól tippeltem, de asszem, csak bátyus képes rá.  Mosolyog

Naplózva
BM-13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

BM-13= Katyusha = Orosz rakétavető kocsi :)


WWW
« Válasz #194 Dátum: 10 márc 09, 16:47:40 »

Én olvastam a mangát, ha jól emlékszem azon veszekednek, hogy Franciaország utánozhatatlannak mondta Kanadát, kivéve a haját, amit Nii-chantól örökölt. Nevet Anglia meg bepöccent, mert ezekszerint neki tiszta kóc a haja, vagy valami ilyesmi. xD
http://aph.starry-sky.com/cnd.html Mellesleg itt egy külön rész Kanadának a mangából. *__* Azért sajnálom, hogy a veszekedős részt nem rakták bele, de így is elolvadtam őkanadaságától. ^^
Naplózva

"Amikor a test fenyegeti az elme biztonságát, olykor szorgalmazni kell annak eltávolítását. //Dr. Killjoy
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!