24 okt 07, 16:17:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 148064 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #135 Dátum: 09 dec 27, 11:59:15 »

Váá nem is gondoltam, hogy mostanában lesz az új CD előzetese de köszi! x33
És egyszerűen most üvöltenék, mert nem tudom mit is mondjak a két számról ikszdé Az első meglepett, hogy ilyen zúzdás, de biztos tetszeni fog, meg hát biztos ez mutatja Ivan khmm..gonosz oldalát Nevet A másik meg az az igazi oroszos kis dal Nevet imádni fogom Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #136 Dátum: 09 dec 28, 19:42:49 »

 Ohh My God nagyon jó hangja van Yasuhiro Takato-nak XDXD és nagyon bejön nekem ez a goth metál szerű zene amugy is. (segit elfelejtettni a hamburger street okozta lelki sérülést... már a TTGL-nél sem értettem miért énekeltetik szegényt. de evvel a számmal (meg a dc-sel sikerült leverni a lécet)
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #137 Dátum: 10 jan 09, 09:32:26 »

Na hát akkor..Boldog sok Hetaliával teli új évet Nevet
röviden elemzem a 49-es rész: NOSEBLEEED!!! France és Nihon...nagyon cukrok voltak  főleg a csókdobásoknál ikszdé (kyáááh Francis túl szexi összekötött hajjal!!!x33)
Csak most Nihont sajnálom, mert America fogja zaklatni szerencsétlent smirksweat
ebbe a maradék 3 részbe pedig vicces lenne ha beletennék a Nordic osztagot, nem szeretnék még egy évadot várni Denma-samaékra:D

És már csak 10 nap és jön Ivan CD-je! x3
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #138 Dátum: 10 jan 09, 17:41:11 »

Nekem csak a szememet égette a rózsaszín inge..mi a *csillagcsillagcsillagcsillagoség*-nek kell így elrontani a karakterdizájnt? Fúj!na mindegy. Nihon csókdobása kárpótol és feledtet minden optikai károsodásért.
A Nordicok sztem benne lesznek még ebben a szériában,hiszen MAL-ra kiírták a seiyuu-kat,és ha már csak a 3-ban lennének,akkor miért adták volna ki ilyen hamar? reménykedjünk * elrebeg egy imát* Ha más nem azért, hogy neked megylegyen Denmark minél hamarabb xD

KYAAAA~~ *nem győz várni 10 körömmel kaparja a falat* x3
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #139 Dátum: 10 jan 09, 19:35:59 »

Ne ez igaz, az orvos szerint még 2 évig kell kezelésre járnom, annyira kiégett a szemem a színektől ikszdé De azért megbocsátok, mert France túl szexi volt és annyira király, hogy majdnem elsírtam magam* kislányos fangörl hang és hármas száj* ikszdé
Ez a Denma-samás megjegyzés viszont kicsit kétértelmű volt, de reménykedjünk mind a kettőben ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #140 Dátum: 10 jan 17, 15:44:19 »

Ohh istenkém!! Megjelent Ivan character CD-je!! Nevet
Egyszerűen überaranyos, sok sok KOLKOLKOL és Belarust kergető MENJ EL!! visítás Nevet nagy ölelés Ivannak^3^
Főleg a második szám tetszik, az olyan aranyos, pattogós, lehet rá táncolni Nevet
Viszont ki vagyok akadva, hogy a héten nincsen új rész..remélem jövő héten lesz és Denma is lesz benne Nevet
Addigis visszabújok gondolkodni tovább a Denma cosplayemen Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #141 Dátum: 10 jan 17, 16:03:44 »

Imádom Pirul! Nekem az első picivel jobban tetszik, de a második olyan cuki Ámor

Ha jól tudom a következő rész csak február 26.-án jelenik meg T_T

Wow, Denmark cosplay? *.* Sok sikert hozzá! X3
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #142 Dátum: 10 jan 17, 16:18:42 »

Micsoda?? Ne már!! Mit csinálok én addig?
meg fogok halni ToT Bár addig lesz még Hetalia meet és asszem pont 26-án lesz Poland és Liet MKC Nevet
és kösziii^^ Heta meetre ugye jössz most? Nevet Fabruár 20-án lesz a Moonlight Meidoban:3
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #143 Dátum: 10 jan 17, 20:21:59 »

Már fűzöm a szüleimet érte, szóval ha elengednek és nem tévedek el valamerre, talán sikerül eljutnom :3

Naplózva


TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #144 Dátum: 10 jan 17, 20:27:24 »

Anyuuu,ugye csinálunk Denma x Russia yaoiiiit? *o* *pitizik mint egy cirkuszi kutya* xD
Alig várom már,ígéretes connak látszik,eddig csak kb 30 emberről hallottam, aki Hetaliás cp-t tervez... 8D Nembaj,sokan vagyunk annál jobb. Terjed az ige. És előtte a meet *o*
ÁÁÁ is nem tudom meghallgatni a dalokat!!!! Anya itt ül a szobámban ToT IVANT AKAROOOOOOM~
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #145 Dátum: 10 jan 18, 00:10:47 »

Már fűzöm a szüleimet érte, szóval ha elengednek és nem tévedek el valamerre, talán sikerül eljutnom :3


Éljen éljen!! Nevet Ha nem vagy még nagykorú, mond meg nekik, hogy Réka és Petra, két ismerősöd vigyáz majd rád *3* Barátnőnkre is vigyáztunk szilveszterkor, de csak az IQ-ja csökkent a Föld magjába ikszdé El kell jönnöd *3*

Dötter igen csinálunk Nevet RUDE pairing Forever x33 ArashiKaze csak mutatok egy munkámat erről a pairingről ikszdé szinte nem is létezik olyan ritka : http://iyashii-daken.deviantart.com/art/RussiaxDenmark-In-the-sauna-149390146
Mostanában meg neki álltam Heta yaoikat rajzolni ikszdé van egy RussiaxChina, RUDE, meg egy FrancexCanada :3
De remélem, hogy más Denma nem lesz rajtam kívül ikszdé Már nagyon várom a Cont is*3* csak a balta elkészítésével gondok vannak X(

Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #146 Dátum: 10 jan 18, 12:12:34 »

ikszdé russia drama CD meghallgatva... ikszdé és végre végig lehetett hallgatni a "winter"-t. ikszdé nagyon gothic, nagyon metál... de a vége miatt nem lehet komolyan venni.

NEM REKLÁM! NEM REKLÁM! - ikszdé drama Cd akinek nincs még, meg egy aranyos játék

:3 és azokat a képeket hun lehet megnézni :3
Naplózva

TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #147 Dátum: 10 jan 18, 12:19:10 »

Istenem,Ivan dalai...az első annyira tetszett,hogy elsírtam magam,a másodiknál meg majdnem a frász jött rám,amikor elkezdődött a nyúzás. Azt még asszem meg kell szoknom,egyenlőre nem mondhatnám,hogy tetszik..

Barátnőnkre is vigyáztunk szilveszterkor, de csak az IQ-ja csökkent a Föld magjába

ez...nagyon tetszett!!! xDDDD Igen,a hülyeségünk fertőz,felelősséget nem vállalunk érte Nevet Most eszembe jutott,hogy milyen poén lenne,ha minden vidékről jövőnek szállást adnék szegény csepp lakásomban,olyanok lennénk mint a menekültek xDDD De ez már sajna nem lehetséges,szüleim nem engednék. Még azt se mondtam,hogy ti Rebivel eljöttök. Na sebaj,ami késik nem múlik xDD
RUDE pairing,hát ez is LOL xD miket ki nem tetszik találni,kedves мать Nevet
yaoik,igen,khm hát arról nekem is lenne mit mesélnem 8D Inkább nem teszem xD
Amúgy kötve hiszem,hogy lesz rajtad kívül Denmark,én eddig nem hallottam róla.

Xiiau: milyen képeket? smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 18, 12:20:01 írta TaraAkera » Naplózva

Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #148 Dátum: 10 jan 18, 13:07:04 »

 Nevet azokat a huncutságokat amiket Daken rajzolt :3 vagy neked is van huncut képed? ikszdé azokat is megmutatthatod  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 18, 13:07:46 írta Xiiau » Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #149 Dátum: 10 jan 18, 13:20:32 »

Xiiau: Menj rá a megadott linkre, az az én galériám Nevet ott meg találhatod a maradékot ikszdé

Menekült szálló juhhéééj!!!! Nevet Tényleg überes lenne, ha sikerülne a Hetalia meetre összehozni a Denma cosplayt, mert a kabáton, a sapkán és a parókán kívül mindent találtam olcsón itt Komlón Nevet Ennyire még semmit sem akartam, mint ezt Nevet
A yaoit meg most hagyjuk, tegnap kaptam belőle eleget XDD
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!