24 okt 07, 18:26:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 148112 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #105 Dátum: 09 nov 23, 14:41:20 »

America full verziós számai nem semmik (szeretem Konishit *.*) X'D főleg a hamburger streetet bírom :Đ
>give meee moreee hamburgeeeer<
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #106 Dátum: 09 nov 23, 18:45:46 »

*erős tagszagot érez* Szóval már Canadára is hajtasz? Nevet ejnye bejnye  rossz kislány  Ördögi ikszdé de tényleg aranyos a srác csak kb olyan töketlen mint Italy-kun ikszdé és nálad ismét tartunk egy Heta maratont >:3 ikszdé


no way,ne is álmodozz róla Nevet a maraton viszont jöhet,bár nemtom mennyi energiánk lesz hozzá x)
a történelem amúgy egy rusnya dolog,de így Hetaliásan már kifejezetten vicces és aranyos Nevet de végülis ne feledjük,hogy a második vh. nem volt ennyire jópofa,mint ahogy itt tűnik,elvégre emberek milliói haltak meg smirksweat
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #107 Dátum: 09 nov 23, 20:19:08 »

De igen, erről álmodozok éjjel nappal  Ördögi
És igen, eléggé csúnya dolgok történtek, de maga az ország nem felelős, Doitsu ártatlan x3

ésőő..Már megjelent volna America CD-je?? O: úgy tudtam 25-én jelenik majd meg  >.<# lehet le vagyok maradva.
Giuve me more Hamburger nekem iiiis x33

kyáááá!!!*3* Hamburger street!! végre full verzió!! és jesszus..megint zabálja a hamburgert ikszdé

http://www.youtube.com/watch?v=iUDSeNjs3fo
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 24, 19:27:30 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #108 Dátum: 09 nov 25, 18:34:24 »

Nyah, ha esetleg még nem akadt volna rá valaki "Minna no Hero" CD-jére (ami szerintem kizárt ikszdé), itt a link: >>klikk<< Szeressük a Hamburger Street-et (03:33-tól a legjobb x3)  Szeretet
Ha jól láttam, a Hetalia Sound World *.* is ma jelent meg, de még nem találtam meg Sír

Jujj, már Canada fangirlünk is van? xD Olyan cuki *.*, de miatta nem fogom lerombolni a Prussia-szentélyemet xD
Naplózva


TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #109 Dátum: 09 nov 25, 19:39:41 »

Tiltakozom!! Fellebbezek!! x3 Nevet aranyos ő is,de én hűséges maradok Ivanhoz és Ludwighoz Pirul
Ajj ez a Hamburger Street..xD Bárcsak lenne már fordítás,kiváncsi lennék a teljes szövegre, mert így elég keveset értettem belőle Nevet
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #110 Dátum: 09 nov 25, 19:56:13 »

Fellebbezésnek nincs helye!!*csapkod össze vissza a kalapácsával* ikszdé
És igeeen Nevet Hamburger Street Nevet mivel nagyjából a fele angolul van sztem gyorsabban lesz hozzá fordítás ikszdé Bár még az Embrance the Trés Bien Moi-hoz sincsen még pedig imádom azt a számot France-tól x33
Ezt a Hetalia Sound Word-öt majdnem megkérdeztem, de most utánanéztem és jipiiii Nevet Ha jól gondolom akkor ezek a sorozatban lévő betét dalok Nevet Istenem annyira imádom azokat Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #111 Dátum: 09 nov 25, 23:10:54 »

umm... már egy ideje van fordítás... legalábbis angol ikszdé
mondjuk nagy "meglepetések" nincsenek benne... csak a szokásos bakAmerica style ikszdé

én már az OST-n lévő Santa ga Machi... dalszövegét várom  :Đ
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 25, 23:15:04 írta verdict » Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #112 Dátum: 09 nov 26, 18:47:35 »

O: na akkor majd utána nézünk Nevet
ééés *dobpergés*... Itt egy link a Hetalia Sound World-höz Nevet
http://www.mediafire.com/?neimzjmzoj2

Szerk.: Most hallgatom ezt az albumot és...KYÁÁÁÁ!!! istenem erre vártam már mióta !!! x333 Egyszerűen fantasztikus Nevet
A Santa Claus is coming to town-tól meg csak jobban felerősödött a karácsonyi fílingem Nevet ezt fogom karácsonykor is hallgatni és ha leesett a legeslő nagyobb hó nálunk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 20:00:06 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #113 Dátum: 09 nov 26, 21:03:45 »

az angol nekem tökéletes x'D mással nem mennék sokra xD aki megtalálta az szóljon,mert lusta vagyok keresni Nevet
És mi van anyu,te is Linkes néni lettél? Nyelvesít xD
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #114 Dátum: 09 nov 27, 20:04:48 »

Neeem nem lopom el senki címét :3 Én csak az örökös vagyok Nevet
De ez a mai rész...hát..uncsi volt nekem. Tudom hogy nem mindig a humoron alapszik egy rész , de akkor is. Meg hát Lichtenstein enyhén szólva nem a favoritom. Olyan érzés mintha még egy hetet kell várni az új részre. Plusz Felikset is már szívesen látnám, Bözsit meg ne is említsük. Ő is eddig benne volt 2-szer és még egyszer említették.
Nagyon remélem hogy lesz még egy évad, mert ha nem én halott ember leszek.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #115 Dátum: 09 nov 27, 22:13:45 »

Elkezdtem nézni az animét, jelenleg a 17. résznél, játok tetszik, de sajna csak a 26. részig találtam műköső torrentet.
Ha lenne valaki olyan jó, hogy a többi részhez ad valami linket azt megköszönném smirksweat

Egyébként tetszik, bár remélem Hungary-chan fog kapni egy kicsit nagyobb szerepeket is Ámor Ámor
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #116 Dátum: 09 nov 27, 23:34:59 »

Én csak on-line nézem,az anilinkz.com-on.
Amúgy szerintem Hungary a Chibitalia-szériákat leszámítva nem fog szerepelni sajnos. A mangában természetesen sokkal jelentősebb karakter.
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #117 Dátum: 09 nov 28, 11:46:33 »

Én pedig az anime.thehylia.com-ról töltöttem, de ott csak napi 3 részt lehet letölteni és jelenleg csak a 38. részig van fönn >.<
Szerintem fog még szerepelni Hungary-chan (fő az optimizmus Nevet).  Eddig úgy vettem észre, akkor kezdenek foglalkozni jobban egy szereplővel, ha hamarosan kiadják az Op verzióját (mint most Lich'-nek és Vash-nak). Lehet, hogy rosszul gondolom, de az utolsó részek környékén talán többször fog szerepelni Austria és Prussia, így ha a Mária Teréziás részeket is kiadják és nem vágják ki Hungary-t, még simán láthatjuk... Pirul
Naplózva


verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #118 Dátum: 09 nov 28, 16:59:52 »

hmmm a sorozat 2. szériájában nem sok esélyt látok sok Hungary-chanra... 45. résznél tartanak most és ugye 26+26= 52 ami még 6 részt jelent... az én tippem az hogy majd a mozifilmben lesz sokkal több mutatva minden szereplőből :Đ
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #119 Dátum: 09 nov 28, 18:16:53 »

Már csak 6 rész van hátra?  Ohh My God Azt tudtam, hogy 52 lesz, de még sosem egyeztettem a két számot össze... smirksweat Így már tényleg kétséges, hogy láthatjuk T_T
Tényleg: a Chibitalia és a German Simulator("hatalmas" szerepe volt... ikszdé) részeken kívül szerepelt még máshol?  Hümm-hümm
Naplózva


Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!