24 okt 07, 18:26:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 148113 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #90 Dátum: 09 nov 05, 19:49:55 »

Oké, értettem Nyelvesít *továbbra is Fransu-s zászlókat lenget az orra elé*
Jah és a heti részhez elfelejetettem megemlíteni a condomot..úr isten, hogy felejthettem én azt el? xD Hatalmas volt..kinek mi a kicsi ugyebár Nevet
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #91 Dátum: 09 nov 09, 22:17:10 »

Na ezért még kapsz ikszdé
De húúú..ez a heti rész..Röhögtem, összetojtam magam és Russiáról visszaszívom azt, hogy félelmetes ikszdé
Ukrainát nem ilyennek képzeltem..Amikor mutatták mekkora tőgyei vannak és hogy minden mozdulata után hallom, hogy boing, hát dőltem a röhögéstől ikszdé Belarus..jézusom...egy csöppet pszichopata a csaj..az a hang, amikor kaparta az ajtót, meg az a fej miután kitépte a kilincset...Russia hozzá képest a legszentebb angyal. Remélem holnap már lesz felirat..szeretném érteni is ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #92 Dátum: 09 nov 09, 22:40:47 »

Jááááj neeeee....ezez borzalmom volt TT.TT
Szegény Ivan,istenem,micsoda pszihopata a testvére... és méghogy ő a gonosz Nevet de Belarus... Jézus meg Mária meg Szent Péter és az összes égi csoda... tiszta Samara-fílingem van ettől a némbertől.Már most utálom >.<#
Olyan rossz volt nézni,hogy Ivan így ki van bukva Szomorú megszakadt érte a szívem... annyira szeressem!!! x3
Ukrajna meg... xD xD no comment..kiváncsi lennék az ukránok véleményére Nevet Ha valamiből sok van az országuknak, az a zsírszövet a mellkasában xD
Naplózva

TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #93 Dátum: 09 nov 15, 21:03:16 »

KYÁÁÁ~~ Hetalia-meet Budapesten,december 4-én,a Moonlight Meidoban!! x3x3x3 Istenem ott a helyem Kúl Aki esetleg még jönne, az írjon,kiváncsi vagyok kik lesznek még Nevet
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #94 Dátum: 09 nov 15, 21:21:11 »

Énénénén ott leszek még ha anyu fel sem enged x3 majd felugrok bliccelve egy pesti vonatra és kész Nevet Biztos szuper lesz, ha hetások gyűlnek össze az csak jó lehet Nevet
és még annyit...France, te vadállat!! ikszdé nála perverzebbet még nem láttam animékben ikszdé jó hogy most olvasoma  mangát, legalább fény derül mocskos tetteire :3 ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #95 Dátum: 09 nov 15, 21:24:13 »

Hát még jó hogy ott leszel,mivel együtt megyünk Nevet És jó indok az,hogy a szalagavatómra mész,az már mellékes,hogy közben elmegyünk máshova is Nyelvesít xD
Naplózva

ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #96 Dátum: 09 nov 21, 22:01:09 »

Juj, de rég firkantottam ide...  Hümm-hümm
Én sajnos nem tudok menni a találkozóra, pedig olyan jó lenne T_T (Viharsarok 4ever...-.-") De azért remélem ti jól fogjátok érezni magatokat rajta *.*

Amúgy én vagyok egy hetet elkésve, vagy tényleg ilyen hamar jött ki a 44. rész ^^"? Akárhogy is van, nekem nagyon tetszett :3 (főleg Switzerland rajza a Hungary-Austria párosról és America a láncfűrésszel xD)

Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #97 Dátum: 09 nov 21, 22:04:48 »

semmi baj, mi megbocsátunk Nevet és mi képviselünk téged is x3
és..bakter...tényleg van új rész....pedig hétfőn kellene jönnie...MI folyik itt?? ikszdé

Szerk.:
OMJ!! XDD Hát ez nagyon édes volt ikszdé Főleg a Canada jelenetek..nagyon betett amikor America felé lendítette a láncfűrészt ikszdé ő meg a láncfűrész veszélyes párosítás ikszdé Szegény Kumajiro meg még mindig nem tudja ki a gazdája Nevet
Viszont az a csaj a végén..elégé furcsa volt..Amikor mondta hogy éhes, azt hittem megjelenik Arthur egy tál kajáva ikszdé
De ez tényleg furcsa...lehet, hogy mostantól szombatonként lesz? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 22:18:44 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #98 Dátum: 09 nov 21, 22:30:24 »

De jó *.* Köszi szépen! :3 De azért jó sokat "franciáskodjatok"! xD
Fuh, akkor nem velem volt a baj ^^" Biztos már nagyon várták, hogy Hungary-chant is szerepeltessék, ezért tévesztették el xD

Szerk.:Így visszagondolva tényleg megjelenhetett volna England, átadva a himnuszát is (ha már mindkettőjüké egyforma...xD) Nekem igazából mindegy, mikor jelenik meg, a lényeg, hogy jó legyen (és még szerepeljen Prussia :3)



« Utoljára szerkesztve: 09 nov 21, 22:34:38 írta ArashiKaze » Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #99 Dátum: 09 nov 21, 22:37:38 »

Jujjj na azt azért nem!! ikszdé most, hogy elolvastam az extra történetek többségét és már tudom milyen is igaziból France, inkább kihagynám ikszdé De pont ezért az egyik kedvencem lett Nevet viszont a Christmas rampage-et még nem mertem elolvasni ikszdé meg a bolondok napjás perverzkedését sem ikszdé majd arra is sort kerítek :3
De én tényleg azt hittem, hogy lesz Hungary-chan és azt hittem hogy America rajzolta fel a rajzokat a nagyszerű rajz tudásával ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #100 Dátum: 09 nov 21, 23:18:58 »

Juj, még nem olvastad Christmas Rampage-t? :O Pedig az az egyik legjobb *.*(bár engem nem nagyon nyűgözött le Latvia és Sealand (?) vetkőztetése... xD) Ezer köszönet France-niisannak(és persze Hungary-channak a kívánsága miatt)! :3 A bolondok napjás részt viszont még én sem olvastam ^^
Hát igen, ez a kezdetleges rajztudás engem is America-sanra emlékeztet Nevet Jaj, meg Nihon a tortával...
//az osztályunkban van egy japán cserediák, de ő meg merte enni a színes kaját, amivel kínáltam, pedig nem tudta mi az (Haribo-Picco Balla, vagy mi a rák a neve...ikszdé)//
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #101 Dátum: 09 nov 21, 23:36:32 »

Jujj na akkor asszem neki állok vagy még ma vagy holnap ikszdé csak előtte lélekben fel kell készüljek ikszdé
Amúgy a bolondok napjás fejezetnek csak a végét olvastam el, hogy mi lett szegény Bátyus sorsa ikszdé De azt tetszett, amikor Hungary-chan segíteni akart Austriának, de ehelyett csak nézte.."azt" ikszdé szeressük drága országunkat Nevet
a japánokat meg szeressük*3* azért furcsa hogy tényleg így van, főleg hogy a japánok egészséges ételeket esznek, amik nem éppen kékek, pinkek, magenta színűek meg hasonló ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #102 Dátum: 09 nov 22, 20:11:48 »

Júj, én még friss Hetalia fan vagyok {tegnap kezdtem el xD} de beleszerettem ebbe az animébe *-*
Nekem a kedvenceim Japan és N.Italy x]
Egyhuzamban megnéztem 15 részt, de annyira agyzsibbasztó volt, hogy inkább elmentem aludni {háromnegyed 4 lévén... ikszdé}
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 22, 20:18:19 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #103 Dátum: 09 nov 22, 21:06:57 »

Új rekord, előbb jött ki a Hetalia mint szokott,és még felirat is van. Teljesen meg vagyok hatva Nevet Az a torta gusztustalanul nézett ki,én is lefotóztam volna szerintem xD A láncfűrészes jelenethez nem fűznék semmit,csak azt,hogy: beteeeeeg~ xD és ha már itt vagyunk...ArashiKaze tetszik a képed xD xD
Na de ettől még asszem nem szerettem meg Americát...Canada viszont már nem közömbös,hanem cukiii *_* birom ahogy üvöltés közben bezengi az étert a férfias hangja xD Go Canada-chan,go x3 x3
Aysee üdv a magyar fanok eddigúgynézkinemtúlnagy táborában Nevet Én elsőnek csak az első rész bírtam megnézni,és utána még kettőt,utána lepusztultak az agysejtjeim,szal had gratuláljak xD
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #104 Dátum: 09 nov 22, 22:50:50 »

*erős tagszagot érez* Szóval már Canadára is hajtasz? Nevet ejnye bejnye  rossz kislány  Ördögi ikszdé de tényleg aranyos a srác csak kb olyan töketlen mint Italy-kun ikszdé és nálad ismét tartunk egy Heta maratont >:3 ikszdé
Ésésés..elolvastam France-niichan April's fool és Christmas Rampage fejezeteit és húú..hát ez az ember nem semmi ikszdé Tudom hogy a franciák a romantikáról híresek, meg szerelem, meg l'amour de ennyire? ikszdé nem baj, ezért imádlak Bátyus Nevet
És igeen!! x3 üdv Aysee x3 további jó szórakozást, és ne feledd, ennél már csak betegebb lehet a történelem ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!