24 okt 07, 20:33:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Axis Powers Hetalia  (Megtekintve 148136 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #75 Dátum: 09 okt 13, 20:54:33 »

akkor pöppecskét benéztem..eredetileg novembert akartam írni,aztán pesszimista módon áttettem még későbbre Nevet
és háhááá milyen véletlen,pont a mi nemzeti ünnepünkön jön ki..az lenne a vicces,ha tényleg lenne Hungary version,amit meg március 15-én adnak ki,puszta véletlenből x3
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #76 Dátum: 09 okt 13, 21:18:37 »

Na az szuper Nevet Ez lesz a szülinapi ajándékom a japánoktól ikszdé
és igen..kéne petíciót írni hogy Hungary-chan verziót is akarunk, mert lázadunk, és szerintem tudják máshol, hogy milyen is egy igazi magyar tüntető Ördögi
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #77 Dátum: 09 okt 13, 21:21:44 »

menjünk gyűjtogatni meg kocsikat borogatni Japánba :3 amúgy szerintem csak a mi kedvünkért nem fognak csinálni egy Hungary vesiont. Oldjuk meg mi a problémát,és írjunk mi egy dalt Nevet xD
Naplózva

Celia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


WWW
« Válasz #78 Dátum: 09 okt 16, 15:11:08 »

Sziasztok =) Nem tud valaki véletlenül egy honlapot ahol le tudnám tölteni a részeket magyar felirattal? ^^ Feliratot találtam, videót is, de én nem tudom rárakni  >.<# ^^" Köszi=)
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 16, 17:36:40 írta Gabesz » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #79 Dátum: 09 okt 16, 17:41:16 »

Nem hiszem hogy könnyen találsz égetett magyar feliratos videót... Gondolkozik

Megoldás:
A videót és a feliratot átnevezed egyformára, pl:
Axis Powers Hetalia1.avi
Axis Powers Hetalia1.srt
Behelyezed őket egy közös mappába.

Letöltöd, és telepíted az FFdshow kodeket, és a Windows Media Player olvasni fogja a videót, és a feliratot is! Mosolyog
Naplózva
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #80 Dátum: 09 okt 23, 10:18:01 »

Fuh, de rég írtam ide...
A mostani rész nagyon jó volt *.* Olyan aranyos volt America (néha sajnálom, hogy felnőtt... ikszdé) és England X3

Tényleg jó lenne, ha akkor megjelenne Hungary-chan verziója ^^ Viszont március 25.-én Austria és Prussia(L) számát adják ki (érdekes lenne, ha 15.-én... kicsit sem lenne provokáló ikszdé).
És végre fönn van Chibitalia-HRE párosé is: >>katt<< Mikor ezt kerestem, találtam még egy kincset *.*: >>America- Hamburger Street preview<<
Naplózva


Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #81 Dátum: 09 okt 23, 14:25:20 »

Hát igen, egy csöppet sem lenne provokáló ikszdé De a Heta-fanok szerintem ezzel nem törődnének Nevet
Americának meg egyszerűen olyan zabálni való hamburger feje volt x3 Kisöcsinek én is szívesen elfogadtam volna Nevet
England viszont nagy hibát követett el...Először vetélkedik Americáért, később meg letagadná a létezését és kinyírná ikszdé (Busby's Chair*3* ikszdé)
És Linkes néninknek ismét hálálkodhatunk Nevet Köszönjüük x33
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #82 Dátum: 09 okt 23, 18:54:36 »

Chibitalia full: http://www.megaupload.com/?d=NAKIPHGP
HRE full: http://www.megaupload.com/?d=VU0VU0MU

azt hiszem meghaltam ikszdé Chibitalia poWa
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #83 Dátum: 09 okt 23, 19:27:52 »

Nyáááá de jó ez a Hamburger Songocska *______* már most imádom x'D viszont Americát még mindig rühellem xD nem bírom neki megocsájtani,hogy ő Amerika..  smirksweat dedede már nagyon várom,hogy kijöjjön a teljes verzió,és a Maru Kaite Chikyuukkal meg Romano dalocskájával együtt hallgathassam^^
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #84 Dátum: 09 okt 23, 19:30:33 »

Hát én meghallgattam, de nekem nem jön vissza az a Hetalia fíling ami az előző Maru Kaite Chikyuu-kból..Én inkább maradok az eddigieknél. Meg ez a Hamburger Street egyszerűen szuper Nevet már alig várom hogy megjelenjen :Dmeg hát iszonyat az ahogyan America seiyuuya énekel ikszdé visszaadja a karaktert de nagyon ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #85 Dátum: 09 okt 23, 19:53:20 »

Jah, mostanában úgy átformázzák az ED-ket... Szerintem mire eljutunk Prussia-ig, addigra egy metal stílusú számot kapunk, mint az Ore-sama CD-n... (ami persze nem rossz, de nem nagyon illik a Hetalia-hoz)^^"
America pedig nagyon ott van az Engrish szövegeivel "A cute and fighting NICE GUY!" ikszdé

szerk.: nah, fönn van még egy preview America-tol: >>klikk<< A minőségéből ítélve szerintem ez a felvételen készült...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 23, 20:44:12 írta ArashiKaze » Naplózva


verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #86 Dátum: 09 okt 29, 14:46:59 »

véleményem szerint pont az a jó a karakterekhez formált MKC-ban, hogy nem mind "ugyanolyanok" végülis az eredetit ha megnézzük Italy-hoz igazították... még szép, hogy nem hasonlítanak a többieké mind egyedi és ez így jó ikszdé
give me more hamburgeeeeer akkora ez a szám... Go Alfred ikszdé
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #87 Dátum: 09 nov 04, 20:42:40 »

Ajj istenkém de jó volt ez a rész Nevet Imádom, ahogy France üvöltözi, hogy Crazy! ikszdé Viszont sem most, sem angolul mangában, sem magyarul a mangában nem értettem ezt a Read the atmosphere dolgot smirksweat
És..40 rész óta először csoda történt ikszdé Hogy lehet valaki ennyire cukormázas? Nevet Ilyenkor olyan, mintha minden hülyeség lejönne róla és csak a cukiság maradna Nevet
Perverz-kunhoz meg visszatérve, az ő CD-je mikor fog megjelenni?  smirksweat a csaj olyan gyorsan hadarta a dátumot, hogy csak a novembert vettem ki smirksweat Nagyon megszerettem őt most a manga alapján (lásd képem is ikszdé) meg Róma-nagypapit is Polanddal együtt ikszdé x33
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 04, 20:44:50 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #88 Dátum: 09 nov 04, 22:02:24 »

Jáj hát ez orbitális rész volt xD Sokkot kaptam tőle... xD
Először is az,hogy Italy elhatározta,hogy kinyitja a szemét... de furcsa volt így! Nevet
Fransu-Igirisu Men in balck~ Szeretet Terjesztik a rémhíreket szegény Doitsuról, ejnye srácok,nem illik Nevet
(ésés Anyu, én továbbra is új tag szagot érzek,de igen intenzíven Nevet xD)
Naplózva

Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #89 Dátum: 09 nov 04, 22:28:30 »

Nem nem nem nem nem és NEM!! ikszdé France-niichan ki van zárva, ő egy eszelős perverz vadállat, de pont ezért szeressük Nevet Ő túl durva a bandába Nevet
De istenem ezektől a chibiktől meg el fogok egyszer olvadni Nevet Doitsu, Italy, France meg Igirisu..imádom a kis zsáktestüket ikszdé (nem vagyok pedo!! ikszdé)
És végre megértettem a read the atmosphere-t Nevet
és még egyszer Lányom...

NEM!! ikszdé
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!