24 szep 28, 14:12:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 290035 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
memoryan
Vendég
« Válasz #90 Dátum: 07 dec 10, 20:07:14 »

Nja hosszas munka után ráleltem erre a furcsaságra:



ez az eredeti japán anime



Ez a manga


Na még egy furcsaság ugyanazokban a részekben (naruto VS. Neji) a vizsgáztató is más, meg a stílusa főleg, nem tudom, hogy fejből rajzolják-e az animet, de úgy látszik

ui.: sztem kis képben is látszik a lényeg, de ha nem akkor felhívom a figyelmet a pecsétre a homlokon
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 10, 20:08:33 írta memoryan » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #91 Dátum: 07 dec 10, 20:11:41 »

Egy tipp:
Talán egy horogkeresztet nem akaratak egy egész világ számára bemutatott animében mutogatni.

A 3. forduló vizsgáztatója pedig ugyanaz a fejkendős, hátul hordom a homlokvédőt, fogpiszkálót rágcsáló ürge. Csak az enimében kicsit "jobban" meg van rajzolva Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 10, 20:22:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
memoryan
Vendég
« Válasz #92 Dátum: 07 dec 10, 20:23:18 »

Nah igen, de hamár a nyugat úgy is vagdossa az animét, akkor nem tök mindegy?!
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #93 Dátum: 07 dec 11, 10:51:22 »

Szted a 2. világháborút ki szívta meg nagyon ha nem a japók ? ez kicsit Off.. de igaz az amit chakra írt...
Naplózva

Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #94 Dátum: 07 dec 11, 16:42:17 »

Nja hosszas munka után ráleltem erre a furcsaságra:
(...)

ez nem baki, ez egy afféle "cenzúra". csak nem felejtették el, hogy mi van neji homlokán, mire kijöttek ezek a részek az animében Mosolyog
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #95 Dátum: 07 dec 11, 18:59:17 »

Igen, igen már 3-an írtátok le, bocsi  sorry

De a vizsgabiztos akkor zavar Nyelvesít


Egyébként gondoltam, h szándékos volt, mert nem az írtam, hogy baki/hiba hanem azt, hogy furcsaság
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 11, 19:00:22 írta memoryan » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #96 Dátum: 07 dec 11, 22:03:43 »

hmm nekem viszont feltünt mikor vissza néztem Neji vs Narutot mikor elzárja Naruto tenketsuit és elkezd felállni már majdnem feláll feljesen azt amikor vissza megy rá kép újra fekszik és elkezd felállni
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #97 Dátum: 07 dec 12, 19:28:53 »

Srácok ti a kákán is csomót kerestek? Az alkotók is emberek! Bár nem azt mondom hogy felesleges a topic. A baki is belefér a naruto-ba. (Nem a témát kívánom kritizálni, csak véleményem írom le.)
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 12, 19:32:08 írta Gabesz » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #98 Dátum: 07 dec 12, 20:25:21 »

Jogos amit mondasz, de például én a bakikat mint poénokat keresem. Mosolyog
Hogy a többiek hogy vannak vele, az más kérdés. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 12, 20:35:02 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #99 Dátum: 07 dec 12, 20:31:57 »

Jó az hadd maradjon nem érti félre senki  Nevet egyébként én is poén kedvéért keresek csak bakikat mer néha tök jót lehet rajta mulatni
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #100 Dátum: 07 dec 13, 02:02:54 »

"Sima" Naruto anime 65. rész, 17:38
Mielőtt a fű shinobik "meg akarják győzni" Gaarát, hogy veszítsen Sasuke ellen, Gaara arcából csak a szemek vannak megrajzolva: http://i5.tinypic.com/6x9v50z.jpg Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #101 Dátum: 07 dec 13, 13:08:42 »

Szeeeeegény... És milyen h*lyén néz ki... Nevet :-X
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #102 Dátum: 07 dec 13, 18:54:18 »

Tényleg durva baki! Általában nem szoktam észrevenni a bakikat, mert nem azokat keresem, de ez még anno amikor ezt a részt néztem nekem is feltűnt!


Na egy baki a legújabb anime részből hogy mindenki örüljön! Nyelvesít: Az ál Sasori mikor Kabuto-val beszél összeráncolja a szemöldökét. Elvileg ő egy báb, nincsenek arcizmai. ???
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 13, 22:56:53 írta Gabesz » Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #103 Dátum: 07 dec 17, 20:45:28 »

Egy tipp:
Talán egy horogkeresztet nem akaratak egy egész világ számára bemutatott animében mutogatni.

A 3. forduló vizsgáztatója pedig ugyanaz a fejkendős, hátul hordom a homlokvédőt, fogpiszkálót rágcsáló ürge. Csak az enimében kicsit "jobban" meg van rajzolva Nevet

De a horogkereszt eredetileg nem a ... hanem egy vallásban van benne csak aztán átvették a tudjátok hogy kik.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #104 Dátum: 07 dec 17, 20:48:31 »

Igen; rossz, hogy a nyugati világban így terjedt el... a vicc az, hogy állítólag egy újságban látta Hitler, nagyon megtetszett neki és "eszméje" jelképévé tette... szegény svasztika... Szomorú
Pedig egy ősi hindi (?) jelkép... csak sajnos rossz beidegződés van a nyugati emberben vele kapcsolatban... ;D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!