24 jún 27, 21:54:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 277953 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #660 Dátum: 09 júl 29, 12:01:15 »

Pontosan. Mivel az Aburame klán bogarakkal kötött szövetsége arról szól, hogy a bogarak engedelmeskednek nekik, ha lakmározhatnak a chakrájukból. Szóval igen, a bogarak Shino testében ficegnek.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #661 Dátum: 09 júl 30, 19:53:58 »

Hehe én lennék akkor az 1. aki a Kakashi Gaidenbe bakit talált Nevet

1. részben     5:14    Kakashit oldalról mutatják, és kirajzolódnak az ajkai.. tisztán látszik hogy csukva van a szája, nem mozog és úgy beszél... ez vagy Baki vagy Kakashi hasbeszélő  Nyelvesít

És még 1x cseles Kakashi.. miután eltört a kardja, valahogy csak visszatette a tokba a nyelét..
a kard csak akkor marad a hüvelyben ha teljes egészében bele van téve.. de a penge 3/4 e letört.. így csak figyegne benne és kiesne, de azthiszem visszase tudná tenni
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 20:22:41 írta Kirifuda » Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #662 Dátum: 09 júl 30, 20:15:48 »

Hehe én lennék akkor az 1. aki a Kakashi Gaidenbe bakit talált Nevet

1. részben     5:14    Kakashit oldalról mutatják, és kirajzolódnak az ajkai.. tisztán látszik hogy csukva van a szája, nem mozog és úgy beszél... ez vagy Baki vagy Kakashi hasbeszélő  Nyelvesít

És még 1x cseles Kakashi.. miután eltört a kardja, valahogy csak visszatette a tokba a nyelét..
a kard csak akkor marad a hüvelyben ha teljes egészében bele van téve.. de a penge 3/4 e letört.. így csak figyegne benne és kiesne, de azthiszem visszase tudná tenni


1. ezt nagyon gyakran mutatják / mutatták Kakashinál a maszkja miatt.

A pengés dolog érthető, de ilyenekkel az animációkban nem foglalkoznak, sztem
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 20:16:26 írta kakairuRULEZ » Naplózva
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #663 Dátum: 09 júl 30, 20:22:48 »

Szerk.. még kettő..

- Obito felébresztette a sharinganját. rajta van a szemcsi.. kövi jelenet bemennek a barlangba.. már nincs rajta.. vagy eldobta még kint valahova, vagy eltette. Nos mivel magaalá temette a szikla, ergo nem képes és nem is láttuk ahogy átadta a szemüveget. Ha viszont kint dobta el akkor ki szedte össze? Kakashi tuti nem hisz az az utsó képe arról a napról hogy repülnek felé az ellenséges ninják..  Naruto apja meg nemtudja, nem látta, nem tudta összeszedni kint a szemüveget, mert épp Kakashit és Rint huzta ki a szarból...   na de a kérdés.. hogy volt ott az emlékkőnél Obito szemcsije?


Ez lehet csak optikai csalódás de én úgyláttam hogy Kakashi telibe kapta a fickó vállát ott vágta meg, erre a mellkasán van.. figyeljétek meg hogy a fickó teljesen előre dől képtelenség abból a szögből a mellkasát
Naplózva

Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #664 Dátum: 09 júl 30, 20:26:54 »



- Obito felébresztette a sharinganját. rajta van a szemcsi.. kövi jelenet bemennek a barlangba.. már nincs rajta.. vagy eldobta még kint valahova, vagy eltette. Nos mivel magaalá temette a szikla, ergo nem képes és nem is láttuk ahogy átadta a szemüveget. Ha viszont kint dobta el akkor ki szedte össze? Kakashi tuti nem hisz az az utsó képe arról a napról hogy repülnek felé az ellenséges ninják..  Naruto apja meg nemtudja, nem látta, nem tudta összeszedni kint a szemüveget, mert épp Kakashit és Rint huzta ki a szarból...   na de a kérdés.. hogy volt ott az emlékkőnél Obito szemcsije?


Ez lehet csak optikai csalódás de én úgyláttam hogy Kakashi telibe kapta a fickó vállát ott vágta meg, erre a mellkasán van.. figyeljétek meg hogy a fickó teljesen előre dől képtelenség abból a szögből a mellkasát

Leveszi egyszerüen a szemüvegét...és Kakashi simán vissza mehetett a küldetés után oda ahol levette Obito és elhozta... Nevet Nevet Nevet
Ha jobban megnézed a vágás után dől jobban előre az a Kő ninja és nem a vállát vágta meg csak a vér fröccsent... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #665 Dátum: 09 júl 30, 20:42:28 »

a-a  a Kő ninja alapból előrefele dől mert a két kardjával elkapná kakashit, de obitó széthuzza a kezeit.. Kakashi fentröl támad és felülről súlyt le  úgy meg képtelenség.. direkt megnéztem
Naplózva

Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #666 Dátum: 09 júl 30, 20:49:43 »

1. Leszögezném h. az egész Naruto lehetetlenségek halmaza... Nevet Nevet Nevet
2. Ha megnézed a csávó nem teljesen de dől előre ha megnézed honnan indula vágás a mellizmátol keresztbe ott nincs ugye a feje így gond nélkül megvághatja... Nevet Nevet Nevet
U.I. Kakashi átlósan támadt... Nevet Nevet Nevet
9:08 ná pont állítsd meg és nézd meg Kakashit
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 30, 20:52:49 írta Kageko » Naplózva
fixee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #667 Dátum: 09 júl 31, 00:55:21 »

nemtom, hogy irták e már, de naruto miért nem tudja 1 kézzel megidézni a rasengant, a rasensurikenes edzésnél ott kínylódik amikor meg tsunade ellen harcol kint az uccán ottmeg legalább létrehozta, habár igaz h az nemvolt egészen igazi Hmm?
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #668 Dátum: 09 júl 31, 00:58:30 »

habár igaz h az nemvolt egészen igazi
A válasz benne van a kérdésedben!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 31, 00:59:30 írta con » Naplózva
keridenes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #669 Dátum: 09 aug 02, 10:01:54 »

nem tudom, hogy baki-e (és hogy írta-e már valaki), de azért leírom:
Kakashi a sima Naruto elején miért lepődik meg Sasuke Katon,Goukakyuu No Jutsuján, mikor már Obito is megcsinálta (a gaidenben) hasonló korában, mint Sasuke.
Szóval ha először nem lepődött meg Obiton, akkor miért lepődött meg Sasukén, ha egyszer már látott ilyet.
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #670 Dátum: 09 aug 02, 10:09:48 »

Sasuke Genin volt Obito meg már Chunnin és nem hitte h. képes rá... Nevet Nevet Nevet
+ Obito sokkal képzettebb volt mint Sasuke... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #671 Dátum: 09 aug 02, 21:20:12 »

Kageko ne állíts már olyanokat amikre nincs bizonyítékod....Egy szó nem volt arról h Obito chunnin, ami persze nincs kizárva (sztem csak genin volt). Az meg h Obito sokkal képzettebb volt, mint Sasuke az egy hülyeség sztem....Kakashi meg amikor meglepődött h Szöszke Katon, Goukakyuu No Jutsut csinál a part1 elején az meg sztem azér lehetett mer nem gondolta h szöszke olyan fiatalon megtanulta volna amikor még élt a családja...mer gondolom az akadémián nem tanitanak ilyeneket.. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 02, 21:21:21 írta Fl3gma » Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #672 Dátum: 09 aug 02, 21:27:38 »

Nah kérlek Obito 11 évesen chunnin lett... Nevet Nevet Nevet
86-D 24-C 24-B és 1-A szintű küldetést teljesített (13 éves koráig)
Szöszke 7-D 1-C 2-B és 6-A szintűt teljesített  (16 éves koráig)
Jah és az akadémián nem tanítják de ez az Uchiha klán úgymond alap Jutsuja...
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #673 Dátum: 09 aug 02, 23:16:21 »

Nevet jujj ezek a konkrét bizonyítékok Nevet 
am nekem csak valami furcsa nem baki de azért mondom lehet hülyének néznek de ez van ( sokak állítják ezt  Pojén)
nah szóval ugye Kakashi meg Naruto egymás ellen mentek  Rasegan VS. Rasen shuriken-nel  és ugye összemetek de Kakashi mégis tudta utána használni a kezét Kakuzu ellen vagyis a jutsu ugye a sejteket támadja akkor hogyan volt képes felépülni olyan gyorsan miközben Narutot nem sebesíti meg annyira de mégis több volt 1 napnál a gyógyulás (bár Kakashi ellen nem volt nagy Rasen shuriken de akkor is sebezne ennyit ) ha nincs igazam megértem ikszdé
Naplózva

Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #674 Dátum: 09 aug 02, 23:25:25 »

Kageko gondolom Databook-ból nézted és akkor igazad van, sorry Mosolyog
Bár lehet h Obito chunnin volt, de sztem Szöszke simán legyakta volna Nevet

Death Dawe: Én ugy emlékszek h Kakashi keze meg is sérült...Még össze is esett utána...gondolom ennyire volt képes az akkori kezdetleges RS.  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!