24 jún 27, 21:43:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 85
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 277948 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #645 Dátum: 09 júl 01, 01:02:27 »

Moderátor:
Az "Egy akatsukis életével" kapcsolatos dolgokat annak a témájába írjátok.
Köszi.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kics1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #646 Dátum: 09 júl 04, 22:57:48 »

Sziasztok én még új vagyok itt.
Én azt az egy dolgot nem értem, hogy ugye tobi volt Mizukage, és ugye Kisame is felismerte és Madaranak is szólitotta, tehát tudta a valódi nevét is. És abban látok ellentmondást, hogy akkora információáramlás nincs a rejtett falvak között, hogy tudják névre, vagy személyiségre, hogy ki az adott falu aktuális vezetoje.
Mert ugye Chijo tudott Tsunaderol, pedig ő akkor már vissza is vonult. Szóval ezt az ellentmondást nem értem igazán.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #647 Dátum: 09 júl 05, 13:11:19 »

Tobi nem az aktuális Mizukage, hanem egy régebbi volt valószínűleg, szerintem a mostani Kagék mind ismerik egymást, legalább hallásból.
Naplózva


 
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #648 Dátum: 09 júl 05, 14:18:06 »

kics1:

Már hogyne lenne információáramlás. Még mutatták is, amikor Baki (ikszdé) meglátogatta Chiyot és a testvérét, hogy ott egy csomó postagalamb, meg üzenetek egy asztalon. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kics1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #649 Dátum: 09 júl 05, 14:38:08 »

kics1:

Már hogyne lenne információáramlás. Még mutatták is, amikor Baki (ikszdé) meglátogatta Chiyot és a testvérét, hogy ott egy csomó postagalamb, meg üzenetek egy asztalon. ^^

Épp ezért volt fura, hogy mondjuk max 15-20 évvel a manga előtt (ugye Kisame 29 éves volt a part I-ben) nem esett le senkinek hogy Madara a Mizukage? (mert ugye Kisame a nevén szolitotta, tehat nem inkognitoban volt ö ott mizukage)
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #650 Dátum: 09 júl 08, 12:35:07 »

Jujj nemtom írták e már de én most vettem észre tulajdonképpen nem is baki de akkor is vicces Nevet  az anime  67. részben amikor Yamato megöli  Fudo-t és miután eltűnt a justsu a fakörül a jobb felső sarokban van egy óriás plakát  ahol Naruto és Sasuke van mint az openingben Nevet  Fura ez h Konoha-ban ilyen plakátok vannak Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #651 Dátum: 09 júl 08, 14:01:12 »

SPOILER!


Naruto Manga 388/17: Itachi miközben felkészül az Amaterasuhoz, a bal szemét hunyja le. Majd a következő fejezet első képén már a jobb van csukva.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #652 Dátum: 09 júl 20, 23:20:15 »

Logikai baki !!!!!  Shippuden elején, Naruto amikor megpróbálja elmondani Kakashinak a könyve végét, akkor miért nem hunyta le csak a sharinganjat ? ehelyett mind2.t
Naplózva

Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #653 Dátum: 09 júl 21, 13:41:49 »

Ez egyáltalán nem baki, Kirifuda! Legalább is nekem kényelmesebb ha mindkettő szemem lehunyom...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #654 Dátum: 09 júl 21, 16:45:24 »

Kirifuda:

Ez ösztönös. ^^ Ha te is nem akarsz látni valamit, akkor mindkét szemedet lehunyod. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #655 Dátum: 09 júl 25, 22:46:02 »

Nem tudomh volt e már irva. De szerintem hatalmas baki az, h amikor Naruto átalakul 4 farkuvá, akkor leég róla bőr meg minden, de a ruha az megmarad, bármilyen helyzetben.
Naplózva







uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #656 Dátum: 09 júl 25, 23:21:39 »

Mért neked tettszett volna ha Naruto  Ádám kosztümben fejezi be a küldetést?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #657 Dátum: 09 júl 25, 23:26:16 »

Nekem speciel nem, de ki hogy van ezzel. Gondoltam megemlitem, mert a többi irreális dologhoz képest(shino testében a kismillió bogár, mármint h annyi amennyi van nem férne el benne, a gaara lopótökében lévő rengeteg homok stb, amik lehetetlenek de bele illenek a naruto világába), ez tényleg az.
Naplózva







winyo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



« Válasz #658 Dátum: 09 júl 29, 10:56:53 »

Nekem speciel nem, de ki hogy van ezzel. Gondoltam megemlitem, mert a többi irreális dologhoz képest(shino testében a kismillió bogár, mármint h annyi amennyi van nem férne el benne, a gaara lopótökében lévő rengeteg homok stb, amik lehetetlenek de bele illenek a naruto világába), ez tényleg az.

am a shino a bogarait elvileg idézi is asszem...
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #659 Dátum: 09 júl 29, 11:56:28 »

Én ugy tudom hogy a testében tárolja Öket  >.<#
Naplózva

Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 85
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!