24 szep 28, 06:19:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shipuuden Szinkron  (Megtekintve 143935 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #300 Dátum: 09 szep 19, 20:53:45 »

Hol lehet ezeket megnézni vagy letölteni?
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Adamems
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 497


« Válasz #301 Dátum: 09 szep 20, 09:33:36 »

Idézet
Halihó emberek! A várva-várt Naruto Shippuden Fanszinkron első része megérkezett! Cím: Visszatérés
Az alábbi linkekre kattintva megtekinthetitek őket:
Part 1: http://www.indavideo.hu/video/Naruto_Shipuuden_Fanszinkron_1_resz_Visszateres_Part1
Part 2: http://www.indavideo.hu/video/Naruto_Shipuuden_Fanszinkron_1_resz_Visszateres_Part2

Itt van 11-12-13. oldalról azt hiszem.
Naplózva

Nem elég, hogy magas az aláírásod... még mellette 3 mega is. Szegény mobilnetesek majd rád terhelik a számlát. Törölte moderátor: Hiei
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #302 Dátum: 09 okt 03, 19:10:03 »

Ha kell vmi szinkronhang még, akk jelentkezek xD
Profilban MSN, és akk miken dumálok, stb ^^

Dee:
Név: ChroN / Max
Milyen karaktert szeretnél: Amihez kiválasztjátok a hangomat természetesen ^^
MSN: maxer_balint@windowslive.com
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 03, 19:14:07 írta Max » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #303 Dátum: 09 okt 04, 12:35:13 »

Egy kicsit elnéptelenedett a téma.
Mi a helyzet?
Még mindig itt vagyok, ha kell normalizálni és zajszűrni a szinkronokat. És persze RAW-ot is tudok szolgáltatni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #304 Dátum: 09 okt 04, 15:18:03 »

Énis ittvagyok csak tudod még az Infotanár emtalált rá alkalmat hoyg megtanítson meg ugye a suli. Attól ittvagyunk ás folytatjuk a szinkront Mosolyog!
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Gartono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6



« Válasz #305 Dátum: 09 okt 11, 13:55:47 »

Ebben a szinkronban ugyanolyan a naruto hangja mint az enyém! Nevet Nevet Nevet nem viccelek én beijedtem amikor hallottam. De amugy mér nem ordít a szinkron ha a szereplő ordít? (pl: naruto)
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #306 Dátum: 09 okt 25, 14:39:16 »

Nagyon jó a szinkron hajrá Nevet
Azt én sem értem amikor Naruto kiabálta hogy "Sasuke!" nem igen élte bele magát...És hol volt a lihegés? Hmm?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #307 Dátum: 09 okt 25, 15:29:38 »

Tetszik a próbálkozás, de van rajta mit javítani, felsorolom a problémáimat:
- Mikor a szinkronszínész beszél, menejk kicsit hátrébb a mikrofontól, igaz halkabb lesz, de nem fog recsegeni ^^
- RAW. Fontos lenne, hogy ne legyen alul az angol felirat, nagyon zavaró
- Soundtracknek köze nincs az eredetihez, azthiszem.
- Össze kellene hangolni a soundtracet, és a szinkronokat. Ne legyen az egyik hangosabb, a másik jóval halkabb.. Zavaró volt, mikor néztem, egyik szereplőnél fel kellett venni a hangfalat, másiknál gyorsan le, mart eszméletlenül ordított.
- Ne gagyi videomegoszto oldalakra töltsétek fel, tessékscak feltenni Megauploadra, vagy valami hasonlóra, sokkal jobb minőségben lehet akkor majd megnézni..
- Néhány szereplő túl volt játszva, (azthiszem a ramenesnél volt ez, bár ott már aztsem tudtam mikor ki beszél, nagyon csúszott)

Jó lesz ez, csak a "vágónak" kellene még tapasztalatokat szerezni, illetve a hangoknak kicsit gyakorolni, többször felvenni, és a legjobbat elküldeni Nevet Nem sértésből írtam ezt az egészet, hanem a "szinkron" jobbátétele miatt. Ami a legjobban tetszett, hogy a nevek kiejtésével nemvolt baj Nevet Mindenki ugyan úgy ejtette ki őket, (bár a "Narutot" néha másképp mondta 1-1ember) szóval ez pozitívum
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #308 Dátum: 09 nov 06, 11:35:16 »

Hát nekem is ezek a problémáim naggyából...
Mondjuk szerintem a háttérzenéket mikor a szinkronos beszél,egy nagyon kicsit le kéne halkítani... Amúgy a Kyuubi-s jelenetnél amikor kijött a Kyuubi zavaró volt hogy a hang közepén csak úgy eltűnik a háttérzene...:/ De amúgy ha már megbeszéltétek miért nem lihegett senki?

     -Az elején amikor Naru és Saku nyitogatják az ajtókat ugye van néhány "beszédtelen" rész,ahol tátva van a szályuk és lihetgnének... Itt semmit nem hallottam^^
     -A ramenes nagyon el volt csúszva...Nemis beszélve arról amikor Konohamaruék üldözték a macskát...
     -Szerintem Naruto és Sasuke nem nagyon élték bele magukat a dologba...Habár Sasuke még elviselhető volt Mosolyog
     -Videomegosztóval semmi probléma, de akkor legalább Youtube... Ha kell segítek ebben mivel regisztrálva vagyok rá...

     -Grat Sakurának, ő volt a legjobb Pontosan
Őh asszem ennyit tudok mondani most^^ Hajrá mindenkinek Mosolyog Mikor lesz kb. a 2. rész?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #309 Dátum: 09 nov 06, 18:23:54 »

A Youtube-ra nem lehet kitenni, mert Copyright problémák vannak. Ez volt az Én Naruto paródiámmal is. Én blip.tv-t használok. Az jó, tökéletes minőség és gyors is, csak gyengébb képeken lassan töltődik, és magyarok nem igazán keresnek rajta.

Továbbá, szvsz, Rondar-san (Sasuke) sokkal kevésbé élte magát bele a szerepbe, Drogba az Ő Narutojába. Viszont A Konohamarus jelenet tényleg elég szörnyűre sikerült, ugyanis Konohamaru ugyanúgy beszél mint Naruto. A Hanggal is játszani kell. Más szereplőnek más a hangja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 18:25:34 írta matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #310 Dátum: 09 nov 06, 19:45:39 »

Megnézni hol lehet ezeket a részeket?
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #311 Dátum: 09 nov 07, 11:36:50 »

Olvass vissza pár oldalt, és meglátod...
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #312 Dátum: 09 nov 07, 20:11:49 »

Hát most vissza olvasgattam a 12. oldaltól asszem 15-ig és eléggé zavaró h jópáran fikázták...Hát akkor gyerünk csináljanak jobbat... Folytassátok mindenképpen, ne hagyjátok hogy elrontsák a jó kis ötleteteket! Nevet Ha gondoljátok tanulmányozom a...a...aaaa....A! Goldwave-t Nyelvesít Amúgy:

- Tényleg próbáljátok beleélni magatokat ( Kiiro ez rád nem tartozik véleméynem szerint Mosolyog ) és ne törődjetek a szomszédokkal meg mindennel...Ugyse jönnek át ez tapasztaltam Nyelvesít
- Lényeg az hogy valakinek tetszik amit csináltok és várja a folytatást...Legalább azok kedvéért ne hagyjátok abba...
- A háttérzenéket meg lehet VÉGSŐ esetben beszúrni Windows Video Maker-el is ( tudom h nagyon tré a dologxD ) de ott lehet halkítani meg ilyesmi...
- Hát ha eddig nem úgy csináltátok lehetne úgy is hogy mittom megy valahol a japán rész lenémítva,azt nézed és amikor jössz te mondod a szöveged és valamennyire lehet akkor "igazodni" a karakterhez ( ha ez h*lyeség nem szóltam Mosolyog )
- Hajrá...!!
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #313 Dátum: 09 nov 19, 08:24:40 »

Énis ittvagyok csak tudod még az Infotanár emtalált rá alkalmat hoyg megtanítson meg ugye a suli. Attól ittvagyunk ás folytatjuk a szinkront Mosolyog!
Ne haragudj, de számomra ez kifogás és nem indok. Mindenkinek vannak kötelezettségei, feladatai. Nem bűn bevallani, ha úgy érzed nem szeretnéd/tudod csinálni. Sőt, ez a helyesebb út. Rengetek munkád fekszik az első szinronban, ha nem is 100 százalékos, akkor is remek és egyedi. Ne becsüld le magad emiatt, de ha megijedtél tőle ne csúsztass, mond azt kell még fél év vagy h nem csinálom. Senkinek nem lesz joga csesztetni.
Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
cibinator
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 57


« Válasz #314 Dátum: 09 nov 19, 14:31:02 »

Hl lehet megnézni azokat a részeket amiket csinltatok?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!