24 szep 28, 14:16:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Danzou  (Megtekintve 62170 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #105 Dátum: 09 aug 17, 11:50:14 »

Murielel értek egyet : Nucklear! nekem nem ügy tünik , mintha negatív szereplönek tartanád , söt véded is csak azt nem tom mért ..... amikor Danzou : említésre sem méltó....
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #106 Dátum: 09 aug 17, 11:55:13 »

Murielel értek egyet : Nucklear! nekem nem ügy tünik , mintha negatív szereplönek tartanád , söt véded is csak azt nem tom mért ..... amikor Danzou : említésre sem méltó....

Védi a rák.Csak megvizsgáltam az ő szemszögéből Nevet
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #107 Dátum: 09 aug 17, 13:57:22 »

de miért kell utálni egy negatív szereplőt? ha neki ő szimpatikus, akkor hadd döntse már el, hogy most szereti-e, vagy sem...
Naplózva
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #108 Dátum: 09 aug 17, 16:05:47 »

Loah én nem akarok senkit sem befolyásolni , nem kell ezt a dolgot túl reagálni Loah , de a tárgytól ne térjünk el...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #109 Dátum: 09 aug 17, 16:07:34 »

Írtok itt mindenfélét Danzouról... Danzou hatalommániás (nem elégszik meg Konohával, már a ninjaszövetség is kell neki, magyarán az egész világ), és kiirt(at)ott egy teljes klánt. És kitudja milyen disznóságok vannak még a számláján...Ezenkívül gondolkozás nélkül gyilkolja le az embereket, akik az útjába kerülnek. Testőreit + néhány (?) gyökeret átokpecséttel látta el, ezzel örökre (?) megpecsételve sorsukat, és feltétlen hűségre kárhoztatva őket.
Hogy tudjátok kijelenteni rá, hogy nincs benne gonoszság? Ha benne nincs, akkor egyik szereplőben sincs a mangában. Egyértelműen ő az egyik negatív szereplő.
Mint már többen is leírtuk,a klán irtása nem úgy volt,mint ahogy madara mondta,mert nem mondott igazat,de az hogy még mindig nem esett le...
A ninja világban,ha nem te ölsz akkor téged ölnek,szerintem ez elég egyértelműen ki van hozva a sztoriból,úgyhogy ennyi erővel az összes ninja egy utólsó gazember,mert embereket biztos hogy öltek nem is egyet.
Azt hogy lepecsételte a gyökeret,most úgy mondod,mintha a hyuugák nem ugyan ezt csinálnák,a saját klánjukban.
Oké negatív,de közel sincs annyi vaj a füle mögött egyenlőre hogy isten verésének tituláljuk.

+ez most ugyan az a helyzet,mint ami velem megtörtént a ki nyerne topicban,hogy elmondtam a tényeket,és akkor már én sasukét védtem,miközben nem,csak néhány ember alacsonyította le az utálatukból kifolyólag.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 16:12:07 írta con » Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #110 Dátum: 09 szep 11, 22:41:10 »

Én általában a gonoszakat szeretem, de Danzout még én is utálom.
Neked nem elég hogy ellopta egy Uchiha szemét  és KEZÉT? Szerintem a klán kiírtása dologban van valami... és hatalmat akar, át akarja formálni a világot.. biztos hogy semmi jó nincs abban amit csinál.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #111 Dátum: 09 szep 12, 18:57:16 »

Én amúgy idáig azt se tudtam ki az a Danzou, de amikor megláttam rögtön megútáltam hogy mindent sunyimódon intéz el, leszarja a falut (amikor jött Pein ő csak  a föld alatt pihentet, és egy csomó harcos is volt mellette, tehát azok se harcoltak, pedig tehették volna (remélem nem írtam hülyeséget). De ez a szövetségmegalakításos ügy már túltett mindenen... hogy egész végig csak manipulált mindenkit. Jah meg Sai nyelvpecsétje... én ezekért útálom Danzout.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #112 Dátum: 09 dec 10, 15:35:13 »

mindenféleképpen egy negatív szereplő, aki szerintem eddig a sharingános teknikával befolyásolta konoha fő asszonyát és emberét. Köze van az uchiha klán lemészárlásához is... Harcolt a 3. hokagéval a hokage címért.. stb stb hányadékl.
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Lion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #113 Dátum: 09 dec 12, 05:40:06 »

Hát én nem akarok sértegetni senkit, de ez a Danzou Sharingan gyűjteménye eléggé nevetséges... Ezek szerint akkor Danzou műve hogy az Uchiha klán kihalt? Pfff. Az író sajnos már nem tud mit kezdeni unalmában. Mosolyog De azért remélem Sasuke megöli Danzout.
Naplózva
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #114 Dátum: 09 dec 20, 18:39:54 »

Annyira nem nevetséges, mert ha belegondolsz, mindenki rettegett, sőt retteg a sharingantól, és Danzou hataloméhes...
És nem cukorka-osztogatással meg reklámkampánnyal akar hatalomra jutni Mosolyog
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #115 Dátum: 10 jan 02, 06:23:27 »

Keresgéltem valamivel kapcsolatban, és véletlenül belebotlottam ebbe a képbe, és tettem egy érdekes megfigyelést:
http://fc03.deviantart.com/fs48/f/2009/220/7/1/Danzou_double_face__by_Pokedex_Himori.jpg
Danzounak Kishi már itt megrajzolta a lepecsételt sharinganjait, ugyanúgy festenek a chakrahálózatában, mint a normális szemek, és a másik karján, vagy a testén nincs hasonló, csakis a szemeket rajzolta így. Érdekes, hogy akkor nem szúrta ki senki. >.<#
Amit viszont tényleg csodálok, hoyg Ao-nak sem tünt fel, pedig, ha annyit lát tényleg, mint amit Kishi nekünk oda rajzolt, akkor ki tudja hány évi Byakugan használat után feltűnhetett volna neki, hogy mi van ott, vagy legalább hogy csak itt, és az emberek (sima szemmel ellátott) szemgödreiben lát ilyen chakrát... smirksweat

A kép feltöltője ugyan egy második arcot lát, és emiatt töltötte fel de ez talán mellékes.. habár eddig ez a terület takarásban volt..
Viszont, ha megnézitek azt az arcot,  az biztos, hogy a felkarjában is van egy szempár, nem csak alul vannak sharinganok, sorban... hoyg ennek van-e jelentősége, azt nem tudom. Talán köze van a titkához.
Amilyen dolgokat szeret összerajzolni Kishi, lehet, hogy tényleg a vállában van egy szerencsétlen Uchiha képe... Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 02, 06:25:40 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #116 Dátum: 10 jan 02, 18:25:54 »

Mi ez a fickó, Frankeinstein? ^^"
És az "arc" alatt még félig látszik gy másik szemnek ("lezárt" Sharingan?) látszó tárgy is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #117 Dátum: 10 jan 02, 18:49:07 »

Látni kéne ugyan ilyen megvilágosításból egy normál kart. Összehasonlítás végett. Mert a bal karja hááát..
Mellesleg szerintem Ao azért nem látta a karon lévő sharinganokat mert le voltak pecsételve. Vagy mert nem voltak aktívak minta fején lévő, és nem különösebben mutattak valami nagy eltérést. Magyarán látta, csak nemvolt sokat mondó.
Lehet hogy az tényleg egy arc Nevet bár elég durva lenne. amolyan Harry potter bölcsek köve jelenet. Lehet csak azért olyan mert még is csak egy oda hegesztett kar. Nevet De szerintem azok nem sharinganok, mert azok nem voltak lepecsételve. ÉS akkor aktívnak kellene lenni. Minta a jobb szeme. De ez ellen is lehet vitatkozni.. mert ugye akkor Genjutsut használt. Miden esetre érdekes dolgot találtál STM internet országában.Kúl Lehet agyalni  Gondolkozik
Viszont az megnyugtató, hogy Danzou fején nem lesz több sharingan a kötés alatt. Merthát simán kinéztem volna Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 02, 18:50:18 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #118 Dátum: 10 jan 02, 19:44:29 »

Az alapján amit látunk a lezárt sharinganok legalább sima szemnek tűnnek. Ahogy Chakra is rámutatott, az arc alatt, mintha egyet a (biztosan) lepecsételt sharinganok közül is látnánk. Még ha így azt nem is látta Ao, hogy ezek sharinganok, azért csak megütközök már rajta, ha egy tag karja tele van szemekkel. Gondolkozik

Az is lehet, hoyg van rajta még egy pecsét, vagy ez is le volt zárva, csak nem láttuk, amikor kibontotta, vagy egy sima arc, esetleg a bicepszébe préselve a hozzá tartozó megfelelő aggyal, amit/akit valami bizarr okból tart ott.. most hogy mondod, tényleg lenne egy kis HP hangulata. Mosolyog

Danzou mindenesetre egy beteg ember...

Összehasonlításul  a mngából lehet keresni képeket.. én megpróbáltam, de nem találtam használhatót. Viszont szerintem azért jó viszonyítási a alap a másik keze is.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #119 Dátum: 10 jan 02, 21:27:47 »

Azt a képet régebben valahol én is láttam csak elfelejtettem írni róla Nevet na mind1 szóval amikor gondolkoztam rajta hogy miféle arc lehet az én arra gondoltam,hogy a lehető legnagyobbat akkor ütne ha az az arc Sasuke apjáé lenne...Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem akkor Sasuke megkergülne Nevet Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!