24 ápr 30, 21:23:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Danzou  (Megtekintve 58683 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Dátum: 09 jún 06, 22:04:12 »

Mostanában danzou-ról sokat szoktunk beszélni úgyhogy gondoltam , lehetne egy topic róla is .
Naplózva

Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #1 Dátum: 09 jún 07, 11:47:45 »

Számomra a legutálatosabb szereplő. Egy nagyravágyó, önző dög, mindenkin átgázol a saját kicsinyes céljaiért, pedig semmivel sem jobb másoknál. Remélem, hamarosan kipurcan... Ördögi
Naplózva

cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #2 Dátum: 09 jún 07, 12:19:42 »

Reményeim szerint nem lessz hosszu életü!
Ezesetben kárvol a topic nyitásért,
de az is lehet hogy a tetve sokáig keveri még a
sz*rt, és ebben az esetben ez lesz a
vezessük le a feszkót topic mindjájunk számára.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3 Dátum: 09 jún 07, 17:14:20 »

Énse szeretem.
Ha már 1x úgyis olyan "értékes" akar lenni mint 1 hokage, akkor aranyba kéne önteni... szó szerint. Ördögi akkor legalább lenne benne értékes  (azaz körülötte  smirksweat )
De lényegtelen h mit okoskodik mert úgyis +fogják buktatni előbb v utób, remélem h előbb.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #4 Dátum: 09 jún 07, 20:23:15 »

Én is nagyon utálom ez a dögöt, de úgy érzem nem lesz egy egyszerű dolog őt elmozdítani, és még tőle se láttunk semmit mert lehet hogy  úgy néz ki mint egy rokkant nyomorék de ez sztem csak látszat és biztos nem véletlenül a gyökér anbu vezetője, tehát én még nem írom le Danzout pedig jó lenne már ha leütné valaki.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5 Dátum: 09 jún 08, 10:45:43 »

Számomra a legutálatosabb szereplő. Egy nagyravágyó, önző dög, mindenkin átgázol a saját kicsinyes céljaiért, pedig semmivel sem jobb másoknál. Remélem, hamarosan kipurcan... Ördögi

Csatlakozom ehhez a véleményhez. xD
Én is csak remélni tudom, hogy vki hamarosan kicsinálja. Pl. ha Sóska úgyis Konohába tart, megtehetné ezt a szívességet. xD
Amire viszont kiváncsi lennék, hogy shinobiként mennyire erős. Elég lepusztultnak néz ki, de valószínűleg azért nem béna.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #6 Dátum: 09 jún 08, 13:38:26 »

A kérdésedben benne van a válasz: Sz*rt keverni.
Naplózva

kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #7 Dátum: 09 jún 08, 14:48:27 »

Hát igen remélem hogy Sasuke megöli .Vagy legalább valakinek jönne meg az esze hogy valyon ő hol volt amikor meg kellet volna védeni a falut??
Naplózva

Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #8 Dátum: 09 jún 08, 16:22:32 »

Oké, szuper hogy van ilyen topic, szóval akkor akik a különböző Danzou=Madara vagy Danzou=Akamaru=Naruto=Tsunade vagy bármilyen elméletet szeretnének megbeszélni, akkor a manga topic helyett itt akár meg is tehetik! Szóval, szerintetek Danzou "alteregója"-e valakinek?

(Obitot légyszives zárjuk ki, ő Kakashi korabeli, Danzou meg nos... nem).
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 08, 16:23:36 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #9 Dátum: 09 jún 08, 16:53:50 »

Hát nem hiszem , túl sok minden szól ellene .De hát majd kitudódik .
Naplózva

kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #10 Dátum: 09 jún 08, 19:36:31 »

Hát ez egy nagy hülyeség volt de nembaj .Am naruto nem hiszem hogy megtámadná danzout , de nem azért mert meg akarja őt téríteni , hanem azért , mert talán egy kis esze is van . Mert szerintetek hogy reagálnának a földesurak arra hogy naruto bejön és megtámadja a rokudaime hokagét . Bár sztem nem lessz hosszú életű ez a hokageság .
Naplózva

L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #11 Dátum: 09 jún 08, 23:35:38 »

Pein95 már leírta, amit máshol kifejtettem azzal kapcsolatban, hogy hogy is lett Hokage.
1. Olyan amilyennek kinéz, könnyű lesz leütni...
2. Ha csak tetteti, akkor viszont sokkal több kérdés is felmerülhet...

Mindenesetre elmehetne kuktának, ott aztán kavarhatná...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #12 Dátum: 09 jún 09, 01:22:07 »

kyuubi-kun
Egy szoval sem emlitettem hogy Narutonak kéne vagy. hogy ö fogja
megtámadni Danzot pont az ellenkezöje. OLVASD EL UJRA MERT ROSSZUL ÉRTELMEZTED!
Én azt irtam hogy megtériteni nem pedig megtámadni!
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #13 Dátum: 09 jún 09, 07:31:57 »

Lemerném fogadni, hogy fel van készülve, arra, hogy egypáran nem fogják elfogadni, hogy ő lett a Rocky...
 
Szal feltehetőleg megvan már a beszéde a plebs felé. Ha már évtizedek óta áskálódik a Hokage címért, akkor gondolom elég sok mindenre felkészült a vezetői státusz megtartása érdekében. Igen azért írok vezetőt, mert nem szerintem nem biztos, hogy Hokageként fog működni...
...Nagyközönség előtt lemond a Hokage címről, de aztán rögtön magára aggat valamiféle helytartói címet, de úgy mintha mártírként kénytelen lenne elfogadni. S kb egy ilyesfajta lépéssel jópárakat maga mellé állíthat azok közül, akik ellene voltak.
Nos nem hinném, hogy pont ez lenne, de abban biztos vagyok, hogy valamit lépni fog annak érdekében, hogy újonnan megszerzett hatalmát szilárdabbá tegye.

ui: Akármilyen szarkeverő is, azért tudja, hogy melyik kanálisban keresse az aranyat..
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14 Dátum: 09 jún 09, 10:27:59 »

Shiro elmélete tetszik, szerintem ez simán lehetséges. A vészhelyzetre hivatkozva kijelenti, hogy átveszi a falu irányítását és majd később megvitatják a dolgokat. Ha nem használja a Hokage címet, akkor az elégedetlenkedők is jobban fogják tartani a szájukat.
Ami az erejét illeti biztos vagyok benne, hogy erősebb mint hinnénk. Hokage posztra alapból nem pályázhat olyan, aki gyenge. Simán lehet, hogy a felkötött kéz stb... csak álca. Az, hogy öreg az meg nem számít.
A Danzou = XY elméletet illetően egy kicsit feltámadt bennem a gyanú, hogy lehethogy mégis ő Madara, de határozottan nem merném kijelenteni. Nagyon kíváncsian várom mi fog kisülni ebből.
Naplózva


Oldalak: [1] 2 3 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!