24 szep 28, 20:27:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/stay night  (Megtekintve 81615 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #210 Dátum: 14 aug 17, 09:40:31 »

A Tsukihime anime még mindig fájó emlékeket ébreszt bennem, de tény hogy ezt az egy dolgot tényleg sikerült jól megoldaniuk. Remélem itt is felhagynak a CG delfinekkel meg a többi Realta Nuás helyettesítő jelenettel... Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #211 Dátum: 14 aug 17, 10:50:50 »

Nem a Tsukihime animére szokta a Tsukime rajongói tábor azt mondani, hogy "Nincsen Tsukihime anime"? smirksweat

Na jó akkor magamra vállalom az ördög üdvédjének a szerepét és azt mondom, hogy akármennyire is elmarad a HF színvonala az UBW-hoz képest (Fate-től attól még szerintem lehet jobb is), kicsit talán akkor is igazságtalan, hogy csak az a route nem kap anime sorozatot. Habár ha jól megcsinálják a film(ek)et, akkor talán az is elfogadható lesz.

A HF rajongókkal szemben nyilván igazságtalan, de ennyi erővel a Fate rajongókkal szemben is, hiszen a 2006-s Fate nem volt tökéletes adaptációja az útnak, így joggal várhatták a rajongók az Ufotable változatát. Az UBW film pedig egy hatalmas váz volt az útról, ami össze lett csapva picivel több, mint másfél órában. Az UBW-ből lehet 2 szezonos animét csinálni, de a HF-ből nem igazán, így filmet kapott. Minden elfogultság nélkül, szerintem korrekt döntés született és a HF rajongók is örülhetnek.

Első hallásra annyira nem bejövős, mint a Zero első openingje, de majd meglátjuk a véglegeset Nevet

A Zero első openingjét nehéz felülmúlni. A másodikat viszont általában átpörgettem, így annál szerintem biztos jobb lesz. ^^"

A legjobb "Fate/" hősnő ever!

Ezt adom! Mosolyog A Type-Moon 10 éves évfordulója alkalmából kiírt szavazáson 4. lett összetettben. Előtte csak Archer/EMIYA, Ryōgi Shiki és Saber végzett. Ha kivesszük Archert, akkor a 3. legnépszerűbb női karakter és a 2. legnépszerűbb női Fate széria karakter.

Kiváncsi leszek, hogy azzal a bizonyos jelenettel mit fognak kezdeni, mert, ha az belefért a zeroba, hogy a 7-8 éves kis Sakurát molesztálják a bogarak, akkor szerintem egy "erotikus" jelenetet is meg tudnak oldani szolidan.

Annyi még szerintem belefér. Amire inkább kíváncsi vagyok az Illya szemtelen, szívtelen viselkedése lesz. Azt vajon milyen hitelesen fogják bemutatni. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 17, 11:16:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #212 Dátum: 14 aug 17, 17:30:41 »

A Tsukihime anime még mindig fájó emlékeket ébreszt bennem...

Egyszer bepróbálkoztam a Visual novellel, de egy akkora szemét köcsögség. Belekeveredtem egy olyan Dead end-be, hogy még úgy se tudtam kijönni belőle, ha visszatöltötem egy 2 órával korábbi állást, pedig kipróbáltam minden lehetőséget.

Emelem kalapom az előtt, aki azt úgy végig tudja olvasni, hogy nem néz walktrough-t hozzá.
Amúgy nem volt rossz, csak na...
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #213 Dátum: 14 aug 17, 19:02:29 »

Nem rossz azért a Tsukihime VN, én egy route-ot végig is toltam belőle és tényleg nem igazán volt panaszom rá. Más kérdés, hogy nem találtam elég érdekfeszítőnek ahhoz, hogy végig toljam. De lehet igazságot teszek majd neki valamikor és végigviszem az összes route-ot (azt hiszem 3 van ott is) ráadásul akkor próbálom majd a legjobb endingeket megszerezni, mert amikor olvastam, akkor csak a route 2. legjobb endingje jött össze.

Ebből a szempontból (endingek + dead endek) pedig szerintem van is olyan jó, mint a Fate.

Emelem kalapom az előtt, aki azt úgy végig tudja olvasni, hogy nem néz walktrough-t hozzá.

Szóval akkor jössz nekem egy emeléssel?
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #214 Dátum: 14 aug 17, 20:15:50 »

Ha végigvitted jah Nevet Mármint teljesen Nevet
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #215 Dátum: 14 aug 17, 23:44:46 »

Akkor emelgetheted a kalapod. Nevet

Nekem nagyon tetszett a VN, bár a Fate/Stay Night után olvasva kicsit kiforratlannak tűnt a rajzstílus, meg persze a szinkron is hiányzott, de nagyon megtetszett Shiki és Arcueid karaktere.

Ha jól emlékszem minden hősnőnek van saját route-ja, tehát 5 route van összesen, azonban ezek két fele vannak osztva: a Near Side of the Moon-ba tartozik Arcueid és Ciel route-ja, míg a Far Side of the Moon-ba Akiha, Hisui és Kohaku route-ja.
Eredetileg lett volna egy route Yumizuka Satsukinak is, de az végül ki lett vágva (úgy járt mint szegény Ilya.. Nevet ), bár elvileg készül egy remake amiben ezt is mellékelni fogják.

Kezdünk kicsit eltérni a tárgytól, de végezetül még annyit írok hogy bár az F/SN-nel szvsz közel se ér fel, de nem véletlen hogy ezzel a játékkal indult be a Type-Moon, szerintem érdemes adni neki még egy esélyt.

Ja igen, és az animének tényleg nem sok köze volt a VN-hez.. Nevet


Amúgy arra lennék még nagyon kíváncsi hogy a Fate/Hollow Ataraxiát meg szándékoznak-e animálni valamikor? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 17, 23:54:04 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #216 Dátum: 14 aug 17, 23:57:14 »

Az Ataraxia egy kicsit érdekes dolog, mert az egyszerre komoly meg komolytalan. Én el bírnák viselni belőle egy animét, és tekintve, hogy az UBW végre valószínűleg megkapja a neki járó tiszteletet ősszel és a HF-ből is lesz egy film, nem tartom kizárnak, hogy a csapat rácuppan a folytatásra is előbb utóbb.

A feliratot meg befejezhetnék már hozzá végre lassan, mert el szeretnám végig olvasni.
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #217 Dátum: 14 aug 18, 08:47:33 »

Egy "100%-os" fordítás már terjeng a neten, de az idő előtt lett kiadva. Ilyen csoportos fordítással dolgoztak, mindenki tölthetett fel részleteket, viszont a a felelős embernek ezeket át kellett néznie és validálnia kellett ahhoz hogy hivatalosan is elfogadják. Nos, úgy lassan 10 évnyi fordítás után, úgy 70%-os validáltságnál egy gyerek fogta magát és kiegészítve a maradékot a saját, nem épp minőségi fordításával kirakott valamelyik torrentoldalra egy "100%--os patchet", és a sok naív, kiéhezett rajongó egyből elterjesztette mindenhol... Ezek után szegény főfordító kb. lélekben összetört. Nevet Nem tudom hogy valaha elkészül-e a valid 100%os patch, de az tény hogy a fővonal már régóta le van fordítva, csak pár mellékszál meg a H-jelenetek voltak hátra...

Amúgy igen, én is ebbe reménykedek hogy ha már ilyen sikeres lett a Fate/Zero és a Kara no Kyoukai, akkor talán látnak majd lehetőséget az F/HA-ban is.

TALÁN még egy új ("első" Nevet) Tsukihime animét is kaphatunk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 18, 08:49:29 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #218 Dátum: 14 aug 30, 18:17:22 »

2. karakterelőzetes: Archer
https://www.youtube.com/watch?v=taFUXv-cmA8

3. karakterelőzetes: Shirou
https://www.youtube.com/watch?v=J1euJhZyewQ
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #219 Dátum: 14 aug 30, 18:44:56 »

A rajzolás megintcsak valami iszonyú gyönyörű. Suwabe Junichi hangját pedig napokig el bírnám halgatni. Nem véletlenül az egyik kedvenc seyuum. Jobb hangot annó régen nem is választhattak volna Archerhez.

Hasonlóan Sugiyama Noriaki oda teheti Sasukét, Ishidát, Thort stb ahova akarja, Shirou-nál jobban szerintem nem illik egyik karakter sem a hangjához.

Kösz Bastian, jók ezek a rövid trailerek.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 18:45:45 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #220 Dátum: 14 szep 06, 19:28:49 »

Nincs mit! ^^

4. karakterelőzetes: Saber
https://www.youtube.com/watch?v=UzoRddWX9oo

Egy szökőévmentes február van már csak hátra a premierig. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #221 Dátum: 14 szep 14, 19:00:30 »

5. karakterelőzetes: Lancer
https://www.youtube.com/watch?v=A3YQ-KG0kEM

Badass! Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #222 Dátum: 14 szep 14, 21:57:12 »

Lancer amúgy marha nagy arc. Sajnos az összes stay night útban szarul jár ezért nem is sokat tudni róla itt még.

Aki olvasta a hollow ataraxiát az tudja, hogy iszonyatosan nagy arc a csóka Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #223 Dátum: 14 szep 15, 21:55:57 »

A hollow ataraxia elérhető már angolul? ^^

https://www.youtube.com/watch?v=JMOn2ojaPNw
Ez lenne az ataraxiás Lancer dióhéjban? ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #224 Dátum: 14 szep 15, 22:18:50 »

A hollow ataraxia elérhető már angolul? ^^

Még nincs kész a fordítás, de 97%-nál járnak vele.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!