24 szep 29, 00:16:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/stay night  (Megtekintve 81635 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #165 Dátum: 12 jún 17, 22:04:59 »

Oké, epic volt a rész, de a vége ennyire nem volt jó Nevet A Kiritsugu vs. Kirei vitt mindent nálam, eszméletlen jó harc volt. Én azt néztem meg hatszor egymás után Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #166 Dátum: 12 jún 18, 10:30:00 »

Szerintem épp ellenkezőleg, nagyon szar volt így ez a rész. A Berserker Saber beszélgetés teljesen kimaradt a Kiritsugu vs Kirei harc kb fele hosszú volt mint a könvyben.

Viszont nem volt opening szóval valószínű, hogy lesz mjad késöbb vágatlan erzió ebből a részből is.

EDIT:

Valaki emlegetett itt egy 3th Heaven's Feel fanficet. Nos hogy tetszik vele haladni?  Mosolyog

Erre reagálnék újfent.
Nos jól, mostanában rákaptam az írásra, jelenleg 99 A4 es oldalnál áll a mű és még van 3 rövidebb fejezet a háború kezdetéig, szóval fogalmazzunk úgy, hogy hosszú lesz.... Nagyon...

A karakterek egyébként márt teljesen ki vannak dolgozva és utanáztem mint állat, hogy passzoljon minden hivatalos infóhoz és sehol ne legyen lehetőleg ferdítés. Nyár végére befejezem, utána remélem meg tudom mutatni.

Pár bétateszter Fate/ kedvelő olvasóm már van, nekik eddig tetszett.

Egyébként eddig 4 fejzt össz vissz, ilyen címekkel:

-00: Árnyék az éjszakában
-01: A kezdet három családja
-02: A sors különös szele
-03: Az óratorony mestere

A végleges változatot lehet majd széttagolom jobban.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 19, 00:58:56 írta Exkirion » Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #167 Dátum: 12 júl 04, 00:17:08 »

Na végre sikerült befejeznem a könyvvel együtt a sorozatot is és egyet kell értsek Exkirionnal, a Saber vs Berserker és a Kirei vs Kiritsugu is sokkal részletesebb volt a könyvben, bár ez szinte az egész sorozatról elmondható, nem csak erről a két fightról.
Azonban azt se szabad elfelejteni hogy lehetetlen lenne 25 részbe belezsúfolni mindent.... talán ha három évadosra tervezték volna... de az már lehet sok lenne.
Az biztos hogy így is fényévekkel jobb adaptáció lett mint a Fate/Stay Night (Pokolra veled Studio Deen! Nevet ) és valószínűleg ha nem ismerném a könyvet akkor tökéletesen meg lennék elégedve a sorozattal. Mosolyog
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #168 Dátum: 12 júl 31, 02:08:10 »

Nagyon belefanultam az animébe. Nevet Majd a mangát is olvasni fogom, ha valaki fordítani fogja, de eddig nem láttam ennek jelét. ikszdé

A Visual Novelt is szívesen kivinném, de gondolom annak csak angol verzsönja van szintén, magyarosítani senki meg se próbálta? Szomorú
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #169 Dátum: 12 júl 31, 15:56:34 »

Érdekes, hogy ebben a szériában az Archerek mindig menők, a Lancereket meg folyton megszívatják.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #170 Dátum: 13 jan 21, 12:50:28 »

A Réalta Nuában Shirou helyett Rin a főszereplő?

Csak mert letöltöttem ezt, és érdekes módon Rin szemszögéből mutatja ugyanazt a történetet.
http://thepiratebay.se/torrent/4915049

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 13:05:22 írta Shiro » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #171 Dátum: 13 jan 21, 13:01:11 »

Nem, csak a prológus van Rin szemszögéből, meg a Heaven's feel befejezése.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #172 Dátum: 13 jan 21, 13:10:50 »

De az kb milyen hosszú, mert most kb a harmadik nap estéjén vagyok, most támadott meg Lancer.

Eredetileg van az első napon, hogy:

Shirouval megyek a suliban, találkozok Isseiel, majd ugye Rinnel.

Itt meg fordítva Rinnel megyek és találkozok Isseiel és Shirouval.

Láttam valami érdekeset, második nap este ott ahol Shirou először találkozott Illyával jöttek felém Sakura és ...UBW Gil?

Na, csak odáig volt, hogy találkoztam Saberrel.




 
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 13:15:41 írta Shiro » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #173 Dátum: 13 okt 06, 00:12:27 »

Egész jó kis openingje van a Heaven's Feel-nek.
http://www.youtube.com/watch?v=Cp3EfuYJ9d8
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #174 Dátum: 13 okt 06, 01:49:05 »

Ja ez vitás verzió, amit az ufotable csinált, ugyan azok, akik a Zero-t is animálták. Nem rossz nem rossz, a zene is jó alatta de nekem valahogy még se jön be igazán. Lehet, hogy közrejátszik a dologban, hogy a Heaven's feel maga egy inkonzisztens ostoba masszája mindennek, ami már nem fért bele a két eredeti route-ba. Tele van hülyeségekkel, józan ész szempontjából és történet szempontjából is. Nem is csoda, hogy a folytatás viccként kezeli.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #175 Dátum: 13 okt 06, 09:10:15 »

Ha már így feljött a téma, belinkelem ezt a viszonylag régi hírt, hátha újat sikerül mondanom valakinek:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-07-12/ufotable-to-produce-new-fate/stay-night-project

Pont a Stay/Night-ot néztem nyáron, amikor kijött a hír. Előtte megvolt a Zero, szóval volt boldogság. Mosolyog
A kérdés már csak az, hogy melyik út lesz választva? A Zero eseményei alapján a Heaven's Feel a legesélyesebb, viszont azt az utat finoman szólva sem kedvelem. >.<#
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #176 Dátum: 13 okt 06, 12:46:57 »

Én még nem láttam ezt a hírt.
Nekem az a gyanúm, hogy remakelik az eredeti fate/stay night-ot teljesen, mivel az filleres is, meg összevissza is.
Vaaaagy az is lehet, hogy a Hollow ataraxia lesz meganimálva. Ó istenem légyszi, hogy az legyen Nevet

Ó végre valaki aki egyetért velem a HF-el kapcsolatban. Egyszerűen nem értem mit kezdvelnek azon az emberek. Tele van értelmetlen és ostoba logikai bakikkal arról nem is beszélve, hogy a karakter felének teljesen más a személyisége benne, mint a másik két útban.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 12:47:51 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #177 Dátum: 13 okt 07, 14:46:57 »

Nálam a sulyokot(direkt írtam így ikszdé) az vetette el, amit Gilgamesh kapott ezen az úton. >.<
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #178 Dátum: 13 okt 07, 14:51:43 »

Na igen az egyik baromság a sok közül. A másik hatalmas hülyeség pl az, hogy Archer keze ott marad és nem tűnik el, miután Archer meghal, miközben az UBW ben Rider feje eltűnik, amikor Caster lefejezi. És ez csak 2 a temérdek baromságból.

Amúgy az út már rég hülyeség Gilgameshnél. Eleve az, hogy Shirou x évig pont le se szarta, hogy Sakura közeledik felé, aztán az HF elején egyszer csak: "Jé ez a csaj szééép! Én szereteeeem (nyáladzás)" és onnantól kezdve él hal érte. Na hagyjuk már Nevet

Nem si nagyon csodálkoztam rajta, hogy az Ataraxia csak említi ezt az utat és csak poén ként kezeli.

Egyébként a hivatalos Timeline amennyire tudom vagy a Fate vagy az UBW bár az Ataraxia történései és amit fuyuki késöbbi történetéről tudunk gyanúsan az UBW a canon történetszál.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 07, 14:55:06 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #179 Dátum: 13 dec 27, 11:47:58 »

Kaptunk egy kis teasert:  Kúl

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-12-27/new-fate/stay-night-anime-by-ufotable-previewed-in-teaser-video
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!