24 jún 27, 19:11:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek milyen konzola van és miért szereti?  (Megtekintve 83939 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #90 Dátum: 09 máj 09, 12:59:39 »

Hát igen, ezzel a megoldással tisztában voltam, de reméltem van más is. Na mindegy, azért kösz.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #91 Dátum: 09 máj 09, 13:14:53 »

Directbe bekötöd a netet az xboxba......
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #92 Dátum: 09 máj 17, 11:44:31 »

hali újra
ha pl : van egy xbox360 -am , és semmi film nézés , semmi netezés , csak játékkal játszok rajta (csak single) akkor mennyi az esélye annak hogy tönkre megy? :/ mert gondolom a film , zene , zárt tér stb. leterhelheti és ezért romlik el egyhamar , de ha csak játszok rajta akkor nem érheti nagy megterhelés :/

(am van egy ilyen xbox360 -nál h "upscaled" <- ez mi? kép itt van róla : http://4.bp.blogspot.com/_bdCR1Q8FcV0/Rm37iCHMgeI/AAAAAAAAAi4/Aa8mTtz8sJQ/s1600-h/3307192_500.jpg
csak nem értem , mert a sima xbox360 képnél ilyen kockás 800x600 -s felbontásra tippelek , az xbox360 upscalednél meg egyértelműen 1024x768 -s a felbontás :S )
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 17, 15:58:41 írta Triton » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #93 Dátum: 09 máj 18, 13:28:06 »

HMMMMMM
Triton mán megint a szeren van....vagyis még mindíg.
Már mér emésztené jobban a 0 számítási teljesítményt igénylő filmnézés/zenehallgatás a konzolodat mint mondjuk a procikat 95-100%ban terhelő full HD játékok. Csak egy kérdés volt.... költői jobban ért hozzá majd meg mondja. LOL
Kép: az az xbox 1, ps2 felkonvertálását jelenti, ha jobban megnézed a játék a Final Fantasy Xll (az xbox 1est nem tom), ja hogy angolul van meg te úgy nem tudsz és sokat ír és nem játszol vele, fogalmad sincs mi az, na az egy másik kérdés....LOL

A hozzászólásaidból látszik, hogy kisokos(kodó) pc-és ként mivel nincs della fejleszteni konzolt akarsz venni, és totál pc-és módon közelítesz a témához. Értelme nincs textúra minőséget, meg élsimítás, antisotropic filter számát nézegetni, 3-4 méterről ahonnan egy 100+ centis hd tevét kell nézni már a szemed ezen apróságokon nem akad fel.
Hidd el a ps3 és a 360 is baromi jó képet ad. youtube meg baromság.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #94 Dátum: 09 máj 18, 13:42:57 »

értem. kösz  Nevet tényleg nem értek a konzolokhoz , ezért most inkább nem osztom az észt  Pirul (pc -t nem akarom tuningolni , inkább veszek egy konzolt aminél tuti hogy nem akad 1 játék sem , minthogy vegyek pl egy vga -t , aminek az árából kijön egy box :/)
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 18, 13:45:09 írta Triton » Naplózva
Shikamaru12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153



« Válasz #95 Dátum: 09 máj 18, 16:59:10 »

nekem van ps2-őm és psp-m és nem tom hova írjam sztem ehhez a témához illik h ha psp-n letöltött játékkal akatok játszani akk mit kell csinálni a konzollal?
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #96 Dátum: 09 máj 18, 17:38:53 »

a psp -n való játszáskor nem kell csinálni a ps2 -vel semmit... ha arra gondolsz h letöltött játékkal hogy lehet játszani psp , akkor elmondom h a psp memória kártyájára rá kell rakni a gépeden lévő képfájlt (persze ehhez szükség van a géped és a pc közti csatlakozóra) és utána berakod psp -be és elinditod a gamet :/
Naplózva
Shikamaru12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153



« Válasz #97 Dátum: 09 máj 18, 17:49:00 »

ha arra gondolsz h letöltött játékkal hogy lehet játszani psp , akkor elmondom h a psp memória kártyájára rá kell rakni a gépeden lévő képfájlt (persze ehhez szükség van a géped és a pc közti csatlakozóra) és utána berakod psp -be és elinditod a gamet :/

ennyi nem kell semmi olyan mint pl a ps2-nél chippelés??
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #98 Dátum: 09 máj 18, 17:55:51 »

hát , nem akarok hülyeséget mondani , mivel nekem nincs psp -m viszont sok oldalon olvasgattam psp -kről elvileg elég a memória káryára átrakni az ISO -t vagy amilyen kiterjesztésü a file és berakod psp -be. szerintem nem kell chippelni , még nem hallottam psp chippelésről , de sztem Kornel ennél jobb útmutatást tudna nyújtani :/
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #99 Dátum: 09 máj 19, 06:09:41 »

Triton, már megin ossza az észt és fujja halvány lila ködöt, mert a témához kb annyit ért mint egy teáskanna.

Persza felteszed az isot és megy máris, ez így működik LOL

PSP nincs chip, de downgradelni kell  a firmwaret, és egy speciális custom firmwaret a helyére tenni.
A gond az, hogy ezt a legújabb generációs PSP-kel már nem lehet megcsinálni, más a gép felépítése, és nem engedi, hogy flasheljék (legalábbis ezek a legutolsó általam is ismert infok).
Ha akarsz PSP-én isoval játszani, akkor szerezz be Vateráról egy olyat ami már okosítva van, de sajna még drágábban mennek mint az újak néha.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 19, 10:49:06 írta kornel » Naplózva
Shikamaru12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153



« Válasz #100 Dátum: 09 máj 19, 11:57:51 »

nekem 2004-es a psp-m am és azt hol tom megnézni h milyen firmware-om van mer elvileg ez sem mind1 bocs h ennyit kérdzgetek és lehet h hülyeséget írtam de még non kezgő vok smirksweat
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #101 Dátum: 09 máj 19, 16:53:04 »

Jó semmi gond, te legalább kérdezel. És nem hülyeségeket írsz.
Azt bevallom, hogy hogyan kell csinálni nem tudom, valami konzolboltos vagy ezzel foglalkozó emberkét kell megkérdezned, mert hiába nézek utánna neten (nem fórumban, hanem valami komolyabb helyen pl playstationscene, vagy eurasia) nem értek ehhez a részéhez.
Persze, hogy nem mindegy, mely firmware van rajta házilag én a hejedben nem fognák hozzá, de mondjuk pesten a console cornerben, vagy bármely másik konzolos boltban, az ország területén örömmel segígenek neked.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 19, 17:02:26 írta kornel » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #102 Dátum: 09 máj 19, 18:30:20 »

Szerintem a legjobb konzol az az xbox360  Mosolyog
Ha HDMI csatlakozóból aranyozott végűt veszek, az jobban veszi a jelet?
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #103 Dátum: 09 máj 19, 19:42:08 »

Az már nüansznyit számít csupán. 360 esetében inkább semmit

Egy 360-nak sose lesz mondjuk filmel olyan képe mint mondjuk egy Krell vagy Esoteric blu ray játszónak, nem is kell elvárni tőle, egy komolyabb videolejatszo legyen az Sony, vagy Denon, esetleg valamelyik igazi High end márka Krell, Lexicon, Harman Kardon, több ezer euroba kerül, míg 360 csupán 200-ba.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #104 Dátum: 09 máj 19, 20:26:29 »

értem  Mosolyog
lenne még 1 kérdésem (bocs ha hülyeség) a blu-ray lejátszó van ps3 ban is (ezzel szerintem megis éri a ps3 az árát) és ehhez a blu-rayhoz kell külön cd?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!