24 jún 27, 18:40:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinek milyen konzola van és miért szereti?  (Megtekintve 83934 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #30 Dátum: 09 ápr 23, 06:16:34 »

ps4 2011 -ben? lolz max 2021 -ben Nyelvesít
Off: am most őszintén szólva , szerintetek melyik konzollal járnák a leges legjobban :
Play Station 3 -mal , vagy xbox 360 -nal? mert mindig mindenki mást ír a forumokon ,
és már bizonytalan vagyok ebben , pls segítsetek  Technikai KO  Pontosan bye bye

De azt ne felejts el, hogy a 360 "le van butítva és hetente minimum 2x kell vinni szervízbe"...ikszdé LOL
PS4 2011 nem olyan elképzelhetetlen, a Sony mellényúlt a 3-mmal, és addigra valószínűleg a konkurencia is új géppel jelentkezik, a PS2 csak azért tudott 7 évet futni, mert sokkal sikeresebb volt mint a többi konzol (Xbox-Gamecube-Dreamcast együtt talán elértek 40-50 milliós eladást a PS2 pedig magában 120 milió felett jár, mármint db nem pedig mani, na ez a PS3 esetében messze nincs meg)
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #31 Dátum: 09 ápr 23, 11:58:45 »

-.-'
msn -en haverom megakar győzni h vegyek inkább boxot mert az sokkal jobb meg minden , csak én meg mástol meg azt hallottam h a box az egy rakás szar , szal én most ebben vok bizonytalan...meg haveromnak is volt de helyette vett ps3 -t mert 2-3 hét utána már dobatta ki , mert szerviz , box csere stb :/
Naplózva
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #32 Dátum: 09 ápr 23, 13:14:20 »

szerintem a box jobb, de döntsd el te.
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #33 Dátum: 09 ápr 23, 13:58:11 »

Titron: Az Xbox360 jobb mint a ps3 csak nagy tv kell hozzá, me besárgul a tv képe. Egy idő után...
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #34 Dátum: 09 ápr 23, 15:11:08 »

de boxra nincs naruto ultimate ninja storm :SSSSSSS nekem meg pont az kéne  Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #35 Dátum: 09 ápr 23, 16:23:19 »

De van rá másik narutos úhogy mindegy
(800 ft a két rész, vagy 18000 a ninjastorm lehet választani
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #36 Dátum: 09 ápr 23, 19:12:33 »

Istenem titron, akkor miért kell tanács ha tudod hogy mi kell? OMG De most nem?
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #37 Dátum: 09 ápr 23, 20:41:53 »

kiváncsi vagyok hogy kitud megcáfolni , ha megtudtok cáfolni/győzni a box iránt akkor nyílván azt választom ,a ninja stormot is azért írtam , hátha megtud valaki győzni a boxot illetően Nevet
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #38 Dátum: 09 ápr 23, 21:12:22 »

most h jobban végiggondoltam igazatok van , a xbox360 jobb , mert olcsóbb , chippeltethető , tehát letok írni rá gémeket , viszont azon a téren még mindig bizonytalan vagyok h megbízhatok -e benne :/
Naplózva
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #39 Dátum: 09 ápr 24, 08:54:09 »

am ps-re is tudsz ugyanúgy kiríni játékot ha chipelve van.
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #40 Dátum: 09 ápr 24, 12:14:22 »

Titron már másodszorra veszem észre hogy dupla postolsz. Ezt hagyd abba! Inkább módosíts... OKÉ?
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #41 Dátum: 09 ápr 24, 12:59:59 »

am ps-re is tudsz ugyanúgy kiríni játékot ha chipelve van.

Ja PS2 re. de háromra nem....
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #42 Dátum: 09 ápr 24, 13:08:11 »

Kornel tudsz küldeni ps3 & xbox360 -ról képet? mármint úgy értem h ugyan az a game megy a két konzolon , csak megakarom nézni a textúra külömbséget , mert ami youtubeon van az nem győzött meg ( me nemtom h ott direkt álitották-e el a tv -t)  bow
Naplózva
Uzumaki Naruto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 229



« Válasz #43 Dátum: 09 ápr 24, 14:11:27 »

A google a haverod.  Írd be hogy Xbox 360 vs PS3
Am szerintem a Box jobb, mert  kilehet chippelni, + olcsó a javíttatás.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #44 Dátum: 09 ápr 24, 14:13:41 »

Nem állították el a tvt a PS3mat állították be szarul, full rgb-re kell állítani a kimeneti szintet akkor szinte semmi különbség nincs képminőségben a 360 és a PS3 közt.
Grafikban van nem egyszer kevesebb efekt fut a PS3mon, persze van példa rá másik is, hogy a sony gépén jobb egy játék, de leginkább 360-on jobb.
A különbésgek egyébként minimálisak, ha nem látod a másik észre se veszed, és nem hiányzik. Nem is a textúra minőségban van különbség, sokkal inkább abban, hogy a játékok simábban futnak 360-on.
Sajna a Pana nem tud PIP-et (a plazmák egyáltalán tudnak?) úgyhogy nem tok küldeni olyan képet neked, másik tvről meg sok érteleme nincs összehasonlítani.
Gamespoton egyébként van egy két normálisabb összehasonlítás, de marhára nem sikerült most hírtelen megtalánom.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!