24 szep 22, 21:23:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826160 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #4095 Dátum: 12 aug 11, 23:13:26 »

Köszi hogy szóltál, majd legközelebb észben tartom:)
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4096 Dátum: 12 aug 11, 23:15:04 »

Azért annyi realitás van benne ahogy átolvastam, hogy Tobinak megvan Obito szeme, és NEM EZZEL NEM AZT MONDOM HOGY A KETTŐ EGY ÉS UGYANAZ csak hogy megvan neki a szeme, ami elég valószínű tekintve hogy Kishi tuti erre pörgeti a szálakat, persze ez nyilvánvaló szerintem de a többi valóban lényegtelen a spoilerböl, ez is nyilvánvaló, de kikelet emelni valami pozitívumot Mosolyog ha már egyszer bemásolta Mosolyog
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #4097 Dátum: 12 aug 11, 23:17:16 »

Nekem meg egy kicsit fura hogy madara csak úgy odaállít tobi mellé...meg kiderül hogy ki tobi..kicsit még messze van.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4098 Dátum: 12 aug 12, 10:53:59 »

Ha jól értelmezem az angolt, akkor mondja tobi hogy elbukott kakashi misszióján, utána meg kakashi ott áll a síroknál.Ezek szerint mégis csak obit=tobi. Bár sose értettem ezeket  a bekattanásokat mikor az utolsó pillanatban is mondta kakashinak hogy meneküljenek. -.-" mind1.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4099 Dátum: 12 aug 12, 12:17:28 »

Nem tom én inkább úgy érzem, hogy pont nem igazolja a tobi=obi elméletet, mert ugye azt mondta, hogy a kannabi hidas eset óta övé a szem. Tehát értheti úgy, hogy előtte nem volt az övé. Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #4100 Dátum: 12 aug 12, 12:29:26 »

És pont ezért is lehet ő Obito Mosolyog, mert előtte nem volt sharinganja, akkor lett. De szerintem ebből a mangából pont az derült ki, hogy ő nem Obito csak az ő szemét birtokolja.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4101 Dátum: 12 aug 12, 12:31:54 »

Én is ezt mondtam az imént Durci
Ezen a fejezeten amúgy annyit röhögte Mosolyog Naruto micsoda IQ ninja Pojén
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #4102 Dátum: 12 aug 12, 12:46:22 »

Nem, azt mondtad, hogy ezért nem ő Obito én meg azt mondtam, hogy épp ezért lehet ő Obito. Aztán meg azt mondtam, hogy ennek ellenére nem gondolom, hogy ő lenne az.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4103 Dátum: 12 aug 12, 19:06:49 »

Na jó... Ebbe kezdek belezavarodni... De tényleg neked van igazad, de ettől függetlenül, sztem nem ő obi.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4104 Dátum: 12 aug 12, 21:33:06 »

A Naruto manga 597. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 598. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #4105 Dátum: 12 aug 15, 11:04:51 »

Ohh my god, ez egyre rosszabb ikszdé... most már nem elég a frászbuk, kell nekünk a spanyol is?
Tud vki spanyolul? Mellesleg ez nem hiszem hogy hiteles, a prediccion vagy mi volt oda írva ami gondolom angolul prediction ami nem spoiler csak egy előrejelzés, vagyis vki elképzelése hogy milesz de aztán mégsem. Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4106 Dátum: 12 aug 15, 11:26:50 »

Egy blogról van, valószínű, hogy hiteles  smirksweat Egyébként annyit értettem belőle, hogy naruto csinál vmit, ami tobinak fáj. Jó vagyok, mi? Nevet
Ráadásul kép, szal még csak fordítóba se lehet behúzni Nevet am még vagy 2 óra és kint lesz az igazi is...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4107 Dátum: 12 aug 15, 12:47:11 »

Nem vagyok valami jó spanyolból ( konkrétan nulla) de a "prediccion" szó nem azt jelenti, hogy "előrejelzés, jóslás?" Vagyis ez csak amolyan vélemény, hogy mi is fog történni a fejezetben.  Gondolkozik
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4108 Dátum: 12 aug 15, 13:23:04 »

Nekem ez kicsit fura, mert tul sok a harc meg minden. Arrol ir h naruto megkapta a kyuubi osszes chakrajat, tobi atvalt rinneganra es csapatjak egymast... Tobirol felig lejon a maszk es kakashi obitonak hivja. De aztan azt mondja h csak elvette a szemeit es o a fajdalom meg a sotetseg... Aztan lehozza a gedou mazot es tamadni akar es itt van vege a spoilernek
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #4109 Dátum: 12 aug 15, 15:14:54 »

Nem akarok offolni, de a tény hogy a hétvégén olvastam egy mangát az nem azt jelenti, hogy ma nem jön ki egy újabb?  Nevet
Mert ha ma is kijönne egy akkor az olyan lenne, mintha az obontól függetlenül minden héten lenne manga, ami pedig paradox  Nevet   (Persze javítsatok ki, ha tévedek én is annak örülnék. Hümm-hümm)
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!