24 szep 22, 21:16:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826152 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4080 Dátum: 12 aug 07, 14:13:28 »

Előbb lepottyan Tobi egyik karja, utána meg kézpecséteket formál. Hihető. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4081 Dátum: 12 aug 08, 03:24:24 »

Haku is képes rá, Tobi ne lenne? Ő Uchiha ... (azt hittétek kimondom, mi? nem nem, nem lövöm le a poént muhahahA)
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #4082 Dátum: 12 aug 08, 08:18:36 »

Remember all you sexy bastards out there, Naruto, Bleach, OP, FT, etc. all on break this week. Feel free to take your rage out on us
Aug 7th, 2012 at 9:59pm PDT

Ezt olvastam a Manga Streamen Szomorú
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #4083 Dátum: 12 aug 08, 09:15:04 »

What? Komoly, hogy ezen a héten sem lesz manga?
Nem szoktam különösebb enrage effektekkel operálni ilyen helyzetben, de ugyan már?! Gyáááá

Ha ezt fő állásban nyomják, és nincs éppen valami ünnep a 40.000 ünnepük közül, akkor miért nem lehet rendesen kiadni a mangát? Ez olyan mintha most a hasamra csapva, én sem végezném a munkám... Hopp, ma sajnos nincs kenyér, se semmilyen pékárú, mert XY. De azért nyugodtan töltsétek ki rajtam a mérgeteket...

Nagyon remélem, hogy csak fake hír, és mégis lesz manga...
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #4084 Dátum: 12 aug 08, 09:19:35 »

és most olvassátok el a fent lévő hozzászólást...és aki angol szótár nélkül megérti annak gratula.
én nem vagyok moderátor, habár tudok angolul (lehet, hogy nem is rosszul), azért megpróbálok magyar nyelven írni egy magyar fórumra...
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #4085 Dátum: 12 aug 08, 09:35:53 »

Tényleg nem lesz a héten manga :/ max ha a jövőheti kiszivárog a hétvégén :/
a Mangahelpers is írja...
"Naruto 596 Discussion / 597 Predictions | Jump on Break : no chapter this week"
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4086 Dátum: 12 aug 08, 09:36:57 »

Remember all you sexy bastards out there, Naruto, Bleach, OP, FT, etc. all on break this week. Feel free to take your rage out on us
Aug 7th, 2012 at 9:59pm PDT
...

"Emlékeztetünk minden szexi baromarcút a világban, hogy ezen a héten nem lesz Naruto, Bleach, FT, stb. Nyugodtan kitölthetitek rajtunk a mérgeteket. 2012.08.07. ..."
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yosi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 60

Konohagakure no Sato


« Válasz #4087 Dátum: 12 aug 08, 09:46:58 »

Ha felléptek a Bleachfan honlapra ott ki is irta a szerkeztöség hogy ezen a héten Obon ünnep van vagy mi szal lehetet volna ebböl következtetni hogy a héten nem lesz egyik manga se  smirksweat Gondolkozik
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #4088 Dátum: 12 aug 08, 10:08:07 »

Tudtam. Ezek odaát minden megünnepelnek, a lábujjak újjászületésétől kezdve, a kerámiaszakkörök újraalakulásáig. Alapítok majd egy vallást, és teljesen random időben megünneplek majd valamit, természetesen úgy, hogy nem dolgozom.  Technikai KO

Pedig annyira kíváncsi lettem volna, hogy NA most mi lesz??!

Egyébként arra nem gondolnak odaát, hogy előre legyárthatnának pár számot az újságból? Ilyenkor nem kéne a rajongóknak sem csalódniuk, és nem kéne pénztől sem elesniük, szegény árusoknak.  Nevet

Naplózva

zolee92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #4089 Dátum: 12 aug 08, 10:33:47 »

Nem egészen értem én ezt az Obon-t! Tudtommal augusztus 11-19 tart, akkor elvileg jövő héten nem kéne lenni mangának, holnap visznt igen  Szomorú
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #4090 Dátum: 12 aug 10, 01:03:39 »

Jól megírt, de szerintem is fake spoiler. Már ott elvéti, hogy ennyi minden történik egy fejezetben, ezt Kishi vagy 3 hétig húzná. A tartalom kiszámítható, de tetszik.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4091 Dátum: 12 aug 10, 13:07:01 »

Nem egészen értem én ezt az Obon-t! Tudtommal augusztus 11-19 tart, akkor elvileg jövő héten nem kéne lenni mangának, holnap visznt igen  Szomorú

Azt úgy nézd, hogy amit mi olvasunk mangát, az japánban egy héttel késöbb jön ki, szal mi egy héttel előrébb vagyunk mert amit te olvasol az a nyomdából van kicsórva.

Valaki írta, hogy random időpontban ünnepelnek dolgokat. Szerintem ha a manga magyar találmány lenne, ők is ugyanezt gondolnák Augusztus 20 ról Március 15 ről és hasonlókról.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #4092 Dátum: 12 aug 11, 22:46:15 »

...

Ez már cinkes, mivan veled ember? Ennek semmi köze sincs a spoilerhez... ez már spam. Hmm... Majd esetleg kedden este vagy szerda reggel lehet hogy lesz. Addig meg csak várni kéne ikszdé... hát én már nem tudom hogy sírjak vagy nevessek!
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #4093 Dátum: 12 aug 11, 22:51:30 »

hát akkor csak várjál, minek olvasod el? Bocsmár hogy bemertem másolni, ha valakinek nem tetszik majd úgyis le lesz véve. :\
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 23:00:19 írta Lchangetheworld » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4094 Dátum: 12 aug 11, 23:02:47 »

Mintha belinkeltél volna egy híradást kb. de nem hiszem hogy itt kéne megbeszélni, de ha meg fogadsz egy tanácsot, nem a frászbukról próbálsz spoilert szerezni hanem inkább egy hitelesebb honlapról mint pl. narutobase vagy mangaspoiler, de nem kell egyből támadni csak szóltam hogy ez nem spoiler ha fejen állsz akkor sem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!