24 szep 23, 03:19:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826259 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #3990 Dátum: 12 jan 30, 18:33:06 »

De kkirax vag ymit tudom én ki...ezek lehet,hogy fakek...nem kelll minden spoilert felrakni,mert akkor mindenki izgul,hogy melyik a jó meg...áh ne ragd fel,ha nem tudod tutira,hogy igaz...
Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #3991 Dátum: 12 jan 30, 18:36:03 »

én is izgulok hogy mi lesz a következő fejezetben, és így legalább van lehetőség fejtegetni hogy melyik lehet az igazi és hogy ki melyik lehetőséget tudná el képzelni.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3992 Dátum: 12 jan 30, 18:49:14 »

Azért elég valószínűtlen, hogy 1 fejezetben Kakashi és Gai is öngyilkos akcióra szánná el magát. Véleményem szerint ez fake. Főleg annak a fényében, hogy még csak hétfő van.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3993 Dátum: 12 jan 30, 18:55:43 »

Ki is van írva a másodiknál hogy "Prediction", vagyis valaki találgatása ez a dolog.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3994 Dátum: 12 jan 30, 19:33:10 »

De ha találgatás, akkor minek rakják fel? Csak azokat kéne felrakni, amik a "confirmed" jelzőt kapják.
A mangahelperen még 1 spoiler sincs, szóval, még várhatunk...
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #3995 Dátum: 12 jan 31, 10:22:44 »

Azért rakja fel mert Spoiler... és nem egy olyan van már fel rakva ami fake... de lehet valóságalapja... nem kötelező "Hiteles" spoilert felrakni, ez sehol sincs leírva... és legalább addig se unatkozol.. mert belegondolsz hogy mi lenne HA tényleg így lenne Mosolyog
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3996 Dátum: 12 jan 31, 12:33:43 »

Igaz, hogy nem kötelező, de ajánlott. Mert a fake spoilerekből semmi biztos nem derül ki, így a nagy részük, véleményem szerint, haszontalan és félrevezető.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 31, 15:16:54 írta Domynyk » Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #3997 Dátum: 12 jan 31, 15:58:21 »

De kkirax vag ymit tudom én ki...


Ne haragudj, de ez mi? nyiss már fel kérlek egy nyelvtan könyvet és azon lovagolj ahelyett, hogy másra pazarlod az időt...
Spoiler-t a megfelelő topikba... hol a hiba?

+ Yupi leírta amit akartam, így egy nagy +, hogy ne legyen annyira off.
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3998 Dátum: 12 jan 31, 16:22:25 »

  Nekem a második hitelesbbnek tűnik, annak ellenére, hogy az előző fejezetben Kakashi és Gai valóban kapisgálták a 8. kaput/MS-t. De ha már Kishi meg akarná ölni őket(és szerintem meg is fogja), biztos méltóbb haláluk lenne, nem csak úgy mellékesen halnának meg, hanem lenne szépen külön-külön harcoskájuk, valami igazi badass-el. Aztán hosszú flashbackek.
  Bár maga az ötlet, hogy 2 vs 1 harcban halnak meg (8.kapu, MS), miután lezúzzák a rosszarcot, nem rossz. Sőt, én remélem hogy Gai a 8.kapuuba hal bele, de ez biztos nem mostanában lesz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
KoporShow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #3999 Dátum: 12 jan 31, 17:11:22 »

Az előbb is beírtam de úgy látszik észrevétlen vagyok Nevet Na ha látjátok egy spoiler előtt, hogy PREDICTION az csak találgatás, és így helyén kell kezelni. Teljesen felesleges találgatni, hogy vajon ez lesz e. Ha azt látod egy spoiler előtt, hogy CONFIRMED na akkor az a tuti!! Nevet
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4000 Dátum: 12 jan 31, 18:06:44 »

Ezt mondtam en is, de ezek szerint nincs igazam...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4001 Dátum: 12 jan 31, 21:35:47 »

Túl részletes, túl pontos, túl összefüggő szövegek. Ha ilyen minőségű hiteles spolier kerülne ki, akkor már rég kint lenne az "angol" manga is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #4002 Dátum: 12 jan 31, 21:42:28 »

sajnálom ez az én figyelmetlenségem volt..... tudok annyira angolul hogy ezt észre vegyem csak hát nem figyeltem eléggé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4003 Dátum: 12 feb 02, 22:39:17 »

A Naruto manga 572. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 573. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4004 Dátum: 12 feb 07, 17:24:29 »

Srácok vannak új spoiler-ek.Valaki linkelhetné őket! Mosolyog Ha minden igaz jönnek a régi csapatok segíteni Narutoéknak (nem tudom miben tudnának Nevet ) és Sasuke is megjelenik!  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 17:26:47 írta tibee77 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!