24 szep 23, 17:26:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826866 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3795 Dátum: 11 aug 31, 11:25:27 »

Aztaaaa :O ehez a képhez nem tudok mit fűzni, nagyon állat Nevet . Arre a verzióra soha sem godnoltam volna. És már az Amaterasut használja a susanoo erejeként.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 11:27:16 írta dosreis » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3796 Dátum: 11 aug 31, 11:29:15 »

Ez nem semmi, a szöveg szerint Zetsut gyilkolja meg hogy kipróbálja az új szemei erejét! Mosolyog A végén meg hogy ezekkel a szemekkel látja jól a sötétséget! Elég jól hangzik, mondjuk ez szerintem csak 2 oldal lesz, ha jól sejtem az egész fejezet úgy 17 oldalas lesz, mert naruto (tehát az a kéz mégsem az aminek feltételezték olyan sokan a manga topicba) lepcsapkodja az Edo Tshuchikagét meg Raikagét?!?!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 11:32:43 írta Morause » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3797 Dátum: 11 aug 31, 12:14:51 »

egy kérdés: láttátok már az új mangát vagy csak szöveg az. mert érdekelne előre is köszi
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3798 Dátum: 11 aug 31, 12:22:01 »

A ASpoiler téma utolso bejegyzésében van egy  link egy képhez arról beszélünk . Am A Susanoo kiály de nem tudom ihez hasonlítani mintha csőre lenne.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3799 Dátum: 11 aug 31, 12:31:05 »

Végül csak egyesítve lett Itachi és Sasuke MS mintája. És egész jól néz ki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3800 Dátum: 11 aug 31, 12:33:00 »

Kicsit komplikáltabbnak hittem. Azt maradt ugyan az, csak Itachi MSének 3. fekete vonalát belehúzta. Végül is ez a legegyszerűbb verzió és senki nem gondolt rá.. azaz sehol nem láttam Nevet
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3801 Dátum: 11 aug 31, 12:37:03 »

Én sem csak külön külön , de erre mégsem gondolt senki sem ezért ő a mester Nyelvesít A Susanoo meg tök oylan mint egy sólyom legalábbis  feje kicsit , vagy valami madár fej.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3802 Dátum: 11 aug 31, 12:39:08 »

Nagyon jól néz ki Sasuke szeme. Remélem amivel végzett az nem az igazi fehér Zetsut volt.. de végre képbe került Sasuke, kiváncsi vagyok ki lesz az első ellenfele, mert gonodlom elsőnek nem Narutoval fog küzdeni, hanem valaki másba botlik bele. Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3803 Dátum: 11 aug 31, 12:41:02 »

Itachi jelképe a holló. Sasukéjé a sólyom vagy a sas? Eddig am emberi maszk féle volt, jó hosszú orral ez a lepel.. Elsőnek azt hittem most két hosszú orra lett, de utána láttam hogy csőrszerű lett a maszk. A kinézet már megvan.  Most már csak a képességeket akarom látni de gyorsan!!!  Ördögi

kristofkristof: én a gyíkot ajánlanám. Nevet Kabuto tökéletes lesz megélezni azokat a szemeket.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 12:42:50 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3804 Dátum: 11 aug 31, 13:01:12 »

Igen! Egy éve erre várok! Nevet Sasuke szeme tökéletes.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3805 Dátum: 11 aug 31, 13:25:02 »

nee  Neeem, csak Sasukét ne, eddig olyan jó fejezetek voltak, most meg... :SSS ( bocsi a Sasuke fanoktól Nevet )
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3806 Dátum: 11 aug 31, 15:22:57 »

-Ööö.. Te is jó voltál, kis öregember...
-Én vagyok a Tsuchikage...
 ikszdé
Háát, ezen jót röhögtem. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #3807 Dátum: 11 aug 31, 16:22:33 »

Hát ezen jól meglepődtem azt hittem Itachi írtja zetsut erre meg a Sasuke, amúgy szerintem most még nem fog többet benne lenni a Sasuke az egy kis idő neki is mire oda ér a csata mezőre. Bár így most már szerintem az lesz, hogy találkozik Itachival mivel ő meg oda tart kabuto-hoz és akkor talán megint lesz egy nagy Uchiha harc kiváncsi lennék Itachi mindent bele add, hogy végződik Nevet
Ami engem igen meg zavart az Naruto új fajta rasenganja anyi örvény volt már ki nem bírtam nézni, hogy áll ez  Hmm?
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3808 Dátum: 11 aug 31, 16:33:52 »

kijött a manga???? hol? léci valaki linkelné?
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3809 Dátum: 11 aug 31, 16:50:45 »

OFF: nem azért, de már vagy 100x kérdezted és 100x válaszoltak, hogy ITT: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=114.1065
Naplózva

Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!