24 szep 23, 19:25:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 826920 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3750 Dátum: 11 aug 10, 20:39:11 »

Hát a hét kardforgatóról már szerintem lemaradtunk! Emlékezz vissza, hogy amikor leszállt az este, mutatták Kakashit és már nála volt Zabu lefejezője. Persze attól még a többi kardf. vissza is vonulhatott, de feltételezésem szerint nekik is annyi. Gaara-hoz még biztos vissza tér, hogy befejezze az apa-fia harcot, de a 2. Mizu- és Tsukikagét és a 3. Raikagét már nem biztos, hogy túlságosan erőltetni fogja, bár tőlük is láthatnánk pár jó kis jutsut. A feltevésem, hogy most rááll Narutore addig, míg le nem győzi Nagatot aztán tovább engedi Beevel és talán Itachival (azért írtam, hogy talán, mert eltudom képzelni, hogy Itachi felfogja áldozni magát azért, hogy letudják győzni Nagatot), majd vissza tér Gaarahoz, ott végleg lezárja a harcukat néhány rész után, majd max 2 részben a többi hadszintéren is lezár mindent és ezután tér vissza Narutora és aztán végig ő lesz a középpontban.

Akkor most télleg nem lesz a héten manga Szomorú((((((

Haku és Zabuza már le lett pecsételve.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/524/16
Valamint Gaara apja is.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/548/17

Ergo őket már garantáltan nem fogjuk viszont látni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
szigi29
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #3751 Dátum: 11 aug 10, 21:09:52 »

Hát a hét kardforgatóról már szerintem lemaradtunk! Emlékezz vissza, hogy amikor leszállt az este, mutatták Kakashit és már nála volt Zabu lefejezője. Persze attól még a többi kardf. vissza is vonulhatott, de feltételezésem szerint nekik is annyi. Gaara-hoz még biztos vissza tér, hogy befejezze az apa-fia harcot, de a 2. Mizu- és Tsukikagét és a 3. Raikagét már nem biztos, hogy túlságosan erőltetni fogja, bár tőlük is láthatnánk pár jó kis jutsut. A feltevésem, hogy most rááll Narutore addig, míg le nem győzi Nagatot aztán tovább engedi Beevel és talán Itachival (azért írtam, hogy talán, mert eltudom képzelni, hogy Itachi felfogja áldozni magát azért, hogy letudják győzni Nagatot), majd vissza tér Gaarahoz, ott végleg lezárja a harcukat néhány rész után, majd max 2 részben a többi hadszintéren is lezár mindent és ezután tér vissza Narutora és aztán végig ő lesz a középpontban.

Akkor most télleg nem lesz a héten manga Szomorú((((((

Haku és Zabuza már le lett pecsételve.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/524/16
Valamint Gaara apja is.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/548/17

Ergo őket már garantáltan nem fogjuk viszont látni.

Igen igazad van, a Zabuzásra már nem emlékeztem, mert már egy kicsit régen volt, a Gaaras résznél pedig úgy rémlett, hogy az apja is kiszabadult még az lepecsételés előtt, de most újra nézve, igazad lehet.
Akkor pedig majd meglátjuk, de szerintem már érdemben nem nagyon fog se az egyikkel, se a másikkal foglalkozni.
Kösz a helyre igazítást!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3752 Dátum: 11 aug 11, 06:26:25 »

Ezt az illetékes témákban beszéljétek ki.

... Itt az aktuális spoilerről lehetne beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. ...


Spoiler pedig még nincs. Ami a szomszéd témában van, az kamu.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 11, 06:27:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
jussuph
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #3753 Dátum: 11 aug 15, 21:34:22 »

Hali,

Megtudhatnám, hogy mér lett törölve a tegnapi bejegyzésem????
Vissza olvasva a többiekét szabályt nem szegtem. (251. rész volt a téma pl.)

Vagy csak nem volt érdemes megőrizni az utókornak - LOL.

Üdv:
J.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3754 Dátum: 11 aug 16, 09:26:37 »

Ezt most komolyan kérdezed?
Olvastad az előző hozzászólásomat? Főleg a kék részt? Na azért.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3755 Dátum: 11 aug 17, 09:09:58 »

Nem értem, hogy a kígyó honnan jött, ez egy új idézés? Már az előzőben is ott volt, de akkor sem értettem :S Amúgy legalább már marcsinak lesz társasága. Szegény kabuto... Azért sajnálom, hogy itachi keresztbehúzta a számításait Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 17, 09:10:58 írta Zer0 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3756 Dátum: 11 aug 17, 09:18:55 »

Az nem idézés, hanem a kaméleon farka: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/375/3
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3757 Dátum: 11 aug 17, 10:19:47 »

Ez nagyon ott van . Isten király lett , Nagato most megmutatta mire képes , nagyon király volt . Kár , hogy így ért véget de hát ez van. Kíváncsi vagyok ez a Magatama milyen erős lehet bár a Bijuu bombával és a Kyubis módu Rasenshurikennel együtt vetette be szal KB olyan lehet a pusztító kapacitása. Itachi minden fejezetben mutat valami újat .
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #3758 Dátum: 11 aug 17, 11:19:46 »

Nagyon jó fejezet! Nevet Már csak a fordításokat várom. Mert így csak azt értettem amikor Bee azt mondja OK! mikor kilövi a bijuu bombát. Nevet Szerintem a három támadás közül (bár Itachinak ezt a támadását most láttuk először) bármelyik elég lett volna de ez megint olyan erődemonstráció mint amikor Sasuke ellen támadtak nem tudom hányan, ő meg csak röhögött rajta. xD
Naplózva
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #3759 Dátum: 11 aug 17, 11:24:35 »

Velős kis rész én nem is bánom hogy nem lett elhúzva ez a harc (szegény Nagato harcolt már életében eleget na jó elismerem ez egy kicsit nyálas).

Itachi meg pffuuuu baz.. meg ennyi... (egy értelmes ember a sok kő dobáló huhogva ordítozó majom közt)
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3760 Dátum: 11 aug 17, 12:27:05 »

Amúgy itt nagato harcolt egyedül a naruto+killer bee ellen elején?:O MErt úgy láttam mintha csak ő harcolt volna ellenük itachi meg első feléig nem csinált semmit, ha ez így van akkor eléggé durva most nagato:) Nem csodálom, hogy miért lett ennyire istenítve az animeba csak ott hat testtel gyengébb volt mégis félistenként kezelték:) Na így már tényleg az:)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3761 Dátum: 11 aug 17, 13:13:32 »

Nah ez valami kegyetlen fejezet volt. Ohh My God Kb végig borsózott a hátam. Majdan animében ebből brutálisan epikus képsorokat alkothatnak számunkra.
Itachi Rasenshuriken szerű cuccosa is kemény volt.
Korábban nem gondoltam volna, hogy Naruto, Kirabi és Itachi együtt fog harcolni. Zseniális. Nevet

Jah, és végre megtudtuk, hogy Nagatohoz(Szegény..) hogyan kapcsolódott a Démoni Birodalom.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3762 Dátum: 11 aug 17, 13:56:41 »

Ja ja a démoni birodalom (Asurado) engem is foglalkoztatott azelőtt, hogy mégis, hogy a frászba tudná Nagato használni, mert az ilyen robot. Volt 1-2 ötletem de azt nem gondoltam, hogy plusz robotkezeket növeszt, bár így belegondolva elég logikus, mert ugye Asurának (akiről a birodalom el van nevezve) ugye 6 keze van.

Azt figyeltétek, hogy Itachi Susano-o-jának is 3 keze van? Illetve a jobb kezének 2 keze van vagy valami ilyesmi. Azért ezek után érdekelne, hogy a használó eldöntheti, hogy hány keze legyen a Susano-o-nak, vagy alapból 3 van neki?
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3763 Dátum: 11 aug 17, 14:02:05 »

Alapból annyi van neki mert egyikkel a tégelyt tartja másikkal a kardot fogja harmadik meg a pajzs habár ezt nem itt kell megbeszélni.Ita beszólása mikor Naruto elkezdi ha belekerülsz a Chibakuba meghalsz , erre Ita akkor te hogyhogy itt vagy nagy volt . Mindig is arról álmodtam , hogy egyszer egy oldalon harcolnak majd. Biztos igazad lesz Dani és klasz kis rész lesz , már ha jól rajzolják meg nem ugy mint a Kyubi Naruto vs Peint.
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #3764 Dátum: 11 aug 17, 14:07:24 »

Jó kis rész volt. Itachitól természetesen azt kaptuk, ami elvárható tőle Mosolyog De én még mindig hiányolom Sasukét. ikszdé Valahogy úgy érzem mostanság, mintha a manga visszanyerte volna régi formáját.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!