24 szep 23, 23:20:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 827074 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3705 Dátum: 11 júl 27, 14:17:53 »

Na úgy látszik kiderül, hogy amit hittünk eddig Itachi-ról az vajon igaz-e.Mik lesznek vajon ezek után?  Ohh My God
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #3706 Dátum: 11 júl 27, 14:50:55 »

Szándékai?... Mivel egy olyan meghalt személyről beszélünk aki habár tudatába van de nem tudja magát irányítani, tehát semmi... max használja a lepénylesőjét pár érdekes infóra de többre tuti nem!
Ami naruto szájában lévő fekete bigyót illeti tényleg hasonlít kicsit arra a varjúra... mondjuk jobban belegondolva szegény gyereket sajnálom, mert ha mástól kap folyton vmi erőt mindig a torkán dugták le (lásd. az itachi varjú, meg a kilencfarkú pecsétkulcsos béka), csodálom hogy még nem hányta el magát ezek után! xD
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 27, 14:51:42 írta Morause » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3707 Dátum: 11 júl 28, 06:42:18 »

A Naruto manga 549. fejezet a www.naruto-kun.hu -n.
Ide mostantól a 550. rész spoilereinek megbeszélését várjuk.

Továbbá:

Ez a "Naruto manga - Spoiler megbeszélés" téma.

Itt a következő rész spoileréről lehet beszélgetni. De csakis arról és aki ezt nem tartja be, 1 hét kitiltás. Vagyis amíg nincs spoiler, addig ide tilos írni.
Spoiler belinkelése szintén tilos.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #3708 Dátum: 11 aug 03, 09:51:52 »

Ez brutális le a kalappal Itachi ellőt. Megidézi a varjút, de úgy mintha amaterasu-val támadna és a varjú által saját magát ejti "csapdába" Shisui szemképessége állttal amit ő irányít mivel ő idézte meg a varjút ha jól értem.  Irányítja a varjút amivel magát irányítja.  (Naruto meg a többi elbujhat  ikszdé ). Menyiszer írtam le hogy irányít.  ikszdé

Nagato a végén vissza fiatalodik vagyis visszanyeri az élet erejét mi lesz itt még.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 09:58:32 írta PiFi » Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #3709 Dátum: 11 aug 03, 10:07:00 »

Nagato a végén mit csinál a kezével Narutoval,mert olyan mintha kitépné a lelkét vagy a kzuubi chakrályát....
Naplózva

PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #3710 Dátum: 11 aug 03, 10:23:04 »

Szerintem a kyuubi chakrájával csinál valamit vagy is inkább a pecséttel mert Narutonak most valami Rikudou sennin féle megerősítet pecsétje van vagy mi, és ugye Nagato meg rendelkezik a Rinnegan-al a bölcs szemeivel úgyhogy lehet megpróbálja ki engedni a rókát.
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #3711 Dátum: 11 aug 03, 10:35:35 »

Kis segítséget kérek... nem tartom kizártnak, hogy mivel zárlatos az agyam nem jól fogtam fel az angol szöveget, ami alá van írva... de... de most komolyan Sasuke ránéz arra a varjúra és utána meg akarja majd védeni Konohát? Remélem ez után Sakurát is feleségül veszi. Kész vége én kiszálltam... most megyek bőgni  Sír
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #3712 Dátum: 11 aug 03, 11:00:22 »

Lefordítom ::::  Itachi kitör az edo tensei irányitása alól és amaterasut használ az idézések ellen.A varjú sharinganja Uchiha Shisui sharinganja volt és Itachi arra használta,hogy visszanyerje az öntudatát(szóval tudja magát irányítani).Shisui genjutsuját a célpont nem tudta érzékelni,azt sem tudta a célpont,hogy genjutsuban van,ezért volt a legerösebb genjutsu."Megvédeni Konohát",ez a cél volt beülteve shisu szemeibe.A szem be lett ültetve a varjúba,és átkerült Narutóhoz.Itachi gondolta,hogy Sasuke beakarja ültetni majd ültetni a szemeit(Itachiét),ami előhívná a varjút,amikor Sasuke aktiválja a sharingant.Shisui genjutsuja aktiválódna,és Sasukét áttérítené a "megvédeni Konohát"célra.

Visszaemlékezés:Amikor Itachi találkozik Shisuival,az eggyik szeme már ki volt szedve.

Ennyi naggyábol a szöveg,kissebb hibákkal,és néhány hellyen elhagytam a vesszöket "vesszőkedvhiány" miatt ikszdé ikszdé
Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3713 Dátum: 11 aug 03, 11:07:32 »

Egyéni véleményem, de nekem már az se jön be, hogy Itachi, a nagy kedvenc most megint megmutatta, hogy milyen okos... Persze ez jó húzás volt, mert a többség ízléséhez kell igazodni. Nekem sajnos nem tetszenek az olyan - kicsit számomra túlbonyolítottnak tűnő - dolgok, amelyek jól láthatóan mostanság lettek kitalálva.
Ezzel ellentétesen viszont a fejezet utolsó oldala elnyerte a tetszésem. Remélem, hogy az Itachi átvette az irányítást dologból is kisül még valami.
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #3714 Dátum: 11 aug 03, 12:07:30 »

Köszönöm naruto96ricsmond, bár legnagyobb bánatomra én is ugyanezt olvastam  Szomorú  Csak abban reménykedtem, hogy bolond vagyok. Nekem ez nem tetszik és kész, ez egy aljas húzás, sosem hittem volna, hogy befogok rágni Itachira de most megtörtént.
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3715 Dátum: 11 aug 03, 12:13:29 »

Még szerencse, hogy én se Itachi, se Sasuke fan nem vagyok, így minden féle elfogultság nélkül, tökéletesen tudtam élvezni a fejezetet. ikszdé
Ez a Shisuis megoldás rohadt jó lett. Véleményem szerint méltó csattanó Itachi ajándékára. Nevet
Arra pedig én is iszonyat kiváncsi vagyok, mi a rákot művel Nagato az utsó oldalon. Nah meg hogy akkor most lecsapolta Kirabit? És így ránctalanul sokkal szimpibb, mint aszaltan.

Ui.:
Azé' az úgy jó volt, hogy össze-vissza voltak bepakolva az oldalak, így kicsit vesztettem az élvezetből.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3716 Dátum: 11 aug 03, 12:22:11 »

Én némileg Itachi fan vagyok régen kedvencem volt meg most is az , habár mikor meghalt leszoktam róla. Lényeg jól megoldották ezt a fejezetet, soha nem gondoltam volna , hogy ez lesz az ajándék. És ez mind Itachit fényezi , hogy mennyire előrelátó , ebből a szempontból mindenki elbújhat mögötte , még Kabuto is meglepődött bow. Nagato a végén egész érdekes dolgot művel kíváncsi leszek mi lesz az . Gondolom ez azt jelenti , hogy visszatért az ereje, hisz mikorm eghalt minden erejét a feltámasztásba ölte. Egyre érdekesebb lesz a csata Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 12:23:29 írta dosreis » Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #3717 Dátum: 11 aug 03, 12:54:28 »

Mit gondoltok mi lesz a varjúval? Marad Narutónál ? Egyszerhasználatos?
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #3718 Dátum: 11 aug 03, 13:05:25 »

Nem lehet egyszer használatos mert akkor annak nem lenen értelme. Mondjuk ez is attól függ hogy érted az egyszer használatosat, hiszen ezután 1X még Sasuke ellen is működésbe kell lépnie, aztán meg ki tudja mi lesz. Azért egy genjutsut borítani Sasuke elméjére tényleg nem semmi húzás én nem tagadom... de akkor is  Sír
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 03, 13:07:30 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #3719 Dátum: 11 aug 03, 14:11:10 »

Igen érdekes fejezet, ezek szerint Shisuinak előbb volt Mangekyoja mint Itachinak.

Úgy emlékeztem Itachi azt mondta, hogy mikor megölte Shisuit akkor aktiválódott a Mangekyoja, vagy a klán mészárláskor? Mert ezek szerint Shisui is az Uchiha klán puccsa ellen volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!